0

Nie.

3

No tak, a przypomnij mi gdzie jest teraz Federer w tym turnieju? Dla mnie Nadal nr 1 jeszcze go pobije osiagnieciami jak bedzie w jego wieku spokojnie. No chyba, ze wczesniej skonczy z tenisem.

1

MGK?

0

A no patrz zapomnialem o Aurierze moj blad

0

Coś poszło nie tak.

6

No i bardzo dobrze robia pilkarze. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.

12

Tak jak kolega pisze ugryz ja w posladek ciekawe co zrobi

0

Tak, ale grac ciagle jednym skladem to nie bardzo. Na SPD bym sie skupil i PO.

0

Juz sprawdzilem na rok 240 zl + netflix. Nie wiem o co chodzi dokladnie z ta promocja na ile ta subskrypcja telewizji bo na pewno nie na rok tez.

0

Chodzilo mi o mozliwosc grania przez internet na konsoli playstation 4 bo to kosztuje nie wiem czy wiesz :D

3

Fajny sklad maja, ale dwa transfery by sie przydaly. Pomoc i obrona.

0

Neta neta :)

0

XD. Buzi w policzek lepiej i przytulas :D

1

Tylko mnie zdziwil brak transferow do Totkow? Myslalem, ze taki Kane czy Eriksen zostaja pod warunkiem, ze sklad będzie wzmocniony i beda walczyc o najwyzsze cele w koncu, a tu dupa. W uja ich zrobili troche wg mnie.

0

Tak :). Pierwszy raz bede kupywal neta w ps4. Dla fify tylko tak naprawde. Wiesz moze jak obecnie cenowo to wyglada? Wiem, ze czasem sa promocje. Chyba, ze na innym sprzecie smigasz :)

5

Skonczcie juz z tymi ohami i ehami nad tym Rakiticiem bo nudzicie jak jeszcze niedawno z Dembele, ze jest taki slaaby. A jak na razie strzela co mecz i co raz lepiej wyglada jego gra. To tak nawiasem

10

I jak sobie wyobrazasz platnosc? Wsrod znajomych to rozumiem, ale z ludzmi z neta to dziekuje. Jakos nie wierze w uczciwosc obcych mi osob.

0

No wiem wlasnie, a juz początek września

4

Czolowym skoczkiem? Chyba o czyms nie wiem

0

Sa juz znane skille piłkarzy w FIFA19?

0

Santi Mine xD. Enrique jest trenerem czy jakis wejzel no name z la rambli? Idz popytaj na orliku.

0

Witam.

2

Oczywiście, że może.

0

No faktycznie kazdy by na to wpadl. Co za ludzie. Jak dzieci

0

Wczesniej niz przed cwiercfinalem nie

0

Jak mi przykro ojejku. Ludzie maja wieksze problemy niz jakis no name

1

Na zalukaj a gdzie

0

Smieszek z tego Sampera, powodzenia

0

Nic do stracenia? Dobre sobie.

2

Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?