Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jasne lepiej miec 10 zmiennikow na jedna pozycje. Wy sie puknijcie
0
Oczywiście, ze siedzi w cebulandii i wymysla sobie kraje gdzie byl a i ksywki raperow na glamrapie :D
2
Halo halo cos Ci sie pomylilo Chiny to nie Korea Polnocna. Normalnie mozna uzywac. Poza tym granie w Chinczyka i noszenie skarpet made in China nie oznacza, ze jestes w tym kraju. Przepraszam, ale musial Cie ktos oswiecic.
0
Oby Rakitic. Suareza uwielbiam, ale zobaczymy co pokaze w tym sezonie. Chcialbym zeby tu skonczyl kariere.
0
Heh no inteligencja to nie grzeszysz. Won synku
0
Pozbyc sie jak najszybciej, sprzedac poki ktos da dobra kase. Po co nam kolejny zmiennik. Denisa tez bym pogonil.
0
Oczywiscie synku. Chyba nie wiesz co znaczy to slowo.
0
Mbappe, Gabriel Jesus, Aguero zdrowy tak z obecnych
0
Rozumiem ze ogladales jak gra Di Stefano i Puskas? No tak nazwa twojego nicka mowi wszystko :). Trafiles karty ikon w FIFIE i glowka sie przegrzala co?
0
Bo to skrzydłowy a nie 9. Myslisz czasem?
0
No nic wcale. Lukaku drewniany bez dryblingu i czesto z glowa w chmurach. Moze by strzelil z 15 bramek w lidze a to zdecydowanie za malo. O Balotellim nie wspomne. Nie znasz sie to siedz cicho
0
Google translator
0
A czy ja napisalem cos o jego wczesniejszych osiagnieciach? Nie, wiec sobie nie wymyslaj bo juz sie osmieszyles. Newcastle United to najlepszy klub w historii futbolu.
17
Suarez
Coutinho Messi Dembele/Malcom
Busquets Rakitic
Alba Umtiti Pique Semedo/Roberto
MATS
Na lawce m.in Vidal, Arthur, Lenglet. W zaleznosci od formy powinni grac.
0
Cieszy mnie twoja postawa, tez kibicuje Dembele i nie domyslam sie, a wiem, ze przyjdzie jego pora.
1
Widocznie od wczoraj ogladasz pilke nozna jak takie cos Cie dziwi :). Poza tym Marciniak...
0
A niby jakich regulaminow? Dlaczego by nie? Zreszta daj se spokoj, durny pomysl. No, ale Ty bys pewnie wszystko tylko przegrywal. Poza tym wracaj do szkoly lepiej bo liczyc nie umiesz :P
0
Oczywiście, że poczekać. Po co przepłacać jak może znajdziesz znacznie tańsze, a równie dobre.
0
Jak newcastle to dla Cb powazny klub to nie ma o czym rozmawiac :D. Smiech
0
Tzn?
1
A to dlatego, ze masz gospodarke i jesteś nauczony pracy od dziecka jak się domyślam.
0
Nie troche gdybanie tylko porównaj sobie ich podatnosc na kontuzje. Zwłaszcza Bale.
0
Widze, ze masz problem w odroznieniu hejtowania od normalnego wyrazania swojej opinii
0
No bo oni maja podobny styl
1
Gdzie ogladne mecz na streamie? poratuje ktos linkiem?
0
Za słabszego pilkarza... Same Janusze futbolu.
0
To sie posmialismy.
0
Nie.
1
Tylko nie powiem kto/co by sie nie zgodzil na taka wymiane. Przeciez jasne, ze Pogba>Rakitic. Wszystko za nim przemawia, o wieku i medialnosci nie wspomne. Vidal i Roberto by zalatali ta defensywna dziure. Zreszta Pogba cos tam potrafi bronic rowniez.
0
Mbappe i Pogba by wystarczyli. Najlepiej De Bruyne, ale to juz wgl scine fiction