Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli nie możesz być spokojny
2
Najsłabszy? Chyba kpisz. FC Porto najsłabsze z tych par.
0
Ronaldo wygrał a Atletico NIC nie grało
2
Gdzie jest ten cwaniaczek co się śmiał z Ronaldo, że z przyjemnością zobaczy jego uśmieszek kiedy odpada? Wiem, że jeszcze nie przeszli, nie bronię go, ale ucz się pokory synku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wy dwaj coś Cie palneli za głupotę, że usuwacie komentarze :D?
0
'Kylian Mbappe strzelił bramkę dla PSG w meczu z Dijon. 20-latek traci już tylko jednego gola do Leo Messiego w wyścigu po Złotą Piłkę. Mbappe ma na koncie 25 trafień w Ligue 1.' Redakcja.
Sprawdza ktoś wgl co napisał w informacji itp?
9
Ta jasne tylko oprócz tego Suarez potrafił mieć po 15 asyst w lidze. W Liverpoolu też miał Messiego i spółkę? Nie, a zdobył złotego buta z 30 kilkoma bramkami. To chyba o czymś świadczy :)
0
Musi zrobić, to był warunek Zidane. Wolna ręka do transferów.
0
No fajna grafika, ale nadal nie jest on podobny do Mercurego
0
Nie wiem, nie oglądałem nawet, ale wiem o tym 'wydarzeniu'. Ja tego Malka tylko kojarzę z gry 'until dawn'. Bardzo fajnej dodajmy.
0
To po co go oglądasz? Bo zakładam, że śledzisz transmisję.
0
Idiotyczne spostrzeżenie bo podobieństw nie ma.
0
Rami Malek zdobywca oscara, mówi Ci to coś?
1
Przecież Ronaldo od dwóch sezonów strzelał 'tylko' po 20 parę goli w lidze, więc skąd ten durny pomysł, że strzeli aż 40 w tym?
0
Żadnych.
1
Zmień kolegów
0
Grał ktoś może w FIFE w kinie :D? Gdzie są takie opcje wgl dostępne? Jakie koszta?
0
Jakie są obecnie ceny kontraktów w FIFA 18 na PS4? Pytam bo nie wiem czy się opłaca grać, na PS3 jak wychodziła nowa FIFA to ceny 150% w górę.
0
Ja wczoraj dostałem sms ostrzegający przed silnym wiatrem itp. No i faktycznie był wiatr i padało, ale jakoś przeszło bokiem. Ja z wielkopolskiego bliżej Wrocławia jednak.
3
Często używane to faktycznie żenujące może się wydawać, ale raz na jakiś czas do dobrych kumpli sam używam w określonej sytuacji :D. Idąc tym tokiem myślenia to połowa raperów w Polsce to Sebixy bo używają tego zwrotu. Może nie połowa, ale sporo.
0
Gra Coutinho, więc się wyklucza bo pan trener nie widzi dla Cou miejsca w pomocy niestety
0
Wow Rakitic na ławce, jestem w szoku ; - )
1
A co napisał?
0
Dla mnie przez emocje był świetny, przez wiarę, że mogą tego dokonać. No i do końca walczyli.
1
Świetny mecz, dawno nie pamiętam takich emocji w LM. Brawo dla Manchesteru!
0
Oj tam oj tam na pewno nie tego, że na nim usne
1
Gówniany ten mecz, wyłączam. Dajcie już LM :)
0
Pewnie bardzo wam smutno z powodu, że Real Madryt odpadł z Ajaxem z wynikiem 1-4 :D. Usnęło mi się na drugiej połowie, ale widziałem ten rzut wolny jeszcze. Bądźmy szczerzy... Kto by się spodziewał, że to akurat Ajax ich wyeliminuje. To były raczej pobożne życzenia. Wielkie święto w Amsterdamie! Brawo!
0
To był błąd z tamtą odpowiedzią o link, chciałem dać na główną LR