Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ja pisze cos o polskiej pilce? Ogolnie pilka nozna > siatkowka i nie ma zadnej dyskusji. Pilka nozna to sport ktory nie musi sie 'bronic'. Dostali dzisiaj oklep i dupa boli.
14
Pewnie go wywalali z orlika bo byl zbyt drewniany, a takie wysokie drwale nadaja sie idealnie do tej siatkowki. W siatkowke fajnie pograc, ale na plazy ze znajomymi, ale zeby to ogladac w tv to kompletnie mnie to nie kreci, nudy jak nie wiem.
0
Chodzi mu o szkodliwosc energetykow na zdrowie...
8
Red bull i tylko red bull
9
Co za... Jest kompletnie na odwrot. Powinien dostac w leb za ta glupote.
Michał Kubiak, kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski, lekceważy piłkę nożną. - To prosty sport - uważa mistrz świata z 2014 roku.
Polscy sportowcy często krytycznie wypowiadają się na temat piłkarzy. Zarzucają im małe sukcesy przy dużych zarobkach i olbrzymim zainteresowaniu mediów. Kubiak twierdzi, że nie czuje zazdrości do piłkarzy, ale do samego futbolu czuje sporą niechęć.
- Piłka nożna jest prostym sportem. Gdzie się nie obejrzysz, ludzie grają w piłkę, i to nie dlatego, że piłka nożna jest fajna, tylko dlatego, że możesz przebywać z innymi w grupie i ta grupa nie będzie się z ciebie śmiała. Przebywać w grupie i odbić prosto piłkę do siatkówki nie mając o tym pojęcia to już trudna sprawa, jesteś narażony na drwiny. A w piłce każdy potrafi lepiej czy gorzej kopnąć. Skoro tylu ludzi gra w ten sport, to znaczy, że jest prosty. Jest sportem dla mas, porywa miliony, ale mnie nie, bo nie ma mi nic do zaoferowania - mówi Kubiak w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty".
0
Twoja pani.. Chyba z plastyki
0
Juz druga, jeszcze lepsza :D
0
Oglądam w TV na polsat sport extra. Asensio wlasnie strzelil pierwsza bramke dla repry i to jaka :)
0
Nie wiem jak was, ale nie interesuje mnie ten gowniany mecz towarzyski, wole Hiszpanie z Chorwacja ogladac.
0
Na PS4 gram. Ogarne sobie to jutro
0
UWAGA SPOILER, zeby nie bylo : P
Beztroskie zycie z Yennefer i Ciri jako wiedzminka: ). A no i wolna Temeria. Poziom 34, mistrzowska zbroja gryfa na ta chwile
0
No wlasnie mialem pytac gdzie je wykonac? Aktualizacje mam
0
No i skonczylem Wiedzmina 3. Jutro sie cofam do pewnego zapisu i gram jeszcze raz koncowke :D. Mysle, ze w przyszlym roku zagram od nowa. Gra genialna, ale oczywiscie bylo troche bledow.
0
Tak, moj blad
0
Oczywiście, że warto. Jest jednym z najlepszych telefonow na rynku jesli chodzi o wykonywanie zdjec. Niektore lustrzanki sie chowaja, wiec odpowiedz sobie sam czy warto.
1
Jest bardziej wszechstronny, ma lepszy drubling, ale to jeszcze nie znaczy, ze jest lepsza 9.
14
No i? A co może Aguero jest lepszą 9?
0
Tak, dokładnie Yennefer z Vengerbergu
2
Moja dziewczyna pachnie bzem i agrestem, jak tylko wyjde od lekarza zaraz ja powacham. P.S. Jestem w szoku bo chyba bede czekal TYLKO dwie godziny, a nie cztery jak ostatnio :>
0
Komentarz usunięty
0
3/4 osob jak nie więcej przegląda tą strone mobilnie, ale ok.
0
Sprobuj, zobaczymy
1
Hmmm to nadal gruszki tylko na innej galezi
0
No i jak to tak? Dlaczego?
0
Naprawde nie ma innych gier? Nie pojmuje tej fascynacji ta gra. Rozumiem sentyment itp, ale bez jaj, zeby w to ciagle grac. To jakies zboczenie komputerowe :D. Malo jest innych, lepszych FPS multi?
0
Czy mi sie wydaje czy ktos inny biega z 7 Ronaldo?
0
Chodzi mi o postacie, nie glos, ale juz wszystko wiem
0
Szkoda, fajne larwy wszystkie trzy
0
Wiecie może kto użyczył postaci Yennefer i Triss w grze? O ile w ogóle
0
Zartuje, przepraszam pis :D. Tez sobie wroce niedlugo chocby do Maxa Payne'a. Wolalbym jednak poczekac do zimy o ile bedzie snieg :D