Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście. Lepsze od Corony myślę.
0
Dajcie jakiś link do meczu mobilnie pany. Nic nie mogę znaleźć na reddicie wszędzie o konto wołają. Coś się tam chyba popier
0
Nie, rok jest krótki. Chyba, że masz 10 lat.
0
Fajnie dzisiaj The Blues zagrali, super
1
Moim również.
0
Dokładnie, do teraz nie rozumiem jak mogli go zostawić. To byłby piękny deal.
0
Jak nie Coutinho to Vidal który daje więcej obecnie niż ten nudny Rakitic.
0
Bo co? Co to za porównania wgl? Jakoś Iniesta z Xavim potrafili grać razem, a obaj cienko w defensywie, więc nie cwaniakuj.
0
Dlaczego z góry nastawiony? Przecież widzę co się dzieje pod jego 'rządami'. Trochę już z nami jest. Dopiero jak wygramy LM to zmienię zdanie. Ma seoje minusy jak i plusy.
0
Nie.
0
No tak widzę po twoim avatarze, że będziesz bardzo 'obiektywny' co do jego pracy. Rotuje, rotuje zwłaszcza Rakiticiem.
0
Tak, ale jak było od początku sezonu?
1
Sprzedać Rakiticia i dać szansę Coutinho w pomocy. Vidal powinien więcej grać za Busiego i Rakiticia. Malcom też by odpalił, więc nasze marudzenie na Valverde jest uzasadnione. Wczoraj to był jeden z najlepszych graczy w naszej drużynie, ale oczywiście Valverde na niego nie stawia. Gra tylko jak ktoś wypadnie. Podobnie było z Semedo, jak Roberto był zdrowy to go olewał.
0
Piłem kwaka, ksywa kogoś z rodziny również :)
0
W mobilnej jest na dole więc bezczelnie kłamiesz, a na la rambli ma inny kolor :d
0
1.
0
Gówno prawda bo w Eleven
0
Opłaca się wgl? Wymień telefon na 8x chociaż.
0
Gdzie jutro w tv obejrzę klasyk?
0
Polska cebulandia jedt wszędzie ziom
0
Potrafię, spałem jeszcze sory :p.
1
Racja, ale z dwojga złego wolę Bezczela. Kiedyś był dobry i należy o tym pamiętać.
0
Świruje :).
0
Nigdy więcej tego gówna. Po co ja te demo wgl pobrałem.
0
Kakao
Pizza
Piwo
Adidas
Komedia
????
Fifa
Czekolada
0
Nie, za drogo czekam aż będzie za 60-70 złoty to kupię. Oczywiście tylko ps4. Żadne komputery.
3
Proszę odblokować konta Bezczelowi, żeby dokończył i zjadł tego bożyszcza gimnazjalistów, który bez autotune jest nikim.
0
Jedyny raper który ma dwie diamentowe płyty w USA czyli Eminem.
0
Skąd ten przelicznik? Zarobił 29,5 miliona €
0
To z koleżanką był czy z kolegą zastanów się :)