Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu"
Niestety troche w tym prawdy, ale nie konca. Bedzie lepiej, zajmij sie czyms, a najlepiej jakas inna larwa chociaz na 'pocieszenie'. Cudow nie bedzie, ale troche moze pomoc.
0
Z czasem bedzie lepiej, niekiedy mniej, niekiedy wiecej musi minac, ale prawda jest taka, ze czegos takiego sie nigdy nie zapomina. Nie pocieszy Cie to, ale rozumiem, mimo, ze nie znam szczegolow. Dziwne ogolnie bo to co opisales sobie przeczy.
0
Jest. Po prostu nie kazdy dorasta do takiego uczucia.
0
Hm nie wiem bo nie siedze caly dzien na stronie internetowej w przeciwienstwie do niektorych mam inne zajecia
2
Griezmann twierdzi, że siedzi przy jednym stole gdzie jedza Messi i Ronaldo. Cos mu sie popierniczylo w glowce, moze jedynie pozmywac jak juz skoncza jesc.
0
Ciesze się w takim razie :D
0
Jak tam odpowiedz Eminema do tego MGK? Mozecie napisac? Nie mam obecnie jak tego przesluchac. Jestem na wyjezdzie.
3
O co chodzi? Co zrobil, ze tak cisniecie :D?
2
Nie wiem jak wam, ale mi sie bardzo podobna nowa FIFA :). Testuje wlasnie na PS4.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A no tak przetestuje nowa FIFE na konsoli
0
Malcom przyspieszenie 84, Dembele 89.... Slabo
Szkoda, ze Coutinho jest jeszcze wolniejszy. Tak to by mozna rzadzic na lewej. A moze macie jakies..sposoby na granie wolnymi skrzydlowymi w fifie?
0
Dobrze wiedziec, a czemu tak?
1
Wywal to ps3, to ostatni dzwonek bo za dwa lata ps5 wychodzi :D
0
No maja podobne barwy do naszych i co w zwiazku z tym? Co to ma do rzeczy?
2
Ja dopiero sciagnalem, jutro obadam :)
0
Nie moge sie zalogowac na konto mimo, ze dobrze wpisuje wszystko. Jeszcze tysiace zabezpieczen z tymi jeanmi obrazkami.
0
Haha okej a moze byc Lady Gaga Alejandro :D?
0
Ja chce gre.
5
'Obecnie trwa konwersacja tej uslugi'
Chyba troche poczekam na to demo FIFA
6
Zartujesz sobie? Jaki to bylby sens wtedy kupywac ta plyte powiedz mi?
12
No i dobrze bo dostalby w trabe za te swoje glupie wypowiedzi o pilce noznej. Jestem za
0
Wiem. Ty rodzynku
3
Dokladnie, nic dodac, nic ujac. Pamietam jak ten gosc wrocil na la ramble i wszyscy sie zlecieli, gdzie byl itd jakby to jakis pan i wladca. Nie znalem wczesniej, ale czesto pisze jakies pierdoly teraz i wgl dziecinada. Jak to byl kiedys guru la rambli ten caly mesajah to ja nie mam pytan co to byl za poziom.
1
Zadnego. Idiotyzm i tyle.
3
I dla Eredina
0
Oczywiscie, ze tak. A to tylko jedna kwestia.
0
Tak przyznaje znalem wynik tylko do 1 seta bo mam w dupie ta dyscypline sportu, ale oczywiscie, zycze zawsze naszym barwom nardodowym jak najlepiej. W kazdym sporcie. Koniec tematu
0
Zgadzam sie z Toba jak najbardziej
0
To co robisz na tej stronie jak pilka nozna jest nudna wg Ciebie? Idz poklep po pleckach naszych siatkarzy