Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wytłumaczy mi ktoś co Borysewicz z Lady Pank robi w studiu polsatu jako ekspert xD?
0
Lepszy dysk przenośny czy pendrive? Słyszałem że przenośne się psują, nie wiem zawsze korzystałem z pendrive i nie miałem problemu.
0
Tak się również myje podłogę jak zabraknie płynu więc sobie sprawdź :D
0
To zależy co lubi itp. Ty powinieneś wiedzieć najlepiej a nie obcy ludzie
0
A ja bym chciał
Malcom Suarez Messi
Vidal/Arthur Busquets Rakitic
Alba Lenglet Pique Semedo
MATS
2
Byłoby fajnie :)
0
Dzięki :).
1
No i co w tym złego? Jeszcze się nabijasz. Lepiej że mają takie zajęcia niż siedzenie w telefonie.
0
Chyba żartujesz panie
0
A na ps4 normalnie?
0
Siema! Mam pytanie, można grać w Ultimate Team na używanej FIFIE? Zawsze miałem cyfrowe wersje bądź nowe i nie wiem czy brać. Udanego weekendu ramblowicze :)
0
Piękne? Ja tam wolę wyłączyć dźwięk z powiadomień bo wyprzedza czas i już nie ma takiej frajdy i radości po bramce.
0
Specjalnie tak napisał myślę
2
Mocno mu kibicuje również :)
0
Może w końcu Valverde przejrzy na oczy!
0
Wincej Malcoma! Coutinho mam nadzieję że jeszcze będzie dobrze! Oby tak dalej :)
0
No tak ale pamiętaj że chłopak prawie wgl nie gra i ma prawo podejmować złe decyzje na razie
0
Jak grał Coutinho z Espanyolem? Nie mogłem oglądać. Oglądam skróty, ale wiadomo, że to nie to samo co cały mecz. Malcom powinien teraz dostawać tyle szans co Cou, chociażby za tą asyste. A brazylijczyk niech spróbuję w pomocy. No, ale powiedzcie to Valverde...
0
I co taki piłkarz miałby tu przyjść jako rezerwowy? Haha już to widzę. Takie bajki to wiecie...
2
Haha ta już to widzę jak tego dokonasz? Szkoła, podwórko, koledzy mówi Ci to coś?
0
Tak, lepszy od gola Roberto, wiadomo.
0
Tak jest panie Danny Gaucho aka Jason
0
No właśnie co z tym zdjęciem ze Zlatanem, tak nieudolnie wyszła ta fotografia po prostu, czy coś jednak na rzeczy :D? Jak myślicie. Dobra reakcja Pique :D
0
Chyba jaja sobie robisz. Co w nim takiego niezwykłego? Gol Rivaldo z przewrotki to było coś, tak samo u Ronaldinho też miał takie rajdy i efektowne bramki. Messi wygrał bo to Messi.
0
Grałem we wszystkie co wymieniłeś akurat. A RE 6 na ps4 warto? Dodam od siebie Until Dawn podobało mi się
0
Jakie polecacie gry typu horror na PS4? Może ktoś mi coś powie więcej na temat evil within 2? Myślę czy nie zamawiać, nie grałem w jedynkę.
0
Można jakoś przenieść savy z wiedźmina do wersji edycja gry roku na ps4? Mam już połowę gry 'nowa gra plus', a dopiero co ostatnio nabyłem tą specjalną edycję.
5
Przykro mi panie Griezmann, ale pociąg do Barcelony już odjechał.
6
Płotka nie tak szybko.
0
Bardzo fajne, coś innego.