2

Super, cały świat na to czeka

3

Zmień nick z chwytliwy na Suchy też Ci będzie pasował myślę

6

Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu.

0

No niektórzy tego nie rozumieją jak widać bo jesteśmy przede wszystkim fanami dobrej piłki nożnej myślę

2

Myślę, że jak na ścianie mam wielki herb Barcelony w szkle to chyba jestem. Dlatego jak już to oglądne multi lige. W waszym mniemaniu kibic musi oglądnąć każdy mecz w wykonaniu swojego zespołu? Wiem, że to liga mistrzów i już po fazie grupowej więc tymbardziej, ale nie chodzi mi o ten mecz tylko ogólnie.

0

Mały dylemat mam co oglądać, może jakiś link do multi ligi?

0

Jakieś zasrane napoli pokazują a LM już by mieli nie pokazywać? No pomysł gościu to jest pub to raczej obowiązek.

0

Pojebane. Tak mam skakać od tablicy do tablicy i zgadywać gdzie to jest? Bezsens

0

Pewnie :). Czekamy na dalsze losy Ciri bo wątpię, żeby była kontynuacja przygód Geralta i słusznie chyba. Ewentualnie prequel.

0

Okej poszukam dzięki

0

No właśnie mam zwykłe tablicy ogłoszeniowe, nie są oznaczone, a chce tą samą postacią grać

0

Może mi ktoś napisać jak uruchomić dodatki w Wiedźminie 3 i zacząć misje z nimi związane? Przeszedłem grę drugi raz i wypadałoby skończyć tym razem dodatki. Mam zainstalowane oczywiście.

6

A jednak początek weekendu wcale nie musi być fajny

0

Zwłaszcza ona głupia. W sumie nie, masz rację oboje siebie warci. A ten jak nastolatek pisze, śmiem wątpić czy ma 23 lata.

0

Ta nieziemsko ładna może to był tylko sen, a jak nie to spokojnie za 10 lat już nie będzie taka ładna :d. Chociaż są kobiety które mimo wieku nadal będą piękne jak choćby Sharon Stone, fajnie się zestarzała. No, ale co my porównujemy. Idź do trudnych spraw, albo uktytej prawdy i opowiedz im swoją historię, wezmą z otwartymi ramionami.

14

Puknąć się, ale w głowę

0

Jakieś horrory godne polecenia z zeszłego roku? Ciężko o takie, więc mogą być znośne. Widziałem aby zakonnice z zeszłego roku. Coś na teraz przed snem

2

Regularne to się chudnie a nie tyje

0

Słuszny ranking bo Madryt jest na 5? HAHA

0

Gdzie oglądasz mecze jeśli można? Bardzo fajna jakość streama, oglądałem mobilnie. Może tak lepiej.

0

Nie wiem, możliwe bo wygrali ileś tam meczów z rzędu. Mnie nie interesują jako zespół ani jedni ani drudzy. Patrzę tylko ze względu na grę pojedynczych jednostek jak Mbappe no i oczekuję dobrego meczu.

0

Nie, ale kibucując PSG jednocześnie będąc na stronie Barcy owszem.

6

Skąd tu nagle tyle fanów PSG? Żal mi was

0

Tak, daj stream

0

No bo to okrojona wersja i stara jakby nie patrzeć. Dlatego odpuściłem sobie lite, nigdy więcej. Miałem mate 20 lite na 'testach' na weekend. Nie wiem co ludzie widzą w tym telefonie. Nie za tyle kasy. Za te same pieniądze kupiłem p20 śmiech. Huawei obecnie uważam, że są krok przed samsungiem. Wystarczy spojrzeć na opinie ludzi w komentarzach jeśli chodzi o nowe smartfony. Ceny mają wysokie nie do końca adekwatne do jakości bo za flagowca trzeba dużo zapłacić. Też miałem dwa galaxy pod rząd i nie wrócę póki co do samsunga.

0

Kumpel ma od roku i też sobie chwali (miałem okazję nie raz testowqć), ale jak zobaczył mojego p20 to już chce powoli p20 pro :D

0

Podobny do p20, w końcu to marka huawei tylko tańsza, ale zbliżony model. Też nad honorem myślałem przed zakupem.

0

No właśnie chciałem może we wakacje zamienić na wersję pro bo aparat :)

0

Co posiadacie za telefony? Jak oceniacie i czy czekacie na coś ciekawego w tym roku? Ja Huawei P20 i chwale sobie zwłaszcza, że kupiłem (2 miesiące temu) za prawie połowę z tego za ile był w dniu premiery. Warto niekiedy poczekać...

0

Red bull nie ma konkurencji w energetykach. Jest najlepszy. Ja pije aby kilkanascie razy w roku, rzadko ogólnie. Z 20 puszek rocznie. Za to jestem uzależniony od pepsi czy coli w puszce :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?