Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to kto? Cr7? Za co? Messi? Za co?
0
A co mnie to obchodzi. Liczy sie jak gra a nie.
2
Lloris czy Karius to byl?
0
Zlota pilka dla Mbappe? Jak myslicie, jest to mozliwe? Tego mu zycze
1
Wracajac na chwile do tenisa... Djoko wraca na salony!
68
Wiecej ode mnie, mniej od Messiego
0
Coz jak ktos oglada pierdoly, a na dodatek ma slaby gust filmowy to tak jest
2
Z kim jestes w ciazy? Podziel sie tym z nami
0
Costa CR7 Dybala/Cuadrado
Dybala/Mandzu
0
Tak
1
Djokovic juz gral z Nadalem? Dzisiaj mieli grac chyba. Dopiero wrocilem do kraju i nie jestem do konca na bieżąco.
2
Organizm juz przyzwyczajony do takiego wstawania. Musialbys przestawić tryb spania na 'urlop' :p
1
Nie zapomne tej jego bramki na euro.
2
Ja nie rozumiem po co nam taki pilkarz skoro mamy już zawodnikow o podobnych.. umiejetnosciach. Kolejny polsrodek. A szkoda gadac. W tym klubie poki co nic sie nie zmieni. Trzeba liczyc, ze Arthur odpali i tyle. Pomyslu sprowadzenia Williana nie skomentuje.
1
Jakbys nie dawal tego tekstu w nawiasie to bym uwierzyl, ze nie jest to reklama a tak niestety :d
5
Skonczcie z tymi koszulkami bo to gowno prawda. Klub dostaje z tego tylko ochlapy, wiekszosc zgarnia producent czyli nike.
0
W kazdym finale sa emocje. No, ale racja placzcie dalej.
0
Ale tak nie bedzie jak mi przykro
0
Kim byl Neymar w wieku 19 lat? Chudym chlopcem z Brazylii. Mbappe go bedzie osmieszal w kolejnych latach.
0
W pajacowaniu na pewno. Porownaj sobie jak zagral jeden i drugi na tym turnieju i juz masz odpowiedz. Chodzi mi o stan obecny, a nie o ogolne umiejetnosci.
0
Neymarka? Nie rozsmieszaj mnie. Obecnie juz jest lepszy.
0
Wtedy nie bylo mnie na la rambli, teraz jestem, wiec tak będzie jak napisalem
0
Bo co? Zostanie i koniec.
0
Nieee, niee. To aby odpowiedz adekwatna poziomem do twojego idiotycznego komentarza powyzej.
0
A no tak wystarczy aux podpiac do konsoli :). Dzieki
0
Tak, a gola zaliczy jeden z czarnoskorych pilkarzy. Wrozbita Konrad.
0
A jest na to jakis sposob? Procz wymiana monitora
0
Wiem, ze to zly moment, ale sprobuje. Będzie mi dzialal dzwiek w konsoli przez przejsciowke hdmi na vga do monitora?
0
Jak myślicie jak potocza sie dalsze losy Realu? Myślę, że sprowadza Hazarda, ale to mało. Pewnie za rok Neymar jeszcze przyjdzie. O Mbappe moga sobie obecnie pomarzyc. A co do CR7 nie zdziwię sie jak Juve wygra z nim lige mistrzow.
0
De Bruyne i Coutinho