Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety nie i szkoda : (
0
Ale na tyle mocny, zeby byc na poczatku tabeli, a nie na koncu...
0
Piszesz to jakby to bylo 20 lat temu ; )
0
Puknij się w cymbał i milcz jak nie masz o czymś zielonego pojęcia
0
Niby dlaczego? Rakitic oddychajacy rekawami wypad póki co
0
Messi na SPO, a Rakitic ławka chwilowa, Dembele na PS i okej
0
Oczywiscie, ze moga grac razem chociazby Coutinho na LS, a Arthur na 8 czy 6.
0
A kogo to obchodzi?
5
Ja bym gral 4-2-3-1 i robilbym 'madre rotacje' takze prosze rozwazyc moja kandydature na trenera FC Barcelony.
Suarez
Coutinho Messi Dembele
Busquets Rakitic
Alba Umtiti Pique Semedo/Roberto
MATS
0
Jak można w fife grać na pc? Tylko konsola :)
1
Faktycznie, zle przeczytalem. Myslalem, ze wszystko przerznales ostatnim wynikiem. Sory, jeszcze spie, wybacz :)
0
Czekac. Kto nie ryzykuje szampana nie pije
0
No i dobrze za glupote sie placi
1
Dziwi? Nie, wcale.
1
Monte xD
0
Graja lepiej niz 4 lata temu, ale dobrze niech Ci bedzie, ze nie jest taka mocna
0
Nie, mi sie nalezy
3
Hmm jest jeszcze NFL, NBA i baseball czyli sporty narodowe tego kraju
1
O honor jak zawsze
4
A moze Valverde taki glupi?
0
I tak przejebiemy z yankesami
1
I tak powinien dostać kopa w dupe, nie pasuje tu
0
W porządku facet. Co mnie obchodzi jego zdanie polityczne.
0
Te niebieskie cieniasy. Moga mi skoczyc i obtoczyc
5
Polowa la rambli to zawodowi trenerzy
0
Kiedy spodziewacie sie zwolnienia Valverde? Ja niestety dopiero po sezonie. Nie zdobędziemy z tym trenerem ligi mistrzow, zapomnijcie. Robcie screeny.
0
UNIA LESZNO! A GDZIE JEST MYSZKA MIKI?
0
Stary chlop, a takie glupoty pisze i anime w avatarze, nie masz sie czym chwalic
0
A widziales co bylo kilka meczy temu jak Barcelona grala na wyjezdzie? Nie pamiętam kogo to byl stadion. Nie wiem czy zostali ukarani w koncu czy jak. Jak takie cos mozna do gry dopuscic.
0
Haha to nie troll? Jaki problem czlowieku? Zostanie jak jest. Wez sie puknij dobrze. Ile masz lat, 10, ze takie problemy masz? Tez mam herb Barcelony w szkle powiesiony na sciane, co ja teraz zrobie przeciez bedzie nowy kurde musze go wywalic haha