1

A ja pisze cos o polskiej pilce? Ogolnie pilka nozna > siatkowka i nie ma zadnej dyskusji. Pilka nozna to sport ktory nie musi sie 'bronic'. Dostali dzisiaj oklep i dupa boli.

14

Pewnie go wywalali z orlika bo byl zbyt drewniany, a takie wysokie drwale nadaja sie idealnie do tej siatkowki. W siatkowke fajnie pograc, ale na plazy ze znajomymi, ale zeby to ogladac w tv to kompletnie mnie to nie kreci, nudy jak nie wiem.

0

Chodzi mu o szkodliwosc energetykow na zdrowie...

8

Red bull i tylko red bull

9

Co za... Jest kompletnie na odwrot. Powinien dostac w leb za ta glupote.

Michał Kubiak, kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski, lekceważy piłkę nożną. - To prosty sport - uważa mistrz świata z 2014 roku.

Polscy sportowcy często krytycznie wypowiadają się na temat piłkarzy. Zarzucają im małe sukcesy przy dużych zarobkach i olbrzymim zainteresowaniu mediów. Kubiak twierdzi, że nie czuje zazdrości do piłkarzy, ale do samego futbolu czuje sporą niechęć.

- Piłka nożna jest prostym sportem. Gdzie się nie obejrzysz, ludzie grają w piłkę, i to nie dlatego, że piłka nożna jest fajna, tylko dlatego, że możesz przebywać z innymi w grupie i ta grupa nie będzie się z ciebie śmiała. Przebywać w grupie i odbić prosto piłkę do siatkówki nie mając o tym pojęcia to już trudna sprawa, jesteś narażony na drwiny. A w piłce każdy potrafi lepiej czy gorzej kopnąć. Skoro tylu ludzi gra w ten sport, to znaczy, że jest prosty. Jest sportem dla mas, porywa miliony, ale mnie nie, bo nie ma mi nic do zaoferowania - mówi Kubiak w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty".

0

Twoja pani.. Chyba z plastyki

0

Juz druga, jeszcze lepsza :D

0

Oglądam w TV na polsat sport extra. Asensio wlasnie strzelil pierwsza bramke dla repry i to jaka :)

0

Nie wiem jak was, ale nie interesuje mnie ten gowniany mecz towarzyski, wole Hiszpanie z Chorwacja ogladac.

0

Na PS4 gram. Ogarne sobie to jutro

0

UWAGA SPOILER, zeby nie bylo : P

Beztroskie zycie z Yennefer i Ciri jako wiedzminka: ). A no i wolna Temeria. Poziom 34, mistrzowska zbroja gryfa na ta chwile

0

No wlasnie mialem pytac gdzie je wykonac? Aktualizacje mam

0

No i skonczylem Wiedzmina 3. Jutro sie cofam do pewnego zapisu i gram jeszcze raz koncowke :D. Mysle, ze w przyszlym roku zagram od nowa. Gra genialna, ale oczywiscie bylo troche bledow.

0

Tak, moj blad

0

Oczywiście, że warto. Jest jednym z najlepszych telefonow na rynku jesli chodzi o wykonywanie zdjec. Niektore lustrzanki sie chowaja, wiec odpowiedz sobie sam czy warto.

1

Jest bardziej wszechstronny, ma lepszy drubling, ale to jeszcze nie znaczy, ze jest lepsza 9.

14

No i? A co może Aguero jest lepszą 9?

0

Tak, dokładnie Yennefer z Vengerbergu

2

Moja dziewczyna pachnie bzem i agrestem, jak tylko wyjde od lekarza zaraz ja powacham. P.S. Jestem w szoku bo chyba bede czekal TYLKO dwie godziny, a nie cztery jak ostatnio :>

0

Komentarz usunięty

0

3/4 osob jak nie więcej przegląda tą strone mobilnie, ale ok.

0

Sprobuj, zobaczymy

1

Hmmm to nadal gruszki tylko na innej galezi

0

No i jak to tak? Dlaczego?

0

Naprawde nie ma innych gier? Nie pojmuje tej fascynacji ta gra. Rozumiem sentyment itp, ale bez jaj, zeby w to ciagle grac. To jakies zboczenie komputerowe :D. Malo jest innych, lepszych FPS multi?

0

Czy mi sie wydaje czy ktos inny biega z 7 Ronaldo?

0

Chodzi mi o postacie, nie glos, ale juz wszystko wiem

0

Szkoda, fajne larwy wszystkie trzy

0

Wiecie może kto użyczył postaci Yennefer i Triss w grze? O ile w ogóle

0

Zartuje, przepraszam pis :D. Tez sobie wroce niedlugo chocby do Maxa Payne'a. Wolalbym jednak poczekac do zimy o ile bedzie snieg :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?