Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
No dokładnie, ale polaczki muszą się czepiać nie wiesz o tym :)
7
Z taką grą i z Valverde na ławce nie mamy żadnych szans na LM.
0
No akurat od fify 16 szybkosc miala co raz mniejsze znaczenie bo doganialy byle ogorki z tempem 62 przy 90. Bezsens
1
To nie kupuj albo wyrzuc gre przez okno jak juz masz
0
Uratowales mi zycie saulija boy
0
To ile ma lat ten kolega, ze takie pierdoly gada? 14? Juz przez ryj powinien dostac
1
Przechodze przez bardzo ciezkie chwile w swoim zyciu. Jestem na wyjezdzie w pracy za granica na kilka tygodni i nie wzialem konsoli. A chcialbym sobie zagrac w Wiedzmina. Jak mam przetrwac ta probe czasu, jak zyc? Jestem na skraju zalamania nerwowego.
0
No tak jak sie jest otylylm cukrzykiem i dzieciakiem jak Ty to moze nie smakowac cola zero
0
Pih czy pan duże pe? Kto wygrał beef? Dodatkowy komentarz wskazany :>. Tak mi sie po latach przypomnialo w robocie
5
Gowno prawda, dobre jest
0
O co chodzi z ta czerwona kartka? Sluszna czy nie? Nie mialem mozliwosci ogladac meczu
2
Myslales, ze beda do konca roku takie upaly?
0
No logiczne, ale wspominali, ze na konsoli moze nie byc takiej mozliwosci stad pytanie. Nie sprawdzalem.
0
Okej wszystko wiem, dzieki. Bywaj :D
0
Gdzie to zalatwic? Tylko pc pewnie
1
Jak zrobic Geraltowi inna fryzure niz te standardowe u balwierza? Widzialem screeny i sa rozne. Na ps4 da rade taki dodatek zalatwic? Moze ogolnie polecicie jakies mody czy dodatki do witchera 3
2
To juz wiemy co robi w miedzyczasie w Chinach
7
A kogo obchodzi jakas wisla, przestan
0
Też lubię, ale w tym przypadku spoko luz :)
0
Synku mi bys sie klanial na ulicy, nie mierz innych swoja miara. To nie Rzeszow.
0
Rozumiesz to, ze sa ciency w uszach, zeby grac w pierwszym skladzie Barcy czy nie bardzo? Porownaj sobie Xaviego czy Inieste do obecnej szkolki, wybierz kogokolwiek.
0
No i co z tego przecież gra dla nas obecnie a Ty juz myslisz co bedzie za rok? Jak odejdzie to sie sciagnie jakiegos Reine np i tyle.
0
Tak, wiecej graj. Kwestia wprawy. Nic innego.
0
Ja Ci wierze patrzac na twoj nick wenszu
0
Jest bo nie sa standardowe czyli z pasami a tego jeszcze nie bylo rozumiesz czy nadal za daleko do lba?
0
Wypad na bordowa... oh wait
0
To się zdecyduj są bardzo ładne czy mają fatalny gust? A poza tym to tez nie rozumiem jak amatorzy w internecie potrafia zrobic lepsze koszulki niz taka firma jak Nike. Te retro Puma mi się bardzo podobały pamiętam np.
0
To, ze dla Ciebie to kicz nie znaczy, ze dla reszty swiata rowniez to raz, a dwa to tym, ze po prostu sa inne niz przecietne, 'oryginalne' i na swoj sposob wyjatkowe. Proste, czego tu nie rozumiesz?
2
Dobra skoncz plakac. Poczekaj az sprzedadza nazwe stadionu wtedy bedzie placz i lament :)
0
Chodzilo o twojego pierwszego posta, juz nieważne bo napisales co i jak. Trzymaj sie, pozdro