Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Widzę większość co tu się wypowiada przeciwko Liverpoolowi to zwykłe chamstwo. Zero szacunku. Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe.
0
Oczywiście, że potrzeba lewego skrzydłowego patrząc na to co się dzieje, więc nie gadaj głupot.
0
Trance sobie włącz :)
0
Po dłuższej analizie sądzę, że może to być Robert Lewandowski
4
Kiedy mam się zacząć śmiać?
1
Nie ośmieszaj się takimi wpisami. Jak można nie śledzić ligi angielskiej? Masz rację, polska lepsza :D
0
No i co z tego? A skąd ma pieniądze City?
1
Chcesz spokoju to się połóż na kanapie przed tv a nie chcesz jakiś pub czy klub
2
A na na czym oni mają się skupiać w LM jak dostali 3-0? Nie można ich skreślać wiadomo, ale no... Trochę powagi :)
0
A co Ty chcesz od Liverpoolu? Ja wolę taki klub niż napakowane 'podejrzanym' hajsem City
0
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba nie
7
Live walczy do końca, to mi się podoba 2-3. Chciałbym, żeby w końcu wygrali tą lige. Liczę na potknięcie City.
0
Właśnie.
0
Co się stało? Właśnie widzę na sofa, że go ściągnął
0
Nie, wy go nie możecie nie lubić bo ja go lubię
1
A ja go lubię i życzę jak najlepiej w lidze
0
Już tak się nie spinajcie, trochę dystansu zwłaszcza, że mamy z czego się cieszyć :)
0
Już widziałem ładne ksywki dla Dembele na fb - Dzbaniele xD
7
Ja pierdole co za koleś! Wyjebalo mnie z papci po tym wolnym!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ta już widziałam na meczykach
0
Pokaż źródło chętnie zobaczę
0
NBA Live od ea sports lepsze czy to drugie? Chcę zakupić do popykania ze znajomymi, ile można fife męczyć :D. Coś jeszcze polecacie do takiego luźnego pogrania przy piwie w grupie?
0
No i dzięki, ciekawostka taka
0
Pokaż zdjęcia na tej hulajdzone
2
Nudny mecz, kopanina. Suarez miał oczywiście najlepszą okazję na początku.
0
Dziekowac
0
jakiś link na pv można prosić? co jest z tym redditem że nie można odpalić streama.
0
Racja, tzw T9 się wkradło :D
0
A jaka firma coś godnego polecenia?