Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bierz wszystkiego tak doslownie
0
Nie, Tiesto to juz tylko nazwisko.
0
Ja tam za wszystko obwiniam Roberta Fernandeza, to on jest ten zly i niedobry ;d
0
Czemu?
0
Ktos napisał, ze Mats pierwszym bramkarzem w Rosji, cos sie stało z Neuerem znowu, prawda to?
1
Wiem ziomus, zaryzykowalem, ale jednak edytowalem masz racje :D
0
Nadal kozakiewicz uwielbiam. Djoko trochę szkoda, ze odpadl, lubie go. A co do pan to mam nadzieje, ze Halep zdobedzie w koncu wielkiego szlema.
0
Finaly french open, a ja bede w podrozy akurat. Nie moge sie doczekac jak wroce i sam zagram. Macie swoich faworytow/ulubiencow w tym sporcie?
0
No i bardzo dobrze wreszcie koniec Fernandeza.
0
Aa okej, sory :). Watpie, zeby przegral :p.
5
Chlopie on ma 17 lat wiec jak mialby z nimi grac. Jakby wszedl do pierwszej druzyny to polowy pewnie juz nie bedzie w Barcelonie.
0
Nie. Ja ogladalem. Po prostu Argentyczyk nie gral tak dobrze jak wczoraj i popelnial bledy. Chyba normalne, ze nikt w deszczu nie bedzie gral, więc co ma pogoda do umiejetnosci teraz.
4
Haha pogoda pomogla Nadalowi dobre. Od kiedy on musi na takie prezenty liczyc?
1
Wydaje mi sie, ze duzo osob moze sie mylic i tak naprawde ten transfer to moglby byc strzal w dziesiatke.
1
Naucz sie stawiac nawiasy
0
Nawet jesli to prawda to lepiej go miec niz nie mieć. Przyda sie nawet jako zmiennik. Trzeba tylko zrobic porzadek z Gomesem, Rafa i Denisem. A my za niego nie placimy, wiec nie widze problemu. A Ci co pokladaja wielkie nadzieje w tym Arthurze to wspolczuje. Nie mowie, ze nie wejdzie na 'nasz' poziom, ale na pewno z miejsca nie bedzie wzmocnieniem jak Cou chociazby.
5
Bez przesady skoro chca go sprzedac to jest to bardzo realna cena.
0
Bo nie grasz w fife
0
Od tego jest nakładanie szkła hartowanego. Mi już tyle razy spadł i nic, jedynie to szkło :)
0
Marzenie ściętej głowy
1
A co ma do tego zdrowie psychiczne?
0
Ja już mam dość tego Griezmanna. Ciągle się zastanawia. Jak dziecko się zachowuje. A może tak, a może srak. Rozumiem, że to ważna decyzja, ale bez przesady.
0
Ja stawiam na Brazylie, Hiszpanie ewentualnie Francje
0
Nie napisalem, ze nie maja. Kazdy ma jakies tam szanse, ale Argentyna nie nalezy do czolowki.
15
Co do wynikow sondy ktora z reprezentacji osiagnie najwiekszy sukces na mundialu to Argentyna az 25 %? Badzmy powazni, bez kierowania sie sympatia :)
0
No masz szczescie
3
Nauczcie sie definicji slowa 'kontuzjogenny'. Taki może być sport, a piłkarz podatny na kontuzje.
0
Racja, albo Rikki Six czy Uma Jolie
1
Taktyczny
0
O Woods i Elsea Jean podobne w sumie z figury