1

Oj tam oj tam ciekaw jestem bo jedno i tak odpadnie po prostu co by bylo gdyby...

0

Gram wlasnie w wiedzmina 3. Doszedlem do takiego potwora w jaskini pod drzewem w zadaniu 'panie lasu'. O te wiedzmy chodzi. Moje pytanie pomoc lepiej temu czemus czy nie? Jakie sa dalsze skutki?

1

Slyszal ktos o rosyskich 'igrzyskach smierci? To reality show, ktore mialo sie odbyc juz w zeszlym roku na Syberii. Wiecie cos na ten temat, powstalo to?

1

Haha nutria to musi byc troll z tym Puigiem. Zalapales się na komentarz tygodnia. Smiech na sali

1

A kim jest jak nie juniorem inteligencie? Thierym Henry ktory przyszedl do nas jako legenda innego klubu? Tak sobie pozwole porownac patrzac na twoj avatar. Ma 21 lat to nie jest pilkarz z bagazem doswiadczen, ale to nic bo i tak bedzie stanowil o naszej sile w tym sezonie.

1

Też mi się tak wydaje :)

0

Dla zdrowia na pewno nie heh

0

A moze on nie ma z tym problemu to, ze jakies internetowe anonimy tak pisza nie znaczy, ze tak jest. Lubi to niech robi co chce i gowno to innych obchodzi.

0

Dzieki za odp

0

Czesc chlopaki, nie mam mozliwosci ogladania meczu. Czy mi sie wydaje, czy Valverde wystawil naszych w formarcji 4-4-2? Tak mi podaja na sofascore. Mozecie mi napisac pare slow o meczu? Bylbym wdzieczny. Pozdrawiam

0

Jest cos takiego? Dobrze wiedziec, interesuje sie takimi zjawiskami :D

0

No jak sie ma pakiet za 200 zl to nie rozumiesz. Zlodzieje i tyle. Plac im nawet 1000. Pewnie masz jeszcze konto w plusie co.

2

Skazany

4

Jaka tylko jedynka? Bo co? Dwojka jest rownie dobra, a niektorzy twierdza, ze lepsza. Twoja opinia slabo ma sie do wiekszosci ludzi :)

0

I oczywiscie, ze Juventus. Szkoda tylko, ze bez Buffona.

15

FC Barcelonie

0

A no tak masz dopiero nascie lat

0

Dlaczego masz moja dziewczyne na avatarze?

0

Vicky Chase na av? Znowu Camp Nou nie bedzie? Dlaczego?

0

Wiecie moze kiedy rusza sprzedaz biletow na final Ligi Europy?

0

Odezwal sie prawnik, a sam gowno wie :). Tak sie sklada, ze mam znajomego radce prawnego i daloby rade to obejsc, wiec siedz cicho.

0

Chyba mu nie grozil z tego co wiem, zyczyl aby, a to juz roznica w kodeksie karnym

0

Potwierdzam to on. Mioduski go obserwuje rowniez.

0

Przeciez to Stanowski by nim zostal jakby to zglosil. No, ale fakt pstryczek w nos dla hejterow i nauczka dla innych.

2

Bardzo dobrze tak Legii :). Nie ogladam tej smiesznej polskiej pilki na codzien. Wole isc na mecz w moim regionie 4 ligi jak chlopaki sobie kopia niz ogladac takie cos w telewizji. Naprawde dziwie sie czasem na co ludzie w Polsce patrza.

0

Nie wiedzialem, ze Nas zapuscil wasa

2

Przeciez to, ze tak mowi nie znaczy, ze tak jest. Neymar tez sie modli i dziękuję Bogu itp to znaczy, ze siedzi w kosciele? Nie. Strasznie latwowierni niektorzy sa.

0

Messi odejdzie do PSG

0

Moze Ty mi wyjasnisz skoro sie widze troche znasz. Dlaczego robia niby takie swietne telefony a tak slabe baterie? Musialby byc telefon większy? Znaczy bateria w sumie. Takie cuda wymyslaja a wieczne problemy z zasrana bateria.

0

Pamietaj synku, ze ja mam rację i nie interesuja mnie twoje wymyslone teorie. Jest skrzydlowym i koniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?