0

No dobrze to niech Denis sobie siedzi na trybunach w takim razie

0

Mieszkasz w Barcelonie rozumiem

4

XD

4

Oby wysłuchanie oferty od PSG. Trzeba kogos mlodszego sprowadzic. Taka oferta to okazja.

0

Niedaleko chaty szkutnikow ponoc jest w jakiejs skrzyni przy moscie teraz przeczytalem. Gdzie to jest, wie ktos?

0

Juz to zrobilem, niestety nie. Szukam i nie moge znalezc po kowalach i platnerzach.

0

Wiecie gdzie znajde blache z meteorytowego srebra w Wiedzminie 3? Brakuje mi jednego skladnika do pelnej zbroji gryfa

0

Pes jest do niczego. Ostatnio mialem okazje sie przekonac w najnowszej części. Nie ma podjazdu do fify. Te pozmieniane nazwy klubow itp. Zenada.

4

PS4. PS lepszy zdecydowanie. Sporo gier nie ma na xboxie chociazby.

0

Nie, to byl zwykly troll, a wy go lykneliscie i wyszliscie na... odpowiedz sobie sam :)

0

To bardziej pytanie - prosba, ale niech Ci bedzie. Nie wstaniecie do pracy, a ja nie bede za wszystkich swiecil oczami

0

To nic nie da. Dlaczego ten pies na avatarze ma na imie Robert? Nie pasuje dla psa

1

To chyba bedzie najlepsze rozwiazanie

0

Idzcie spac juz okej? Dobranoc

0

A ja chce natychmiast znac. I co teraz mam zrobic?

0

Sa juz znane overalle pilkarzy do FIFA 19? Jak nie to kiedy? Demo tez by sie przydalo.

1

Sory to mialo isc na glowna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego Atletico mały?

0

O Bojanie tez na pewno nie. No i Affelayu

0

TOP5 patologicznych miast w Polsce niestety

7

A mi sie wydaje, ze zle Ci sie wydaje. Przypuszczam, ze o Ceballosie i Saulu swiat zapomni i pojawi sie ktos inny.

0

To też pączusiu

1

Alez oczywiscie Quentin podzielam twoje zdanie. Przy okazji wiesz moze cos o trzeciej czesci Kill Billa?

0

Dobry troll :). Ktos w to moze uwierzy

0

Indywidulanie mial prawie taki sam, Leo broni zloty but.

0

Hazard od nich odstaje w lidze, mundial mu sie udal aby. AG7? Przestań robić jaja. Z Salahem sie zgadzam. Potem Coutinho i De Bruyne.

0

Gdzie znajdę jakies dobre zbroje i bron w wiedzminie 3?

0

A co by sie syalo z tymi wiedzmami gdybym wybral druga opcje?

0

Zrobilem tak jak chcialem od poczatku. Zabilem dziada. Myslalem, ze bedzie trudniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?