0

Widze bardzo obiektywnie z tymi pierwszymi wyborami

0

Nie zgadzam sie z Verattim i losowo bez Coutinho i Eriksena, ktorzy powinni byc wyzej stawiani. Reszta ok.

2

Twoja jest niedorzeczna i sie skompromitowales na cala fcbarce.com.

1

Dokładnie, inteligent, ze hej

0

Jaki polecacie odtwarzacz mp3 na telefon?

0

Hah wezme to pod uwage, dzieki :D. Pozdrawiam :)

0

Jakieś godne polecenia miasta nad morzem między Szczecinem a Kolobrzegiem tamte rejony? Blizej mam po prostu.

0

Aaa, ale to nic nie zmienia :D. Nic takiego nie stwierdzilem ;)

0

Nie, odejdzie do Juventusu Turyn.

0

Tak, posprzataj ten syf bo dziewczynie tymbardziej nie wypada miec takiego pokoju. Tak siostrze mowie. Wszedzie wszystko porozpier... ma u siebie.

1

Lekarz

0

O co chodzi z tymi ludzmi uwiezionymi w jaskinii z przegladu prasy?

10

A po cholere nam Willian. Oglupieli do reszty.

4

Juz widze ze wykonanie to dramat

0

No ja tez raczej

0

Ciekaw jestem bardziej w tym wimbledonie kto wygra z kobiet bo moje faworytki odpadly

0

Juz to widze :)

0

Arthur kolejny polsrodek, super :). Jeszcze niech Gomes z Denisem zostanie i bedziemy nie do pokonania.

0

Bo jest maszyna

1

Messi nie ma juz zadnych szans na zdobycie zlotej pilki. Wygra Mbappe albo Griezmann jak Francja wygra mundial i strzela kilka bramek.

0

Musi odejść, bo zalozylem sie o zimnego red bulla z kumplem, ze odejdzie, wiec jak to tak

0

Bądźcie silni. Jestem z wami

0

Jestescie hepi, ze Cristiano Ronaldo odchodzi do Juventusu Turyn? Niech wypowie sie pan Juventus

0

Wrocilem po tygodniu. Bardzo sie cieszycie prawda? Nie wiem jak beze mnie wytrzymaliscie.

0

Niby dlaczego? To, ze wyszedł mu mecz nic nie znaczy. Coutinho jest lepszym pilkarzem niz on, poza tym mlodszym, wiec nie widze problemu.

1

Bo to Polacy dlatego narzekają

0

No i dobrze, kogo to obchodzi

0

Dzieki bardzo :)

0

Widocznie tak, wolalem tutaj zapytac

0

Kto z kim gra w 1/8?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?