Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uczyć matematyki.
4
Inieste
0
A jak to wygląda na boisku? Ogladasz mecze? Widze, ze nie.
0
Ja, Irena i Ja. Gra aktorska Carreya jest niemozliwa :)
0
Mysle, ze spoko https://www.futhead.com/18/squads/3497940/
Na lawce Malcom, Arthur, Roberto, Lenglet, Rakitic (zakladam, ze Arthur albo Vidal go wygryzie)
Powiedzcie te ceny podane sa rzeczywiste? Wiem, ze na PS4 jest inaczej, taniej, ale zeby az tak?
0
Pasuj teraz zacytowac el jarka czy innego banana kto to pisal rok temu, zebysmy kogos kupili bo bedzie to bardzo nudny sezon i dominacja
0
Myslenie nie boli
0
No jak ktos woli glupkowate komedie od ambitnego kina jak 'Bezsennosc' czy 'Przebudzenia' to tak
0
Bezsennosc z Al Pacino w duecie
1
To jest najwazniejsze przy tej informacji właśnie
4
Pogba. Ja tam bym sie nie obrazil jakby przyszedl.
0
Taak? A to ciekawe bo bledow nie widze :D. Chyba nie chodzi Ci o polskie znaki?
0
Okej Jules. Podaj mi ten portfel z napisem 'big motherfucker'
0
Co chcesz od Paco?
0
Hmm to musi byc bardzo pojemna. Minimum 3TB
0
Ciekawe ile zaspiewaja za nia. No i czym bedzie sie roznic. Moze cos wiecie?
2
A nie w 2020 czasem?
0
W lidze mistrzow tymbardziej bardziej o to mi chodzi
0
Polecicie swojemu ulubionemu uzytkownikowi fc.barca.com jakies fajne gierki na ps4 w stylu until dawn? Bardzo mnie wciagnela i przeszedlem ja w kilka godzin. Oprocz obcego izolacja. Nie wiem jak tam marka silent hill obecnie sie ma? Nie gralem od lat.
0
W Lombardzie :D. Nie napisalem, ze jest nowa ;D. No, ale powiem wam, ze jak nowka bo 5 miesiecy ma, mam fakture.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No wlasnie ile? Malo bo przed nim mieli kryzys ktory trwal kilka latek. Jesli Perez nikogo nie kupi do ataku to mozemy otwierac szampana w raz z początkiem sezonu. Jesli Barcelona znowu sama sobie nie bedzie przeciwnikiem to mozemy zdobyc wszystko.
0
A to bardzo ciekawe Luisku bo kilka tygodni temu kupilem playstation 4 slim 1TB za 800 zł
0
Bo tak.
1
Komentarz usunięty
1
Nie jest ale bardzo dobrze tam gra rowniez
1
Fifa i Pes na pc w ogole nie powinny wychodzic i bardzo bym sie cieszyl jakbyscie nie mogli grac na pc. To gra stworzona do konsoli
3
Super!
4
A co nas on obchodzi?
0
Gowno prawda bo moglby grac na LS