0

Niestety nie i szkoda : (

0

Ale na tyle mocny, zeby byc na poczatku tabeli, a nie na koncu...

0

Piszesz to jakby to bylo 20 lat temu ; )

0

Puknij się w cymbał i milcz jak nie masz o czymś zielonego pojęcia

0

Niby dlaczego? Rakitic oddychajacy rekawami wypad póki co

0

Messi na SPO, a Rakitic ławka chwilowa, Dembele na PS i okej

0

Oczywiscie, ze moga grac razem chociazby Coutinho na LS, a Arthur na 8 czy 6.

0

A kogo to obchodzi?

5

Ja bym gral 4-2-3-1 i robilbym 'madre rotacje' takze prosze rozwazyc moja kandydature na trenera FC Barcelony.

Suarez
Coutinho Messi Dembele
Busquets Rakitic
Alba Umtiti Pique Semedo/Roberto
MATS

0

Jak można w fife grać na pc? Tylko konsola :)

1

Faktycznie, zle przeczytalem. Myslalem, ze wszystko przerznales ostatnim wynikiem. Sory, jeszcze spie, wybacz :)

0

Czekac. Kto nie ryzykuje szampana nie pije

0

No i dobrze za glupote sie placi

1

Dziwi? Nie, wcale.

1

Monte xD

0

Graja lepiej niz 4 lata temu, ale dobrze niech Ci bedzie, ze nie jest taka mocna

0

Nie, mi sie nalezy

3

Hmm jest jeszcze NFL, NBA i baseball czyli sporty narodowe tego kraju

1

O honor jak zawsze

4

A moze Valverde taki glupi?

0

I tak przejebiemy z yankesami

1

I tak powinien dostać kopa w dupe, nie pasuje tu

0

W porządku facet. Co mnie obchodzi jego zdanie polityczne.

0

Te niebieskie cieniasy. Moga mi skoczyc i obtoczyc

5

Polowa la rambli to zawodowi trenerzy

0

Kiedy spodziewacie sie zwolnienia Valverde? Ja niestety dopiero po sezonie. Nie zdobędziemy z tym trenerem ligi mistrzow, zapomnijcie. Robcie screeny.

0

UNIA LESZNO! A GDZIE JEST MYSZKA MIKI?

0

Stary chlop, a takie glupoty pisze i anime w avatarze, nie masz sie czym chwalic

0

A widziales co bylo kilka meczy temu jak Barcelona grala na wyjezdzie? Nie pamiętam kogo to byl stadion. Nie wiem czy zostali ukarani w koncu czy jak. Jak takie cos mozna do gry dopuscic.

0

Haha to nie troll? Jaki problem czlowieku? Zostanie jak jest. Wez sie puknij dobrze. Ile masz lat, 10, ze takie problemy masz? Tez mam herb Barcelony w szkle powiesiony na sciane, co ja teraz zrobie przeciez bedzie nowy kurde musze go wywalic haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?