Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też miałem taki problem i zacząłem wpisywać w google przed każdym meczem po prostu
0
A czemu miałoby się źle oglądać na tv? Chodzi Ci o rozdzielczość rozumiem?
1
O czym Ty pieprzysz. Skończcie z tym tematem.
0
Nie mierz innych swoją miarą ^^
0
Tak zrobie.
0
Wyprzedam myśli la ramblowiczów
0
Siema. Pękła mi się obudowa pendrive'a i tak myślę czym go zabezpieczyć najlepiej? Owinąć taśmą? Nie, w prezerwatywe nie będę wkładał : >
0
Juan Mata
Sport: Priorytetem Hiszpana jest pozostanie w Anglii, jednak zawodnik chętnie widziałby siebie również w Barcelonie
Buahaha pan i władca widziałby siebie w Barcelonie. A po cholere on tutaj?
1
'Bo się na nim wzoruje'? Tzn co robisz? Wywracasz się o kepke trawy, chodzisz ciągle do solarium, wydajesz mnóstwo na fryzjera i drzesz się jak mały chłopiec w piaskownicy kiedy coś Ci nie wyjdzie, albo płaczesz?
0
Piękny mecz, jak chcą to potrafią się spiąć. Brawo, super zagrali :). Czekamy na lige.
3
Coś mi się wydaje że odpadniemy z Sevilla, ale może wyjdzie to nam na dobre...
0
Jak widzę tego Rakiticia w składzie każdy mecz... Arthur mógł grać. Semedo na PO, Roberto na ŚP EWENTUALNIE, a na ŚPD Vidal. No, ale u Valverde grają pupilki.
0
Nadal kompletnie jakby bez formy mimo, że doszedł do finału. Jestem ciekaw french open, ale nie zdziwie się jak znowu się spotkają. Obecnie ciężko ocenić kto miałby większe szanse. Który to wielki szlem Novaka, 15?
0
Dzięki. Do południa, jest niedziela :D. Ja za Nadalem
0
Rano budzik i oglądamy finał Djoko - Nadal. Za kim jesteście? Jaki jest bilans ich pojedynków, jakiś wujek google? :D
4
Oby!
0
No i bardzo dobrze robią ????
5
Nie dostali De Jonga to w zamian mogą dostać Rakiticia po sezonie proszę bardzo
0
To nie idź do roboty i tak tłumacz swoją nieobecność w pracy i L4 :D
0
I co to ma wspólnego z poprzednimi częściami prócz nazwy bo nie bardzo wiem?
0
Chodzi o taką wypowiedź i jej sens a w zasadzie brak. Co to za tłumaczenie? Pusta jak worek na śmieci
0
Chyba małolat/ajron 2006 rok, miałem 13 lat
0
W 2012 roku druga i obecna żona Boatenga Melissa Satta wyjaśniła w dość kuriozalny sposób kontuzję napastnika, który wówczas reprezentował barwy AC Milanu. – Odnosi urazy, ponieważ uprawiamy seks od siedmiu do dziesięciu razy w tygodniu – powiedziała partnerka zawodnika.
XD
0
Tak wiem, ale poza tym ciężko się nie zgodzić
0
Po co nam napastnik który strzelił max 10 bramek w najlepszym sezonie? I to grając dużo, czyli mówiąc krótko u nas będzie to pewnie z 5 bramek. Super!
0
Idźcie spać już
0
Drugi pod rząd bardzo dobry sezon ma
0
No Coutinho to podania rewelacyjnego akurat nie ma jak widać
0
Dembele będzie miał lepszy sezon niż Neymar jak był u nas drugi rok coś czuję no ale sprzedać znawcy mówili :D
0
Spokojnie jest 17 minuta meczu