0

No jasne lepiej miec 10 zmiennikow na jedna pozycje. Wy sie puknijcie

0

Oczywiście, ze siedzi w cebulandii i wymysla sobie kraje gdzie byl a i ksywki raperow na glamrapie :D

2

Halo halo cos Ci sie pomylilo Chiny to nie Korea Polnocna. Normalnie mozna uzywac. Poza tym granie w Chinczyka i noszenie skarpet made in China nie oznacza, ze jestes w tym kraju. Przepraszam, ale musial Cie ktos oswiecic.

0

Oby Rakitic. Suareza uwielbiam, ale zobaczymy co pokaze w tym sezonie. Chcialbym zeby tu skonczyl kariere.

0

Heh no inteligencja to nie grzeszysz. Won synku

0

Pozbyc sie jak najszybciej, sprzedac poki ktos da dobra kase. Po co nam kolejny zmiennik. Denisa tez bym pogonil.

0

Oczywiscie synku. Chyba nie wiesz co znaczy to slowo.

0

Mbappe, Gabriel Jesus, Aguero zdrowy tak z obecnych

0

Rozumiem ze ogladales jak gra Di Stefano i Puskas? No tak nazwa twojego nicka mowi wszystko :). Trafiles karty ikon w FIFIE i glowka sie przegrzala co?

0

Bo to skrzydłowy a nie 9. Myslisz czasem?

0

No nic wcale. Lukaku drewniany bez dryblingu i czesto z glowa w chmurach. Moze by strzelil z 15 bramek w lidze a to zdecydowanie za malo. O Balotellim nie wspomne. Nie znasz sie to siedz cicho

0

Google translator

0

A czy ja napisalem cos o jego wczesniejszych osiagnieciach? Nie, wiec sobie nie wymyslaj bo juz sie osmieszyles. Newcastle United to najlepszy klub w historii futbolu.

17

Suarez

Coutinho Messi Dembele/Malcom

Busquets Rakitic

Alba Umtiti Pique Semedo/Roberto

MATS

Na lawce m.in Vidal, Arthur, Lenglet. W zaleznosci od formy powinni grac.

0

Cieszy mnie twoja postawa, tez kibicuje Dembele i nie domyslam sie, a wiem, ze przyjdzie jego pora.

1

Widocznie od wczoraj ogladasz pilke nozna jak takie cos Cie dziwi :). Poza tym Marciniak...

0

A niby jakich regulaminow? Dlaczego by nie? Zreszta daj se spokoj, durny pomysl. No, ale Ty bys pewnie wszystko tylko przegrywal. Poza tym wracaj do szkoly lepiej bo liczyc nie umiesz :P

0

Oczywiście, że poczekać. Po co przepłacać jak może znajdziesz znacznie tańsze, a równie dobre.

0

Jak newcastle to dla Cb powazny klub to nie ma o czym rozmawiac :D. Smiech

0

Tzn?

1

A to dlatego, ze masz gospodarke i jesteś nauczony pracy od dziecka jak się domyślam.

0

Nie troche gdybanie tylko porównaj sobie ich podatnosc na kontuzje. Zwłaszcza Bale.

0

Widze, ze masz problem w odroznieniu hejtowania od normalnego wyrazania swojej opinii

0

No bo oni maja podobny styl

1

Gdzie ogladne mecz na streamie? poratuje ktos linkiem?

0

Za słabszego pilkarza... Same Janusze futbolu.

0

To sie posmialismy.

0

Nie.

1

Tylko nie powiem kto/co by sie nie zgodzil na taka wymiane. Przeciez jasne, ze Pogba>Rakitic. Wszystko za nim przemawia, o wieku i medialnosci nie wspomne. Vidal i Roberto by zalatali ta defensywna dziure. Zreszta Pogba cos tam potrafi bronic rowniez.

0

Mbappe i Pogba by wystarczyli. Najlepiej De Bruyne, ale to juz wgl scine fiction

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?