0

Ja nie mam nerwow, zeby takimi rzeczami sie przejmowac, nie mamy na to zadnego wplywu, wiec wole przejsc bokiem obok takich rzeczy. Tak samo jest w pilce noznej po brutalnych faulach czy po zlym sedziowaniu.

0

Puknij sie w czolko, kara mustafa, ale Ty pewnie za kradziez lizaka przez dziecko bys sypnal poprawczak.

3

A mnie uwaga na... Wiedzmina 3. A Ty nie w gimnazjum?

2

Co do tych limitowanych koszulek to widac w tych komentarzach ilu jest ludzi bez gustu, zal mi was. Jak to jest petarda to ja nie mam pytan. Mniejszosc tak pisze na szczescie wiadomo. Oczywiscie pomysl fajny, ale znacznie lepiej to POWINNO wygladac na takie wydarzenie. Chyba robili to na 'kolanie'. Niestety, ale bedziemy sie meczyc z tym producentem bo koszulki robia na odpiernicz.

0

Szkoda, ze jeszcze pewnie przez lata bedziemy sie meczyc z tym nike. Tak jak buty robia dobre (wrocilem do tej firmy po latach) tak koszulki badziewne na 'kolanie'.

24

Smiejecie sie, a przeciez jest to mozliwe nie jadl, nie pil z powodu jej smierci i tak sie to skonczylo. Nie mowie, ze tak bylo, ale jest to prawdopodobne. Malo takich przypadkow bylo? Polecam wiecej animal planet itp bo widze, ze same nieuki.

14

Super, jestem wzruszony. A teraz idź spać.

3

Nie. US Open.

3

Amen.

1

#teamnadal

0

Synku ja mam 24 lata nie chodze juz dawno do szkoly, nie wiem czego Cie tam ucza w gimazjum, ale jak nie znasz znaczenia takiego prostego slowa to cienko.

0

Nazywaj to jak Ci wygodnie

0

Niektórzy np pracują w przeciwieństwie do Ciebie.

0

No tak bo Barcelona co sezon wygrywa LM

0

I to sa te twoje wspaniale slowa po tylu latach? Dam Ci rade nie odzywaj sie juz wgl tak bedzie najlepiej.

0

Gowno prawda od kilku lat Barcelona gra max o polfinal LM, wiec wcale bym sie nie zdziwil jakby chcial odejsc chocby do Liverpoolu :)

0

Za to tzn za co?

0

Znowu kupon mu nie wszedl i wylewa w ten sposob swoja frustracje

0

No dokladnie, wiec i tak lepiej grac o cos chocby rezerwami.

0

Ney Ney Ney Ney. Dobry troll z tym najlepszym napastnikim. Wiem, ze sie wszyscy ciesza, ze juz weekend, ale bez przesady :)

0

Udusiles garota straznika w nowym Hitmanie zamiast go zastrzelic?

4

Geniusz Scorsese pokazywany właśnie na TVN po raz kolejny. Chodzi o 'wyspe tajemnic'. Oglądam znowu :)!

0

No wiedzialem, ze ktos sie o to przyczepi, zle to ujalem

1

Geralt z Rivii nie chodzil do szkoly.

0

Dobra powiem wam. Tak naprawde to ja powinienem byc najlepszym tenisista wszech czasow tylko moj talent nie zostal w pelni wykorzystany i za pozno zostal odkryty.

3

Komentarz usunięty

15

Masz za maly poziom jeszcze

0

A jaki jest bilans spotkan Federer - Nadal? Prosze o podzielenie turniejow

0

Ronaldo tez ma wiecej LM od Messiego, a nie sadze, zebyscie uwazali, ze jest lepszy od niego. Wiem, ze to dwa rozne sporty i tenis to indywidualnosc, ale cos w tym porownaniu jest. Jedni maja swojego faworyta, drudzy innego.

0

Oczywiście, że Nadal. Federera przykryje czapką za parę lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?