Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie media? Kiedy, gdzie? Bo chyba nie w tym sezonie?
3
No tak inteligencja nie jest twoja mocna strona
0
Kolejny co nie zna definicji tego slowa, wroc do szkoly potem komentuj :)
29
A po cholere on jeszcze tutaj po transferze Arthura i Vidala? Normalny jestes? Oczywiscie, ze sa zerowe.
0
Hola hola jeszcze go nie sprzedali tylko wypozyczyli.
0
Vidal na LP i Lenglet na LO? Nie masz o czyms zielonego pojecia to sie nie odzywaj i nie osmieszaj. Pograj chociaz troche w fife na początek, to bedzie juz cos. Widze, ze nawet w fife nie grasz po tym idiotycznym ustawieniu.
0
Jaki on dla Ciebie mlody jak jestes kilka lat od niego starszy aby?
2
Tzn jaki?
0
No i dobrze ja jestem czasem cham, ale tak naprawde mam podejscie peace love, wiec dobrej nocy
2
Wytrzezwiej Jareczku pozniej komentuj
0
Nie rozumiem Jaroslaw co piszesz. Bardzo mi sie to nie podoba.
1
Pamietaj Generale szanuj mnie jak nikogo na tej stronie. Ja to skarb la rambli
0
Zalatwie mu Tymbarka pojdzmy na kompromis. Nawet dostanie nowy smak malina mieta
9
Ze co? Nie rozumiemy twojego jezyka z twojej wioski
0
No i widzicie zalatwilem wam Vidala. Docencie mnie. Coutinho tez wam zalatwilem.
0
Skad wiesz, ze to byla kluczowa rola Abidala?
0
No widzicie zalatwilem
0
Albo w jedna albo druga strone musimy byc pewni serdeczny przyjacielu Dafciu :D
0
Nie nie chcemy go tutaj. Do Legii Warszawa tam bylby nr 1 a tym zalosnym klubiku.
0
Obydwoje sa do niczego. Oddac za darmo ten szrot.
0
Chyba sobie kpiny urzadzasz tutaj. Jak sie nie znasz na piłce a widze ze nie to przerzuc sie na bierki ziomek.
0
Oby nie, nie chce go tu widzieć wypad.
0
Zespol ktory jest genialny przestan mnie rozsmieszac. Bez Ronaldo jestescie do niczego. Karimek bedzie wam strzelal gole? Powodzenia. Jak nie bedzie zadnego transferu a Realu do ataku to bedzie -30 w lidze juz w grudniu.
0
Dokladnie. Mnie takze interesuje.
0
Moze ktos sie wypowiedzieć o tym Wague? To bedzie rywal Semedo czy zmiennik? A moze podstawowy PO?
0
Kiedy oficjalka?
1
Po co nam stary Paulinho jak bedzie Vidal
0
A no patrz :D
1
Coutinho/Dembele Suarez/Messi Dembele/Malcom
Messi/Coutinho
Busquets Vidal/Rakitic/Arthur
Alba Umtiti Pique/Lenglet Semedo/Roberto
Ter Stegen
I tak bedzie
0
Komentarz usunięty