Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie.
3
No tak, a przypomnij mi gdzie jest teraz Federer w tym turnieju? Dla mnie Nadal nr 1 jeszcze go pobije osiagnieciami jak bedzie w jego wieku spokojnie. No chyba, ze wczesniej skonczy z tenisem.
1
MGK?
0
A no patrz zapomnialem o Aurierze moj blad
0
Coś poszło nie tak.
6
No i bardzo dobrze robia pilkarze. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.
12
Tak jak kolega pisze ugryz ja w posladek ciekawe co zrobi
0
Tak, ale grac ciagle jednym skladem to nie bardzo. Na SPD bym sie skupil i PO.
0
Juz sprawdzilem na rok 240 zl + netflix. Nie wiem o co chodzi dokladnie z ta promocja na ile ta subskrypcja telewizji bo na pewno nie na rok tez.
0
Chodzilo mi o mozliwosc grania przez internet na konsoli playstation 4 bo to kosztuje nie wiem czy wiesz :D
3
Fajny sklad maja, ale dwa transfery by sie przydaly. Pomoc i obrona.
0
Neta neta :)
0
XD. Buzi w policzek lepiej i przytulas :D
1
Tylko mnie zdziwil brak transferow do Totkow? Myslalem, ze taki Kane czy Eriksen zostaja pod warunkiem, ze sklad będzie wzmocniony i beda walczyc o najwyzsze cele w koncu, a tu dupa. W uja ich zrobili troche wg mnie.
0
Tak :). Pierwszy raz bede kupywal neta w ps4. Dla fify tylko tak naprawde. Wiesz moze jak obecnie cenowo to wyglada? Wiem, ze czasem sa promocje. Chyba, ze na innym sprzecie smigasz :)
5
Skonczcie juz z tymi ohami i ehami nad tym Rakiticiem bo nudzicie jak jeszcze niedawno z Dembele, ze jest taki slaaby. A jak na razie strzela co mecz i co raz lepiej wyglada jego gra. To tak nawiasem
10
I jak sobie wyobrazasz platnosc? Wsrod znajomych to rozumiem, ale z ludzmi z neta to dziekuje. Jakos nie wierze w uczciwosc obcych mi osob.
0
No wiem wlasnie, a juz początek września
4
Czolowym skoczkiem? Chyba o czyms nie wiem
0
Sa juz znane skille piłkarzy w FIFA19?
0
Santi Mine xD. Enrique jest trenerem czy jakis wejzel no name z la rambli? Idz popytaj na orliku.
0
Witam.
2
Oczywiście, że może.
0
No faktycznie kazdy by na to wpadl. Co za ludzie. Jak dzieci
0
Wczesniej niz przed cwiercfinalem nie
0
Jak mi przykro ojejku. Ludzie maja wieksze problemy niz jakis no name
1
Na zalukaj a gdzie
0
Smieszek z tego Sampera, powodzenia
0
Nic do stracenia? Dobre sobie.
2
Tak