0

Uczyć matematyki.

4

Inieste

0

A jak to wygląda na boisku? Ogladasz mecze? Widze, ze nie.

0

Ja, Irena i Ja. Gra aktorska Carreya jest niemozliwa :)

0

Mysle, ze spoko https://www.futhead.com/18/squads/3497940/
Na lawce Malcom, Arthur, Roberto, Lenglet, Rakitic (zakladam, ze Arthur albo Vidal go wygryzie)
Powiedzcie te ceny podane sa rzeczywiste? Wiem, ze na PS4 jest inaczej, taniej, ale zeby az tak?

0

Pasuj teraz zacytowac el jarka czy innego banana kto to pisal rok temu, zebysmy kogos kupili bo bedzie to bardzo nudny sezon i dominacja

0

Myslenie nie boli

0

No jak ktos woli glupkowate komedie od ambitnego kina jak 'Bezsennosc' czy 'Przebudzenia' to tak

0

Bezsennosc z Al Pacino w duecie

1

To jest najwazniejsze przy tej informacji właśnie

4

Pogba. Ja tam bym sie nie obrazil jakby przyszedl.

0

Taak? A to ciekawe bo bledow nie widze :D. Chyba nie chodzi Ci o polskie znaki?

0

Okej Jules. Podaj mi ten portfel z napisem 'big motherfucker'

0

Co chcesz od Paco?

0

Hmm to musi byc bardzo pojemna. Minimum 3TB

0

Ciekawe ile zaspiewaja za nia. No i czym bedzie sie roznic. Moze cos wiecie?

2

A nie w 2020 czasem?

0

W lidze mistrzow tymbardziej bardziej o to mi chodzi

0

Polecicie swojemu ulubionemu uzytkownikowi fc.barca.com jakies fajne gierki na ps4 w stylu until dawn? Bardzo mnie wciagnela i przeszedlem ja w kilka godzin. Oprocz obcego izolacja. Nie wiem jak tam marka silent hill obecnie sie ma? Nie gralem od lat.

0

W Lombardzie :D. Nie napisalem, ze jest nowa ;D. No, ale powiem wam, ze jak nowka bo 5 miesiecy ma, mam fakture.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No wlasnie ile? Malo bo przed nim mieli kryzys ktory trwal kilka latek. Jesli Perez nikogo nie kupi do ataku to mozemy otwierac szampana w raz z początkiem sezonu. Jesli Barcelona znowu sama sobie nie bedzie przeciwnikiem to mozemy zdobyc wszystko.

0

A to bardzo ciekawe Luisku bo kilka tygodni temu kupilem playstation 4 slim 1TB za 800 zł

0

Bo tak.

1

Komentarz usunięty

1

Nie jest ale bardzo dobrze tam gra rowniez

1

Fifa i Pes na pc w ogole nie powinny wychodzic i bardzo bym sie cieszyl jakbyscie nie mogli grac na pc. To gra stworzona do konsoli

3

Super!

4

A co nas on obchodzi?

0

Gowno prawda bo moglby grac na LS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?