0

Jakie media? Kiedy, gdzie? Bo chyba nie w tym sezonie?

3

No tak inteligencja nie jest twoja mocna strona

0

Kolejny co nie zna definicji tego slowa, wroc do szkoly potem komentuj :)

29

A po cholere on jeszcze tutaj po transferze Arthura i Vidala? Normalny jestes? Oczywiscie, ze sa zerowe.

0

Hola hola jeszcze go nie sprzedali tylko wypozyczyli.

0

Vidal na LP i Lenglet na LO? Nie masz o czyms zielonego pojecia to sie nie odzywaj i nie osmieszaj. Pograj chociaz troche w fife na początek, to bedzie juz cos. Widze, ze nawet w fife nie grasz po tym idiotycznym ustawieniu.

0

Jaki on dla Ciebie mlody jak jestes kilka lat od niego starszy aby?

2

Tzn jaki?

0

No i dobrze ja jestem czasem cham, ale tak naprawde mam podejscie peace love, wiec dobrej nocy

2

Wytrzezwiej Jareczku pozniej komentuj

0

Nie rozumiem Jaroslaw co piszesz. Bardzo mi sie to nie podoba.

1

Pamietaj Generale szanuj mnie jak nikogo na tej stronie. Ja to skarb la rambli

0

Zalatwie mu Tymbarka pojdzmy na kompromis. Nawet dostanie nowy smak malina mieta

9

Ze co? Nie rozumiemy twojego jezyka z twojej wioski

0

No i widzicie zalatwilem wam Vidala. Docencie mnie. Coutinho tez wam zalatwilem.

0

Skad wiesz, ze to byla kluczowa rola Abidala?

0

No widzicie zalatwilem

0

Albo w jedna albo druga strone musimy byc pewni serdeczny przyjacielu Dafciu :D

0

Nie nie chcemy go tutaj. Do Legii Warszawa tam bylby nr 1 a tym zalosnym klubiku.

0

Obydwoje sa do niczego. Oddac za darmo ten szrot.

0

Chyba sobie kpiny urzadzasz tutaj. Jak sie nie znasz na piłce a widze ze nie to przerzuc sie na bierki ziomek.

0

Oby nie, nie chce go tu widzieć wypad.

0

Zespol ktory jest genialny przestan mnie rozsmieszac. Bez Ronaldo jestescie do niczego. Karimek bedzie wam strzelal gole? Powodzenia. Jak nie bedzie zadnego transferu a Realu do ataku to bedzie -30 w lidze juz w grudniu.

0

Dokladnie. Mnie takze interesuje.

0

Moze ktos sie wypowiedzieć o tym Wague? To bedzie rywal Semedo czy zmiennik? A moze podstawowy PO?

0

Kiedy oficjalka?

1

Po co nam stary Paulinho jak bedzie Vidal

0

A no patrz :D

1

Coutinho/Dembele Suarez/Messi Dembele/Malcom

Messi/Coutinho

Busquets Vidal/Rakitic/Arthur

Alba Umtiti Pique/Lenglet Semedo/Roberto

Ter Stegen

I tak bedzie

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?