Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie jest 2-0 dla Ajaxu ;)
0
Podzieli się ktoś linkiem na LM? Zadowole się obojętnie jakim meczem
0
Przegrasz myślę dwa mecze. W każdym razie jeden na pewno.
0
I gdzie De Jong będzie grał? Valverde w życiu nie posadzi Rakiticia na ławce chyba, że z połamanymi nogami. Nie rozumiesz, że trzeba odmładzać zespół?
0
'w tym sezonie' przypominam, że Rakitic przyszedł tutaj w 2014 roku, a Messi już od dłuższego czasu nie biega po skrzydle :)
1
No to raczej oczywiste w tym przypadku
1
Nie żyje wokalista zespołu Prodigy Keith Flint. Miał 49 lat. Znaleziono go martwego w mieszkaniu. Zespół prodigy to było moje pierwsze zderzenie z muzyką elektroniczną jakieś 22 lata temu, mimo, że mam teraz 25 pamiętam jak ojciec puszczał mi ich na słuchawkach. Przykra wiadomość dla świata muzyki.
0
Masz rację, nie słuchaj go
1
'Na spotkaniu w Aberdeen ustalono też, że gole strzelone ręką nie będą mogły zostać uznane, nawet jeśli takie zagranie było wykonane nieumyślnie. Ta zasada już wcześniej działała między innymi w LaLidze. Bramka nie będzie mogła zostać zaliczona także w przypadku, gdy wcześniej podczas akcji zawodnik dotknął piłkę ręką. W takiej sytuacji również nie będzie mieć znaczenia, czy zagranie było umyślne'
Wytłumaczy mi to ktoś, przecież zawsze tak było, od kiedy istnieje piłka nożna. No nie licząc 'ręki boga' Maradony.
1
Tak bo chciałem zwrócić uwagę na sukces wielu niskich piłkarzy
0
Wiem już wszystko więc faktycznie nie ma za co
0
La rambla jest od dyskutowania i chciałem przedłużyć temat, więc sam się zbanuj na amen najlepiej
6
Mój komentarz został usunięty bo zapytałem ile Insigne ma wzrostu. Myślałem, że karłowatość to choroba, a nie obraza. Nie uważacie, że to mała przesada :)?
9
Ja. Bo lepsze to niż siedzieć w domu.
0
Proszę
http://as01.epimg.net/en/imagenes/2018/04/10/football/1523383009_061606_1523390718_noticia_normal.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Prędzej Figo wróci do Barcelony
3
No i co.
0
Jestem zażenowany tym co dzisiaj się promuje w mediach.
0
Kim jest Marta Linkiewicz i czym zasłynęła?
0
Każdy kolejny sezon bez LM to będzie porażka
1
Mecz życia xD. To mało tych meczy z jego udziałem widziałeś widocznie.
0
No tak jesteś kurdupel masz rację... Bez przesady panie
0
No wiadomo, ale niski też nie jest :D
0
Czy ja dobrze słyszałem w komentarzu, Suarez nie zalicza się do wysokich napastników? Przecież on ma jakieś 183-5 cm wzrostu.
0
A jakim 4 albo 5? :) Bywało jeszcze lepiej
1
A to co, pudelek?
1
Komentarz usunięty
0
Rozumiem że na każdym urządzeniu będę mógł z tego korzystać, potrzeba konto założyć tylko?
0
Łe to super, uczciwa oferta :)