0

Dokładnie. Widzę większość co tu się wypowiada przeciwko Liverpoolowi to zwykłe chamstwo. Zero szacunku. Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe.

0

Oczywiście, że potrzeba lewego skrzydłowego patrząc na to co się dzieje, więc nie gadaj głupot.

0

Trance sobie włącz :)

0

Po dłuższej analizie sądzę, że może to być Robert Lewandowski

4

Kiedy mam się zacząć śmiać?

1

Nie ośmieszaj się takimi wpisami. Jak można nie śledzić ligi angielskiej? Masz rację, polska lepsza :D

0

No i co z tego? A skąd ma pieniądze City?

1

Chcesz spokoju to się połóż na kanapie przed tv a nie chcesz jakiś pub czy klub

2

A na na czym oni mają się skupiać w LM jak dostali 3-0? Nie można ich skreślać wiadomo, ale no... Trochę powagi :)

0

A co Ty chcesz od Liverpoolu? Ja wolę taki klub niż napakowane 'podejrzanym' hajsem City

0

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba nie

7

Live walczy do końca, to mi się podoba 2-3. Chciałbym, żeby w końcu wygrali tą lige. Liczę na potknięcie City.

0

Właśnie.

0

Co się stało? Właśnie widzę na sofa, że go ściągnął

0

Nie, wy go nie możecie nie lubić bo ja go lubię

1

A ja go lubię i życzę jak najlepiej w lidze

0

Już tak się nie spinajcie, trochę dystansu zwłaszcza, że mamy z czego się cieszyć :)

0

Już widziałem ładne ksywki dla Dembele na fb - Dzbaniele xD

7

Ja pierdole co za koleś! Wyjebalo mnie z papci po tym wolnym!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ta już widziałam na meczykach

0

Pokaż źródło chętnie zobaczę

0

NBA Live od ea sports lepsze czy to drugie? Chcę zakupić do popykania ze znajomymi, ile można fife męczyć :D. Coś jeszcze polecacie do takiego luźnego pogrania przy piwie w grupie?

0

No i dzięki, ciekawostka taka

0

Pokaż zdjęcia na tej hulajdzone

2

Nudny mecz, kopanina. Suarez miał oczywiście najlepszą okazję na początku.

0

Dziekowac

0

jakiś link na pv można prosić? co jest z tym redditem że nie można odpalić streama.

0

Racja, tzw T9 się wkradło :D

0

A jaka firma coś godnego polecenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?