0

Nie bierz wszystkiego tak doslownie

0

Nie, Tiesto to juz tylko nazwisko.

0

Ja tam za wszystko obwiniam Roberta Fernandeza, to on jest ten zly i niedobry ;d

0

Czemu?

0

Ktos napisał, ze Mats pierwszym bramkarzem w Rosji, cos sie stało z Neuerem znowu, prawda to?

1

Wiem ziomus, zaryzykowalem, ale jednak edytowalem masz racje :D

0

Nadal kozakiewicz uwielbiam. Djoko trochę szkoda, ze odpadl, lubie go. A co do pan to mam nadzieje, ze Halep zdobedzie w koncu wielkiego szlema.

0

Finaly french open, a ja bede w podrozy akurat. Nie moge sie doczekac jak wroce i sam zagram. Macie swoich faworytow/ulubiencow w tym sporcie?

0

No i bardzo dobrze wreszcie koniec Fernandeza.

0

Aa okej, sory :). Watpie, zeby przegral :p.

5

Chlopie on ma 17 lat wiec jak mialby z nimi grac. Jakby wszedl do pierwszej druzyny to polowy pewnie juz nie bedzie w Barcelonie.

0

Nie. Ja ogladalem. Po prostu Argentyczyk nie gral tak dobrze jak wczoraj i popelnial bledy. Chyba normalne, ze nikt w deszczu nie bedzie gral, więc co ma pogoda do umiejetnosci teraz.

4

Haha pogoda pomogla Nadalowi dobre. Od kiedy on musi na takie prezenty liczyc?

1

Wydaje mi sie, ze duzo osob moze sie mylic i tak naprawde ten transfer to moglby byc strzal w dziesiatke.

1

Naucz sie stawiac nawiasy

0

Nawet jesli to prawda to lepiej go miec niz nie mieć. Przyda sie nawet jako zmiennik. Trzeba tylko zrobic porzadek z Gomesem, Rafa i Denisem. A my za niego nie placimy, wiec nie widze problemu. A Ci co pokladaja wielkie nadzieje w tym Arthurze to wspolczuje. Nie mowie, ze nie wejdzie na 'nasz' poziom, ale na pewno z miejsca nie bedzie wzmocnieniem jak Cou chociazby.

5

Bez przesady skoro chca go sprzedac to jest to bardzo realna cena.

0

Bo nie grasz w fife

0

Od tego jest nakładanie szkła hartowanego. Mi już tyle razy spadł i nic, jedynie to szkło :)

0

Marzenie ściętej głowy

1

A co ma do tego zdrowie psychiczne?

0

Ja już mam dość tego Griezmanna. Ciągle się zastanawia. Jak dziecko się zachowuje. A może tak, a może srak. Rozumiem, że to ważna decyzja, ale bez przesady.

0

Ja stawiam na Brazylie, Hiszpanie ewentualnie Francje

0

Nie napisalem, ze nie maja. Kazdy ma jakies tam szanse, ale Argentyna nie nalezy do czolowki.

15

Co do wynikow sondy ktora z reprezentacji osiagnie najwiekszy sukces na mundialu to Argentyna az 25 %? Badzmy powazni, bez kierowania sie sympatia :)

0

No masz szczescie

3

Nauczcie sie definicji slowa 'kontuzjogenny'. Taki może być sport, a piłkarz podatny na kontuzje.

0

Racja, albo Rikki Six czy Uma Jolie

1

Taktyczny

0

O Woods i Elsea Jean podobne w sumie z figury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?