0

Wytłumaczy mi ktoś co Borysewicz z Lady Pank robi w studiu polsatu jako ekspert xD?

0

Lepszy dysk przenośny czy pendrive? Słyszałem że przenośne się psują, nie wiem zawsze korzystałem z pendrive i nie miałem problemu.

0

Tak się również myje podłogę jak zabraknie płynu więc sobie sprawdź :D

0

To zależy co lubi itp. Ty powinieneś wiedzieć najlepiej a nie obcy ludzie

0

A ja bym chciał
Malcom Suarez Messi
Vidal/Arthur Busquets Rakitic
Alba Lenglet Pique Semedo
MATS

2

Byłoby fajnie :)

0

Dzięki :).

1

No i co w tym złego? Jeszcze się nabijasz. Lepiej że mają takie zajęcia niż siedzenie w telefonie.

0

Chyba żartujesz panie

0

A na ps4 normalnie?

0

Siema! Mam pytanie, można grać w Ultimate Team na używanej FIFIE? Zawsze miałem cyfrowe wersje bądź nowe i nie wiem czy brać. Udanego weekendu ramblowicze :)

0

Piękne? Ja tam wolę wyłączyć dźwięk z powiadomień bo wyprzedza czas i już nie ma takiej frajdy i radości po bramce.

0

Specjalnie tak napisał myślę

2

Mocno mu kibicuje również :)

0

Może w końcu Valverde przejrzy na oczy!

0

Wincej Malcoma! Coutinho mam nadzieję że jeszcze będzie dobrze! Oby tak dalej :)

0

No tak ale pamiętaj że chłopak prawie wgl nie gra i ma prawo podejmować złe decyzje na razie

0

Jak grał Coutinho z Espanyolem? Nie mogłem oglądać. Oglądam skróty, ale wiadomo, że to nie to samo co cały mecz. Malcom powinien teraz dostawać tyle szans co Cou, chociażby za tą asyste. A brazylijczyk niech spróbuję w pomocy. No, ale powiedzcie to Valverde...

0

I co taki piłkarz miałby tu przyjść jako rezerwowy? Haha już to widzę. Takie bajki to wiecie...

2

Haha ta już to widzę jak tego dokonasz? Szkoła, podwórko, koledzy mówi Ci to coś?

0

Tak, lepszy od gola Roberto, wiadomo.

0

Tak jest panie Danny Gaucho aka Jason

0

No właśnie co z tym zdjęciem ze Zlatanem, tak nieudolnie wyszła ta fotografia po prostu, czy coś jednak na rzeczy :D? Jak myślicie. Dobra reakcja Pique :D

0

Chyba jaja sobie robisz. Co w nim takiego niezwykłego? Gol Rivaldo z przewrotki to było coś, tak samo u Ronaldinho też miał takie rajdy i efektowne bramki. Messi wygrał bo to Messi.

0

Grałem we wszystkie co wymieniłeś akurat. A RE 6 na ps4 warto? Dodam od siebie Until Dawn podobało mi się

0

Jakie polecacie gry typu horror na PS4? Może ktoś mi coś powie więcej na temat evil within 2? Myślę czy nie zamawiać, nie grałem w jedynkę.

0

Można jakoś przenieść savy z wiedźmina do wersji edycja gry roku na ps4? Mam już połowę gry 'nowa gra plus', a dopiero co ostatnio nabyłem tą specjalną edycję.

5

Przykro mi panie Griezmann, ale pociąg do Barcelony już odjechał.

6

Płotka nie tak szybko.

0

Bardzo fajne, coś innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?