0

Oczywiście. Lepsze od Corony myślę.

0

Dajcie jakiś link do meczu mobilnie pany. Nic nie mogę znaleźć na reddicie wszędzie o konto wołają. Coś się tam chyba popier

0

Nie, rok jest krótki. Chyba, że masz 10 lat.

0

Fajnie dzisiaj The Blues zagrali, super

1

Moim również.

0

Dokładnie, do teraz nie rozumiem jak mogli go zostawić. To byłby piękny deal.

0

Jak nie Coutinho to Vidal który daje więcej obecnie niż ten nudny Rakitic.

0

Bo co? Co to za porównania wgl? Jakoś Iniesta z Xavim potrafili grać razem, a obaj cienko w defensywie, więc nie cwaniakuj.

0

Dlaczego z góry nastawiony? Przecież widzę co się dzieje pod jego 'rządami'. Trochę już z nami jest. Dopiero jak wygramy LM to zmienię zdanie. Ma seoje minusy jak i plusy.

0

Nie.

0

No tak widzę po twoim avatarze, że będziesz bardzo 'obiektywny' co do jego pracy. Rotuje, rotuje zwłaszcza Rakiticiem.

0

Tak, ale jak było od początku sezonu?

1

Sprzedać Rakiticia i dać szansę Coutinho w pomocy. Vidal powinien więcej grać za Busiego i Rakiticia. Malcom też by odpalił, więc nasze marudzenie na Valverde jest uzasadnione. Wczoraj to był jeden z najlepszych graczy w naszej drużynie, ale oczywiście Valverde na niego nie stawia. Gra tylko jak ktoś wypadnie. Podobnie było z Semedo, jak Roberto był zdrowy to go olewał.

0

Piłem kwaka, ksywa kogoś z rodziny również :)

0

W mobilnej jest na dole więc bezczelnie kłamiesz, a na la rambli ma inny kolor :d

0

1.

0

Gówno prawda bo w Eleven

0

Opłaca się wgl? Wymień telefon na 8x chociaż.

0

Gdzie jutro w tv obejrzę klasyk?

0

Polska cebulandia jedt wszędzie ziom

0

Potrafię, spałem jeszcze sory :p.

1

Racja, ale z dwojga złego wolę Bezczela. Kiedyś był dobry i należy o tym pamiętać.

0

Świruje :).

0

Nigdy więcej tego gówna. Po co ja te demo wgl pobrałem.

0

Kakao

Pizza

Piwo

Adidas

Komedia

????

Fifa

Czekolada

0

Nie, za drogo czekam aż będzie za 60-70 złoty to kupię. Oczywiście tylko ps4. Żadne komputery.

3

Proszę odblokować konta Bezczelowi, żeby dokończył i zjadł tego bożyszcza gimnazjalistów, który bez autotune jest nikim.

0

Jedyny raper który ma dwie diamentowe płyty w USA czyli Eminem.

0

Skąd ten przelicznik? Zarobił 29,5 miliona €

0

To z koleżanką był czy z kolegą zastanów się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?