3

'Blaugrana obserwuje też sytuację Matthijsa de Ligta w oczekiwaniu na to, co wydarzy się z Umtitim'
Tzn o co chodzi? Zdrowy będzie to zostaje nie rozumiem.

1

Liczę, że sprzedadzą Rakiticia pod koniec sezonu jak przyjdzie De Jong. Ostatnia szansa, żeby coś na nim zarobić. Sory, ale za ładną fryzurę czy uśmiech zawodnicy tu nie powinni siedzieć, a jest już wiekowy. Wiem, że to śmiesznie brzmi, ale jak na piłkarskie standardy to tak jest. Jako zmiennika wolę Vidala i Roberto na ŚP. Przyjdzie De Jong, a jest jeszcze Alena, Coutinho...

0

A co myślisz, że w szatni jest wszystko okej i klepią go wiecznie po pleckach bo to Suarez? Otóż mylisz się, na pewno są wkurzeni. Składa się na to kilka czynników, jego dyspozycja swoją drogą, ale ta hipokryzja podczas meczów... Do wszystkich ma pretensje tylko nie do siebie. Jestem jego fanem parę ładnych lat, ale to co wyprawia to już gruba przesada.

0

No naprawdę boki zrywać. Jak widzę te dziecinne memy na fangolu to mi się rzygać chce. Tam wszyscy chyba mają po 15 lat w redakcji.

0

To trochę dziwnie nie uważasz? Skąd ktoś miał wiedzieć co Ty myślałeś? Trzeba było napisać od lewej

2

Puknij się w cymbał

12

Lekko go dotknął i już się wyjebał i brak gola? Skandal. Do dupy z tym VAR.

0

No nie znałem twoich zamiarów, przeszło mi to przez myśl, że to 'żart', aleeee wyszło jak wyszło.

0

Ja oceniam? Nie, to on wyjechał z prawdziwym mężczyzną na podstawie filmu, więc tylko odbiłem. Czytaj ze zrozumieniem :)

0

Też lubię, zapomniałem wymienić, ale oczywiście stare części. Star wars to kino dla prawdziwych mężczyzn? To widocznie jeszcze nim nie jesteś synku. Lubię starą serie, ale teraz to przypomina kino familijne od disneya.

0

Bo taka jest moja opinia? Każdy ma różne. Są gusta i guściki.

3

Dla mnie z pewnością klasyki gatunku jak terminator, matrix, obcy czy 'coś'. No, ale co Ty możesz wiedzieć o tych filmach jak oglądasz chłopaków w rajtuzach z super mocami co nie? Incepcja np z kolei to pewnie za trudny film dla takich.

0

Super, ale niektórzy ludzie mają podobne opinie o tym chłamie. Idąc tym tokiem myślenia co mnie obchodzi twój komentarz? Omijaj

0

A Ty dalej to powielasz, więc? Idź posłuchaj bożyszcza gimnazjum z zielonymi włosami. Tak wygląda dzisiejszy hip-hop. I ten żenujący autotune.

0

Włącz sobie na youtube kompilacje.

5

Od trzech dni o tym trąbią. Mi to bez różnicy bo nie lubię komiksowych filmów poza dwoma może. Dla mnie to nie jest prawdziwe S-F tylko bajki.

21

Proszę Cie powiedz, że sobie jaja robisz.
Edit: wiem, że pisałeś poważnie.

0

I co ta yerba niby daje, jakie są korzyści picia tego?

0

O co chodzi z tym br?

0

Przecież on zawsze grał jakbyś nie zauważył, mieliśmy Paco i co? Gówno. Wina trenera, że grubego nie posadzi, a ściąga Dembele z boiska. Skandal. Zawsze darzyłem Suareza wielką sympatią, ale nowa 9 jest już na teraz potrzebna. Powinien siedzieć na ławce jak ma tak grać.

1

Haha najlepsze, że ktoś już przewidział takie komentarze parę godzin temu 'zabrakło skuteczności' itp. Beka z obrońców Valverde.

0

Stracił swoje atuty po prostu z wiekiem, drybling już dawno temu niestety np.

0

No faktycznie super mecz. Tyle okazji zero bramek. Dobry troll

0

A co ma piernik do wiatraka

0

A co Ty myślisz że w wieku 33 lat to ma grać jak 4 sezony temu?

0

Marne prowo

0

Dostać kontuzji

0

Znam ten ból.

0

Z 10 metrów nie potrafił w bramkę trafić, a w FIFIE ponad 80 strzał. Beznadziejny Rakitic w tym jest.

0

Niezłe tempo. Wooow ale piła teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?