0

Dokladnie. Wyjdzie na pewno tylko kiedy. Pomysł z Ciri w kontynuacji wydaję się dobry i osobno jakis dodatek z prequelem z Geraltem

0

Wiadomo coś o Wiedźmin 4?

0

Narcos, El Chapo, Skazany na śmierć, Spartacus, Stranger Things

0

Ta za każdym razem innego hehe :D

0

Już jest przesyt. Nic się nie zmienia. A oni chcą kolejny polsrodek. Pogbe rozumiem, ale nie jakichś Gomesow i Denisow.

0

Podwajaj dawke

0

No to Suarez bedzie teraz wgl bezkarny :D

0

No ta, ale oni chcą jeszcze Rabiota i Pogbe. Popierniczylo kogoś w zarządzie z ta liczba pomocnikow

1

7/10 więc myślę, że tak. Czemu nie

1

Będą jakieś kary za tą murawę w ostatnim meczu? Ja jeszcze chyba czegoś takiego nie widziałem w poważnej pilce. Kto tego pilnuje, jak można cos takiego dopuścić do gry w profesjonalej piłce. Nie wiem pewnie w ekstraklasie to standard, ale nie oglądam tych smieszkow.

0

Średni na jeża, można oglądnąć i to tyle. Coś tam się znam na s-f, więc możesz mi zaufać w tej kwestii. Damona lubię, ale dystrykt dwie oceny lepszy prawie.

2

A niech sobie biorą Hazarda za rok. 28 latka, który najlepsze już pokazał.

0

Oczywiście, że można, a czy wypada i czy spodoba się to wszystkim to szczerze wątpię

4

A mnie nie interesuje twoje gadanie i wiekszosci rowniez.

0

Chcialbym zobaczyc papy tych wszystkich co byli przeciw Dembele na koniec sezonu :). Jeszcze wszystko przed nami. Naprawde nie trzeba byc Nostradamousem, zeby to przewidziec. Ja nawet nie jestem Tomkiem Hajto, a i tak wiem jak mniej wiecej to sie potoczy. Dembele to bedzie nasza bron. Juz niedlugo.

1

To gratuluje, zjedz sobie na lapie przy meczu bo przy sobocie to tylko taka atrakcja Cie czeka co

1

Hihi ale smieeeszne no boczki zrywac jakbym takiego jak Ty zlapal to bym juz nie odpuścił

1

I co cwaniaku spelniony przez to jestes?

0

A gdzie mialbym go wcisnac w takim skladzie? Wez sie poloz

1

Taki skład chciałbym dzisiaj zobaczyć
Messi
Dembele Coutinho Malcom
Busquets Rakitic
Alba Lenglet Pique Semedo
MATS

2

Suarez
Coutinho Messi Dembele
Busquets Pogba
Alba Umtiti Pique Roberto
Mats
I tak bedzie od przyszlego sezonu. Maly dylemat aby z Roberto i Semedo. No i moze ktos za Suareza juz, ale watpie na razie.

1

No, a kim maja grac? Gomesem, Rafinha czy Denisem Suarezem? Rakitc jakby gral w lini z Busquetsem, a przed nimi bylby Messi to jak najbardziej moze tak byc, ale nie na 6.

2

...aha

0

Nie, po prostu potrzebujemy innego typu pomocnika niz on.

0

30 paro letni chlop i zycie przed kompem przy grze. Myslalem, ze jak pogralem 6 godzin to jest duzo, ale Ty to juz wgl nołlajf :p

1

Od tego sa specjalisci czyli dietetycy. Warto chociaz zasiegnac porady na internecie u dietetyka. Sa takie strony gdzie mozna zapytac.

0

No to w drugiej rundzie czesc jak czapka

0

Uwazajcie dzisiaj na lowcow czarownic. Ide z Jaskrem i Zoltanem na jakis eliksir wielosokowy. Potem licze, ze dolaczy do nas Triss i Keira.

0

Dobrze wiedziec :D

0

Na razie Keire obrociem poza Yenn :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?