0

A potem się obudziłeś

0

Ile chcą na miesiąc za pakiet eleven na Player? W sumie dobra opcja zamiast się męczyć ze streamami non stop

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

No i super. 3 pączki możecie zjeść, bez przesady.

0

Pewnie, że wystarczy :)

1

To teraz manita w sobotę i to byłby naprawdę piękny tydzień dla nas jak i dla Barcy :)

0

Ahh takiego Suareza chce się oglądać, pięknie chłopaki! Manita!

3

To niezłą głupotę palnąłeś, a niby dorosły chłop.

0

Krótki może z 15 min licząc czas do tego aż zadziała znieczulenie. No i bezbolesny.

0

No nie mam antybiotyku na szczęście, tylko przeciwbólowe wskazane i okłady na pape

0

Siema. Miał ktoś usuwaną ósemke chirurgicznie? Ja wczoraj i nie wiedziałem, że aż tak słabo to wygląda po zabiegu. Gorączka, morda jak po śwince no i ból. Pytam bo może wiecie ile to potrwa? W sobotę mam imprezę i się zastanawiam czy ogarnę do tego czasu. Miałem już usuwaną ósemke, ale 'zwyczajnie' i było okej.

0

A niby jak ją miał ktoś wyczuć? Myślisz czasem? Jakaś emota chociaż by wystarczyła.

1

Co to za idiotyczna odpowiedź bo sędzia je podyktował to słuszne?

0

Tak żenująca poprawność polityczna.

0

Tak myślałem, żenada

1

Jak tam oscary? Jak to na tą chwilę wygląda pany, oglądacie?

0

Głupia minka czasem niewiele zmienia, pisałem to do tych co przyznają temu racje, a że do nich się jednak nie zaliczasz to fajnie :)

4

Co powiecie o zachowaniu Kepy przy zmianie do której nie doszło? U mnie już by nie zagrał w tym sezonie :D

15

No tak ma 'tylko' 17 bramek i 7 asyst w BPL. Mało?

0

Co to jest za shit? Jakieś dla dzieci ala fortnite?

6

A czego się spodziewali po takiej przerwie? Co za ludzie

0

Jak śmiałeś tego nie widzieć. Gdzie w sobotę na po południe paaanie zmień tyre :D

0

No tak, Suarez niech sobie strzela w LM....

0

Zobaczę czy mam, na razie próbowałem mięty i nic, co 10 min to samo. Tragedia

0

Ja już się dość wyluzowałem wczoraj.....

0

Znacie jakieś sposoby na nudności? Normalnie dramat dzisiaj

37

Oby odszedł :)

2

Co sądzicie o tym, żeby Felipe Luis został zmiennikiem Alby? Dla mnie bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że może przyjść za darmo. Na dwa lata idealne rozwiązanie. Umowa na rok z przedłużeniem o kolejny byłaby w sam raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?