0

Komentarz usunięty

0

No nie glupi pomysl. Za niego by sie kupilo jakiegos napastnika za Suareza na nastepne lata.

2

Zobaczcie jak fajnie wygladalby sklad bez Messiego

Suarez

Coutinho Pogba Dembele/Malcom

Busquets/Vidal Arthur/Rakitic

Alba Pique/Lenglet Umtiti Semedo/Roberto

Mats

0

Wiedzialem, ze moge na was liczyc

0

Oj, ale naprawde bardzo nieladnie bys chcial, zeby potraktowano Marcinka

0

Tak. Na caly tydzien.

0

Dokladnie. Juz daliby spokoj

0

Moim zdaniem wiecej odpoczywac powinien Busquets i tu za niego pojawia sie Vidal i Roberto. Rakitic rowniez powiniem miec mniejszy udzial w grze niz dotychczas ze wzgledu na obecnosc nowych pomocnikow.

1

Dla mnie ten sklad to bajka przez to czesto lubię go wypisywac :D

0

Nie. Olej facebooka, instagram najlepszy.

5

A moze 4-2-3-1
Suarez
Coutinho Messi Dembele/Malcom
Busquets/Roberto Rakitic/Vidal/Arthur
Alba Pique/Lenglet Umtiti Semedo/Roberto
Mats

3

Nie, nie ma juz przyspieszenia i nie biega po skrzydle nawet jak tam jest ustawiany. Przez to musi tam ganiac Roberto np. Pojedyncze akcje jak wtedy w finale z Bilbao to juz przeszlosc. Messi obecnie najbardziej pasuje na ŚPO, coś jak Dybala.

0

Ogólnie pozdrawiam. Najbardziej szanowany użytkownik tej strony.

1

Prosze sie ze mnie nie smiac Azi bo bedzie mi bardzo przykro

1

Messi na skrzydle? Nie nie nie i jeszcze raz nie.
Tak realnie to ja chce tak:
Coutinho Suarez Dembele/Malcom
Messi
Busquets/Vidal Rakitic/Vidal/Arthur
Alba Pique/Lenglet Umtiti Semedo/Roberto
Mats

5

Sporo wiecej niz na targu

0

Taki zarcik aby dystans

0

Oj tam oj tam drocze sie z nimi :)

0

Dlatego napisalem ze slabsza druzyna, jest taki potencjal w pomocy, ze ciezko sie zdecydowac, wiec w czym problem widzisz?

0

Rafinha xD

0

Bierz na to poprawke, Cou na LSP, Busquets SPD

0

Dembele Suarez Malcom

Messi

Coutinho Busquets

Alba Lenglet Umtiti Semedo

Mats

Albo

Coutinho Suarez Dembele
Messi
Arthur Vidal
Alba Umtiti Pique Semedo
Mats

Chociaz jeden mecz ze slabsza drużyna chcialbym zobaczyc taki sklad. Moze z Realem Madryt.

0

To spytaj sie go jutro rano dobra? Ja mam pare rzeczy do zalatwienia i nie bede mial kiedy za bardzo

0

Tak a kto bedzie ladowal te bramki mi powiedz bo chyba nie Karimek? A z tym dryblingiem Bale'a to odleciales na maxa. Badz co badz Ronaldo stracil ten atut w ostatnich latach, ale i tak wydaje sie to śmieszne.

2

A co ich to obchodzi, to juz bedzie problem Interu. Dlaczego Real Madryt nikogo nie kupuje?

2

Komentarz usunięty

2

Wy z tymi ajfonami. W tej cenie sa lepsze telefony. Huawei p20 zjada te przereklamowane ajfoniki.

2

Komentarz usunięty

0

Nie, ale lepiej skombinuj folie i jak bylo pudelko na pilot to ryj w smieciach za nim

0

A moze bys sie okreslil? Co to znaczy wymyslaniu nazw, czego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?