9

No dokładnie, ale polaczki muszą się czepiać nie wiesz o tym :)

7

Z taką grą i z Valverde na ławce nie mamy żadnych szans na LM.

0

No akurat od fify 16 szybkosc miala co raz mniejsze znaczenie bo doganialy byle ogorki z tempem 62 przy 90. Bezsens

1

To nie kupuj albo wyrzuc gre przez okno jak juz masz

0

Uratowales mi zycie saulija boy

0

To ile ma lat ten kolega, ze takie pierdoly gada? 14? Juz przez ryj powinien dostac

1

Przechodze przez bardzo ciezkie chwile w swoim zyciu. Jestem na wyjezdzie w pracy za granica na kilka tygodni i nie wzialem konsoli. A chcialbym sobie zagrac w Wiedzmina. Jak mam przetrwac ta probe czasu, jak zyc? Jestem na skraju zalamania nerwowego.

0

No tak jak sie jest otylylm cukrzykiem i dzieciakiem jak Ty to moze nie smakowac cola zero

0

Pih czy pan duże pe? Kto wygrał beef? Dodatkowy komentarz wskazany :>. Tak mi sie po latach przypomnialo w robocie

5

Gowno prawda, dobre jest

0

O co chodzi z ta czerwona kartka? Sluszna czy nie? Nie mialem mozliwosci ogladac meczu

2

Myslales, ze beda do konca roku takie upaly?

0

No logiczne, ale wspominali, ze na konsoli moze nie byc takiej mozliwosci stad pytanie. Nie sprawdzalem.

0

Okej wszystko wiem, dzieki. Bywaj :D

0

Gdzie to zalatwic? Tylko pc pewnie

1

Jak zrobic Geraltowi inna fryzure niz te standardowe u balwierza? Widzialem screeny i sa rozne. Na ps4 da rade taki dodatek zalatwic? Moze ogolnie polecicie jakies mody czy dodatki do witchera 3

2

To juz wiemy co robi w miedzyczasie w Chinach

7

A kogo obchodzi jakas wisla, przestan

0

Też lubię, ale w tym przypadku spoko luz :)

0

Synku mi bys sie klanial na ulicy, nie mierz innych swoja miara. To nie Rzeszow.

0

Rozumiesz to, ze sa ciency w uszach, zeby grac w pierwszym skladzie Barcy czy nie bardzo? Porownaj sobie Xaviego czy Inieste do obecnej szkolki, wybierz kogokolwiek.

0

No i co z tego przecież gra dla nas obecnie a Ty juz myslisz co bedzie za rok? Jak odejdzie to sie sciagnie jakiegos Reine np i tyle.

0

Tak, wiecej graj. Kwestia wprawy. Nic innego.

0

Ja Ci wierze patrzac na twoj nick wenszu

0

Jest bo nie sa standardowe czyli z pasami a tego jeszcze nie bylo rozumiesz czy nadal za daleko do lba?

0

Wypad na bordowa... oh wait

0

To się zdecyduj są bardzo ładne czy mają fatalny gust? A poza tym to tez nie rozumiem jak amatorzy w internecie potrafia zrobic lepsze koszulki niz taka firma jak Nike. Te retro Puma mi się bardzo podobały pamiętam np.

0

To, ze dla Ciebie to kicz nie znaczy, ze dla reszty swiata rowniez to raz, a dwa to tym, ze po prostu sa inne niz przecietne, 'oryginalne' i na swoj sposob wyjatkowe. Proste, czego tu nie rozumiesz?

2

Dobra skoncz plakac. Poczekaj az sprzedadza nazwe stadionu wtedy bedzie placz i lament :)

0

Chodzilo o twojego pierwszego posta, juz nieważne bo napisales co i jak. Trzymaj sie, pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?