Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziex.
0
Powie mi ktoś dlaczego nagle na reddit gdy chce wyszukać stream nagle nie wyskakują żadne wyniki? Co jest kur grane. Proszę o jakiś link w związku z zaistniałą sytuacją.
2
Boki zrywać. Aj Ty śmieszku......
0
Nie, skrzydłowym
0
Koszmar będzie trwał w najlepsze. A może niech wpierw skończy się sezon a potem takie zapewnienia.
1
Madridista nie zgodziłby się na takie wypożyczenie
2
Niech wypożyczą Cristiano Ronaldo
1
Dzięki.
4
No i gdzie mają ten projekt skoro Neymar płaczę i chce stamtąd uciec bo nie mają wgl pomysłu na drużynę? Nie ośmieszaj się
0
Gdzie obejrzę wczorajszy mecz?
0
Tak atakuje na rynku? Myślisz o jednym piłkarzu który jeszcze do nich nie dołączył? I to za 70 mln co na dzisiaj jest niczym wielkim w piłce i transferach
1
Daily mail hahaha. To jest niemożliwe, a jakby nawet to naprawdę musieliby się z nie powiem czym na głowę zamienić.
0
Haha
0
Chce wrócić jednocześnie czeka na sprawę przeciwko jakby nie patrzeć Barcelonie a nie tylko Bartomeu. To trzeba mieć tupet. Powinien wycofać ten pozew a później dzwonić. Zwłaszcza że połowę dostał to wszystko się zgadza.
0
Co za gość... Śmiech
1
Faktycznie, nie dotyczałem 'mniej znane'
1
Furia, szeregowiec Ryan, cienka czerwona linia, pluton
0
Mam nadzieje ze to koniec tego klubiku, dobrze im tak
0
apka, czy strona to jest? coś na telefon by się przydało
0
Jakiś link do meczu city live? Polecicie jakieś stronki do meczy tak ogólnie?
0
Ojejciu bo się rozpłacze :(
0
Ale zajeżdzać Rakiticia i podejmować inne durne decyzje to już może? Kopniak za całokształt, akurat padło to w tym artykule i tyle
0
Valverde jak Cie kopne w dupe
2
No nareszcie wypad. Na co on liczył patrząc ile grał w poprzednim sezonie? Niech się cieszy że tu grał.
0
Gowno sie znasz ta akurat jest bardzo fajna
1
Mam pytanie. Jak kupie uzywke fify 19 to bede mogl grac u siebie w ultimate team?
0
Jest Vidal za Rakiticia więc nie pieprz głupot.
0
Nie. Jest Vidal za niego. Sprzedać Rakiticia po sezonie najlepiej i sprowadzić kogoś młodszego.
0
Jak nie będzie jak będą
0
Haha no co jeszcze 6 w totka. Już bez przesady, kim on wielkim jest? Za Rakiticia ok i tyle