Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie czytalem, wiec sugeruje sie gra, a na razie to do tego momentu prawie wgl nie bylo Yennefer. Triss potrafila sie poswiecic dla Geralta, a Yenn ma go gdzies jak widze. Szukam jeszcze tej Filippy na zlecenie króla teraz.
0
Chyba dzisiaj Triss Merigold zostanie moją kobietą.
0
Oczywiście. Właśnie wspomniane pulp fiction, albo cala seria z Harrym, ale też: kasyno, złap mnie jeśli potrafisz, wilk z wall street, wyspa tajemnic, chłopcy z ferajny, scarface, obcy, matrix. Jest trochę tego, lubię wracać do bardzo dobrych bądź moich ulubionych filmów :)
1
Nie mielem okazji grac w trzecia czesc. W drugą za gowniarza na starym PC to byl piekny klasyk :)
0
Tylko, ze to nie jest typowa gra RPG.
0
Wspominalem o Wiedzminie... A jakie jeszcze gierki RPG polecacie, jakie sa wasze ulubione? Ja procz wspomnianej gry najbardziej lubilem Fallouta, no i przy Skyrim tez dlugo siedzialem. A wlasnie w Fallouta IV ktos gral? Ja w New Vegas i III, ale trzeciej nie przeszedlem, porzucilem PS3 wtedy juz.
1
Tak. Dopiero niedawno kupiłem sobie PS4, więc trochę mi przyszło poczekać aż sobie pogram w tą część. Ostatnia gra przy której siedziałem do rana (jeszcze na PC) to Wiedźmin 2 :). To było zaraz po premierze czyli kupę lat temu. Uwielbiam się wciągać tak w fabułę i żyć tym światem :D. Chyba tylko gry RPG mają taki urok.
3
Wiedzmin calym naszym zyciem.
4
To żałuj :D
2
Już widzę tą rotację..tak jak z Paco było. Przydałoby się właśnie, żeby 'ktoś na niego postawił'.
0
W końcu jakieś dobre informacje na jego temat
0
E papieros na razie, ale taki porzadny za 200 zl, a nie 50. Dobierasz sobie olejek z moca i wsio. 20 zl na tydzien moze wydasz. W marketach maja czesto punkty np Kaufland. Popytaj. Sam nie palilem nigdy nalogowo i nie pale, ale znam sporo ludzi co na to przeszlo. No, albo dobre tabletki, ale ja bym przeszedl wpierw na te 'e'.
3
Nie pale i koniec. A nie jakies sposoby.
2
A Xavi i Iniesta to robili? A jakos moglismy grac Busquets Iniesta i Xavi. Takze pomoc Busquets Coutinho i Pogba tez by przeszla i to jeszcze jak.
0
Wiem, ze nie, ale na zmiennikow jak najbardziej, wiec nie cwaniakuj
0
To bez znaczenia, ze slabe bo to zadna tajemnica, ze chce odejsc.
0
Swietnie damy sobie bez nich rade te 20 minut lub wiecej
0
Pogbe w styczniu
0
Tak wlasnie Vidal albo Roberto :)
0
Tak. I tylko po to cofnales sie do komentarza z przed pol roku :D?
0
Gowno prawda, 19 nic nie zmienia. Teraz FIFA bedzie miec rowniez LM, wiec papa PES :)
1
Wlasnie, ze PES jest do niczego. Gralem w 18 i jak to zobaczylem to po kilku meczach wylaczylem. Nie ma nawet nazwy klubow. A cala motoryka to badziew. Dziekuje za takie cos :)
0
Kiedy wychodzi demo FIFA 19 na PS4?
6
Prawie nikt juz tej przeglądarki nie używa i słusznie
0
Ja bym wystawil na poczatku na olx. Jak nie pojdzie to allegro ewentualnie lombo, ale to juz ostatecznie :)
0
A ile bys chcial za Rafinhe? Przestan :). 30 mln i czesc jak czapka.
1
Jak to co, sprawdzic stan konta przede wszystkim. Jak tak to bedziesz sie martwil w dzien.
48
Chroń nas Panie przed tym transferem. Przecież to sabotaż z tą pensją i niewiadomo jaką kwotą za transfer. Poza tym kim on jest, żeby taką pensję dostać. Oby to nie była prawda.
1
Gowno prawda. Skad to Ci sie wzielo? Ceny poki co beda szly tylko w gore.
1
A przypomnij ile ma lat ten talent? No wlasnie. Teraz albo nigdy. No, ale raczej juz za pozno.