0

No to kto? Cr7? Za co? Messi? Za co?

0

A co mnie to obchodzi. Liczy sie jak gra a nie.

2

Lloris czy Karius to byl?

0

Zlota pilka dla Mbappe? Jak myslicie, jest to mozliwe? Tego mu zycze

1

Wracajac na chwile do tenisa... Djoko wraca na salony!

68

Wiecej ode mnie, mniej od Messiego

0

Coz jak ktos oglada pierdoly, a na dodatek ma slaby gust filmowy to tak jest

2

Z kim jestes w ciazy? Podziel sie tym z nami

0

Costa CR7 Dybala/Cuadrado
Dybala/Mandzu

0

Tak

1

Djokovic juz gral z Nadalem? Dzisiaj mieli grac chyba. Dopiero wrocilem do kraju i nie jestem do konca na bieżąco.

2

Organizm juz przyzwyczajony do takiego wstawania. Musialbys przestawić tryb spania na 'urlop' :p

1

Nie zapomne tej jego bramki na euro.

2

Ja nie rozumiem po co nam taki pilkarz skoro mamy już zawodnikow o podobnych.. umiejetnosciach. Kolejny polsrodek. A szkoda gadac. W tym klubie poki co nic sie nie zmieni. Trzeba liczyc, ze Arthur odpali i tyle. Pomyslu sprowadzenia Williana nie skomentuje.

1

Jakbys nie dawal tego tekstu w nawiasie to bym uwierzyl, ze nie jest to reklama a tak niestety :d

5

Skonczcie z tymi koszulkami bo to gowno prawda. Klub dostaje z tego tylko ochlapy, wiekszosc zgarnia producent czyli nike.

0

W kazdym finale sa emocje. No, ale racja placzcie dalej.

0

Ale tak nie bedzie jak mi przykro

0

Kim byl Neymar w wieku 19 lat? Chudym chlopcem z Brazylii. Mbappe go bedzie osmieszal w kolejnych latach.

0

W pajacowaniu na pewno. Porownaj sobie jak zagral jeden i drugi na tym turnieju i juz masz odpowiedz. Chodzi mi o stan obecny, a nie o ogolne umiejetnosci.

0

Neymarka? Nie rozsmieszaj mnie. Obecnie juz jest lepszy.

0

Wtedy nie bylo mnie na la rambli, teraz jestem, wiec tak będzie jak napisalem

0

Bo co? Zostanie i koniec.

0

Nieee, niee. To aby odpowiedz adekwatna poziomem do twojego idiotycznego komentarza powyzej.

0

A no tak wystarczy aux podpiac do konsoli :). Dzieki

0

Tak, a gola zaliczy jeden z czarnoskorych pilkarzy. Wrozbita Konrad.

0

A jest na to jakis sposob? Procz wymiana monitora

0

Wiem, ze to zly moment, ale sprobuje. Będzie mi dzialal dzwiek w konsoli przez przejsciowke hdmi na vga do monitora?

0

Jak myślicie jak potocza sie dalsze losy Realu? Myślę, że sprowadza Hazarda, ale to mało. Pewnie za rok Neymar jeszcze przyjdzie. O Mbappe moga sobie obecnie pomarzyc. A co do CR7 nie zdziwię sie jak Juve wygra z nim lige mistrzow.

0

De Bruyne i Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?