0

Dziex.

0

Powie mi ktoś dlaczego nagle na reddit gdy chce wyszukać stream nagle nie wyskakują żadne wyniki? Co jest kur grane. Proszę o jakiś link w związku z zaistniałą sytuacją.

2

Boki zrywać. Aj Ty śmieszku......

0

Nie, skrzydłowym

0

Koszmar będzie trwał w najlepsze. A może niech wpierw skończy się sezon a potem takie zapewnienia.

1

Madridista nie zgodziłby się na takie wypożyczenie

2

Niech wypożyczą Cristiano Ronaldo

1

Dzięki.

4

No i gdzie mają ten projekt skoro Neymar płaczę i chce stamtąd uciec bo nie mają wgl pomysłu na drużynę? Nie ośmieszaj się

0

Gdzie obejrzę wczorajszy mecz?

0

Tak atakuje na rynku? Myślisz o jednym piłkarzu który jeszcze do nich nie dołączył? I to za 70 mln co na dzisiaj jest niczym wielkim w piłce i transferach

1

Daily mail hahaha. To jest niemożliwe, a jakby nawet to naprawdę musieliby się z nie powiem czym na głowę zamienić.

0

Haha

0

Chce wrócić jednocześnie czeka na sprawę przeciwko jakby nie patrzeć Barcelonie a nie tylko Bartomeu. To trzeba mieć tupet. Powinien wycofać ten pozew a później dzwonić. Zwłaszcza że połowę dostał to wszystko się zgadza.

0

Co za gość... Śmiech

1

Faktycznie, nie dotyczałem 'mniej znane'

1

Furia, szeregowiec Ryan, cienka czerwona linia, pluton

0

Mam nadzieje ze to koniec tego klubiku, dobrze im tak

0

apka, czy strona to jest? coś na telefon by się przydało

0

Jakiś link do meczu city live? Polecicie jakieś stronki do meczy tak ogólnie?

0

Ojejciu bo się rozpłacze :(

0

Ale zajeżdzać Rakiticia i podejmować inne durne decyzje to już może? Kopniak za całokształt, akurat padło to w tym artykule i tyle

0

Valverde jak Cie kopne w dupe

2

No nareszcie wypad. Na co on liczył patrząc ile grał w poprzednim sezonie? Niech się cieszy że tu grał.

0

Gowno sie znasz ta akurat jest bardzo fajna

1

Mam pytanie. Jak kupie uzywke fify 19 to bede mogl grac u siebie w ultimate team?

0

Jest Vidal za Rakiticia więc nie pieprz głupot.

0

Nie. Jest Vidal za niego. Sprzedać Rakiticia po sezonie najlepiej i sprowadzić kogoś młodszego.

0

Jak nie będzie jak będą

0

Haha no co jeszcze 6 w totka. Już bez przesady, kim on wielkim jest? Za Rakiticia ok i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?