Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobrze to niech Denis sobie siedzi na trybunach w takim razie
0
Mieszkasz w Barcelonie rozumiem
4
XD
4
Oby wysłuchanie oferty od PSG. Trzeba kogos mlodszego sprowadzic. Taka oferta to okazja.
0
Niedaleko chaty szkutnikow ponoc jest w jakiejs skrzyni przy moscie teraz przeczytalem. Gdzie to jest, wie ktos?
0
Juz to zrobilem, niestety nie. Szukam i nie moge znalezc po kowalach i platnerzach.
0
Wiecie gdzie znajde blache z meteorytowego srebra w Wiedzminie 3? Brakuje mi jednego skladnika do pelnej zbroji gryfa
0
Pes jest do niczego. Ostatnio mialem okazje sie przekonac w najnowszej części. Nie ma podjazdu do fify. Te pozmieniane nazwy klubow itp. Zenada.
4
PS4. PS lepszy zdecydowanie. Sporo gier nie ma na xboxie chociazby.
0
Nie, to byl zwykly troll, a wy go lykneliscie i wyszliscie na... odpowiedz sobie sam :)
0
To bardziej pytanie - prosba, ale niech Ci bedzie. Nie wstaniecie do pracy, a ja nie bede za wszystkich swiecil oczami
0
To nic nie da. Dlaczego ten pies na avatarze ma na imie Robert? Nie pasuje dla psa
1
To chyba bedzie najlepsze rozwiazanie
0
Idzcie spac juz okej? Dobranoc
0
A ja chce natychmiast znac. I co teraz mam zrobic?
0
Sa juz znane overalle pilkarzy do FIFA 19? Jak nie to kiedy? Demo tez by sie przydalo.
1
Sory to mialo isc na glowna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego Atletico mały?
0
O Bojanie tez na pewno nie. No i Affelayu
0
TOP5 patologicznych miast w Polsce niestety
7
A mi sie wydaje, ze zle Ci sie wydaje. Przypuszczam, ze o Ceballosie i Saulu swiat zapomni i pojawi sie ktos inny.
0
To też pączusiu
1
Alez oczywiscie Quentin podzielam twoje zdanie. Przy okazji wiesz moze cos o trzeciej czesci Kill Billa?
0
Dobry troll :). Ktos w to moze uwierzy
0
Indywidulanie mial prawie taki sam, Leo broni zloty but.
0
Hazard od nich odstaje w lidze, mundial mu sie udal aby. AG7? Przestań robić jaja. Z Salahem sie zgadzam. Potem Coutinho i De Bruyne.
0
Gdzie znajdę jakies dobre zbroje i bron w wiedzminie 3?
0
A co by sie syalo z tymi wiedzmami gdybym wybral druga opcje?
0
Zrobilem tak jak chcialem od poczatku. Zabilem dziada. Myslalem, ze bedzie trudniej