0

Na razie jest 2-0 dla Ajaxu ;)

0

Podzieli się ktoś linkiem na LM? Zadowole się obojętnie jakim meczem

0

Przegrasz myślę dwa mecze. W każdym razie jeden na pewno.

0

I gdzie De Jong będzie grał? Valverde w życiu nie posadzi Rakiticia na ławce chyba, że z połamanymi nogami. Nie rozumiesz, że trzeba odmładzać zespół?

0

'w tym sezonie' przypominam, że Rakitic przyszedł tutaj w 2014 roku, a Messi już od dłuższego czasu nie biega po skrzydle :)

1

No to raczej oczywiste w tym przypadku

1

Nie żyje wokalista zespołu Prodigy Keith Flint. Miał 49 lat. Znaleziono go martwego w mieszkaniu. Zespół prodigy to było moje pierwsze zderzenie z muzyką elektroniczną jakieś 22 lata temu, mimo, że mam teraz 25 pamiętam jak ojciec puszczał mi ich na słuchawkach. Przykra wiadomość dla świata muzyki.

0

Masz rację, nie słuchaj go

1

'Na spotkaniu w Aberdeen ustalono też, że gole strzelone ręką nie będą mogły zostać uznane, nawet jeśli takie zagranie było wykonane nieumyślnie. Ta zasada już wcześniej działała między innymi w LaLidze. Bramka nie będzie mogła zostać zaliczona także w przypadku, gdy wcześniej podczas akcji zawodnik dotknął piłkę ręką. W takiej sytuacji również nie będzie mieć znaczenia, czy zagranie było umyślne'
Wytłumaczy mi to ktoś, przecież zawsze tak było, od kiedy istnieje piłka nożna. No nie licząc 'ręki boga' Maradony.

1

Tak bo chciałem zwrócić uwagę na sukces wielu niskich piłkarzy

0

Wiem już wszystko więc faktycznie nie ma za co

0

La rambla jest od dyskutowania i chciałem przedłużyć temat, więc sam się zbanuj na amen najlepiej

6

Mój komentarz został usunięty bo zapytałem ile Insigne ma wzrostu. Myślałem, że karłowatość to choroba, a nie obraza. Nie uważacie, że to mała przesada :)?

9

Ja. Bo lepsze to niż siedzieć w domu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Prędzej Figo wróci do Barcelony

3

No i co.

0

Jestem zażenowany tym co dzisiaj się promuje w mediach.

0

Kim jest Marta Linkiewicz i czym zasłynęła?

0

Każdy kolejny sezon bez LM to będzie porażka

1

Mecz życia xD. To mało tych meczy z jego udziałem widziałeś widocznie.

0

No tak jesteś kurdupel masz rację... Bez przesady panie

0

No wiadomo, ale niski też nie jest :D

0

Czy ja dobrze słyszałem w komentarzu, Suarez nie zalicza się do wysokich napastników? Przecież on ma jakieś 183-5 cm wzrostu.

0

A jakim 4 albo 5? :) Bywało jeszcze lepiej

1

A to co, pudelek?

1

Komentarz usunięty

0

Rozumiem że na każdym urządzeniu będę mógł z tego korzystać, potrzeba konto założyć tylko?

0

Łe to super, uczciwa oferta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?