0

Grał ktoś w Resident Evil 7? Opinie? Ja właśnie przechodzę, jestem na końcówce. Bardzo fajna. Poleci ktoś gry horror survival na podobnym poziomie?

1

Wiem, ale nie można go lekceważyć o. A i ja też tego nie rozumiem, wole sam sobie pograć :D

1

Żebyś się nie zdziwił. Kto stawiał na Furego w walce z Kliczko? Wiadomo nie ta forma i poziom obecnie, ale mimo wsio. A Wilder-Joshua jestem za Joshua.

0

Ponad 30 letni Aguero? Puknij się w cymbał. Poza tym jaka sprzedaż w zimowym okienku? Idź spać synek.

0

Tak, tak, tak i tak, ale zależy w którym pokoju jestem

0

Mam problem z telefonem. Zrywa mi połączenie wifi co kilkanaście minut. SAMSUNG J3 2017. To na pewno wina wina telefonu bo na innym tel jest ok. Pomoże ktoś dobrzy ludzie? Mam tak od początku posiadania tel czyli od tygodnia. Jest aktualizacja najnowsza również.

0

Wiem o co chodziło gościu a ja odpowiadam że wątpię :). Teraz zagrali druzynowo,a z Messim to różnie.

0

Wątpię żeby było gorzej z Messim co Ty mylisz

0

Wątpię

0

Nie wiem bo nie znam człowieka i inaczej jak ktoś napisze a inaczej zobaczyć ; )

1

Unikneli wysokiej porażki? Aha

0

Już jest okej. Wcześniej miałem komputerową wersje na głównej ciągle.

4

Was też denerwuje brak mobilnej wersji fcbarca? Troche odechciewa się wchodzić. Tylko na la rambli działa. Wyjaśni to ktoś?

9

Wszystkim co wymieniłeś proste

6

"To kiedy ta Barça się w końcu skończy? Miała się skończyć po odejściu Ronaldinho, Xaviego, Iniesty... I bez Messiego też ponoć ma przestać istnieć."

cytat wiadomo skad :D odpowiedz: nigdy!

1

Wcale nie powiedziane, ze jeszcze lepiej badz tak samo

0

STREAM PROSZE JAKIKOLWIEK

0

Prosze stream jakis!

0

nie, tylko co raz dluzszy czas na kolejna probe po 10 min prawie : /

0

No licze na taka sama niespodzianke jak sie kuzwa wyspie i wroce do zywych moze :p

0

jak jak nie moge wgl wejsc w cokolwiek tylko ekran blokady widze

0

W sumie chyba dwa dni temu, ale widocznie na tyle nie utrwalilem we lbie bo poszedlem w melanz i kur kamien w wode, 'magnetofon bez glowicy'

0

Ziomeczki mam problem, moze wy cos doradzicie. Wczoraj polecialem w tango za bardzo i zapomnialem symbolu odblokowania telefonu, niezle jaja ; c. Co robic? Telefon samsung j3 2017 jak cos

0

Prosze Cie. Chodzilo mi o nowosci.

0

Polecicie jakies gierki typu horror survival jak Until Dawn? Moze byc tez cos z RPG. Chce cos zamowic z allegro. (PS4)

0

Przeciez Perez ma w dupie Hazarda, tak jak Neymar ma juz gdzies podwyzke, po prostu mu sie tam nie podoba i chce zmienic klub.

0

Co sie dzieje z glowna strona? Przelacza mi na 'zwykla', a ja chce uzywac mobilnej.

0

Spółdzielczy. Do 30 wszystko free, sprawna i szybka obsługa u mnie.

0

Gowno prawda, Coutinho jest lepszy od obecnego Iniesty, wiec glupota. Gralismy tez podobnie w zeszlym sezonie czasem, a Iniesta byl.

0

Matic chociaz za Chamberlaina jesli chodzi o tańszych i defensywnych pilkarzy bo takiego Ci brakuje w srodku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?