Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A potem się obudziłeś
0
Ile chcą na miesiąc za pakiet eleven na Player? W sumie dobra opcja zamiast się męczyć ze streamami non stop
0
Proszę chyba o to chodziło
https://i.pinimg.com/originals/68/2c/90/682c90f2bb8b270485b3396f1086a765.jpg
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
No i super. 3 pączki możecie zjeść, bez przesady.
0
Pewnie, że wystarczy :)
1
To teraz manita w sobotę i to byłby naprawdę piękny tydzień dla nas jak i dla Barcy :)
0
Ahh takiego Suareza chce się oglądać, pięknie chłopaki! Manita!
3
To niezłą głupotę palnąłeś, a niby dorosły chłop.
0
Krótki może z 15 min licząc czas do tego aż zadziała znieczulenie. No i bezbolesny.
0
No nie mam antybiotyku na szczęście, tylko przeciwbólowe wskazane i okłady na pape
0
Siema. Miał ktoś usuwaną ósemke chirurgicznie? Ja wczoraj i nie wiedziałem, że aż tak słabo to wygląda po zabiegu. Gorączka, morda jak po śwince no i ból. Pytam bo może wiecie ile to potrwa? W sobotę mam imprezę i się zastanawiam czy ogarnę do tego czasu. Miałem już usuwaną ósemke, ale 'zwyczajnie' i było okej.
0
A niby jak ją miał ktoś wyczuć? Myślisz czasem? Jakaś emota chociaż by wystarczyła.
1
Co to za idiotyczna odpowiedź bo sędzia je podyktował to słuszne?
0
Tak żenująca poprawność polityczna.
0
Tak myślałem, żenada
1
Jak tam oscary? Jak to na tą chwilę wygląda pany, oglądacie?
0
Głupia minka czasem niewiele zmienia, pisałem to do tych co przyznają temu racje, a że do nich się jednak nie zaliczasz to fajnie :)
4
Co powiecie o zachowaniu Kepy przy zmianie do której nie doszło? U mnie już by nie zagrał w tym sezonie :D
15
No tak ma 'tylko' 17 bramek i 7 asyst w BPL. Mało?
0
Co to jest za shit? Jakieś dla dzieci ala fortnite?
6
A czego się spodziewali po takiej przerwie? Co za ludzie
0
Jak śmiałeś tego nie widzieć. Gdzie w sobotę na po południe paaanie zmień tyre :D
0
No tak, Suarez niech sobie strzela w LM....
0
Zobaczę czy mam, na razie próbowałem mięty i nic, co 10 min to samo. Tragedia
0
Ja już się dość wyluzowałem wczoraj.....
0
Znacie jakieś sposoby na nudności? Normalnie dramat dzisiaj
37
Oby odszedł :)
2
Co sądzicie o tym, żeby Felipe Luis został zmiennikiem Alby? Dla mnie bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że może przyjść za darmo. Na dwa lata idealne rozwiązanie. Umowa na rok z przedłużeniem o kolejny byłaby w sam raz.