0

No tak, ale nastukal, a wczesniej strzelil gola na wage 3 punktow, więc dobrze powiedzial.

0

Bedzie remis, a my przerzniemy, albo tez zremisujemy dzisiaj i nie wyjdziemy z grupy.

0

Niby dlaczego najgorsza? Nie pieprz glupot.

0

Masz rację misiu, mój błąd

0

Ja tak mówię i tak będzie

1

Na pewno już było, ale chciałbym wiedzieć co wy na to :D? Ja śmiechłem

Po blamażu z Chorwacją argentyńscy piłkarze domagali się zwolnienia Sampaoliego. Szkoleniowiec ostatecznie pozostanie na stanowisku, ale jego rola zostanie bardzo ograniczona.

Sampaoli całkowicie stracił posłuch wśród swoich piłkarzy. - Jorge Sampaoli nie ma już panowania nad grupą – poinformował Claudio Tapia, prezes argentyńskiej federacji.

Jednakże nie dojdzie do jego zwolnienia. Na spotkaniu z piłkarzami działacze ustalili, że Sampaoli pozostanie na ławce, ale będzie w zasadzie marionetką. Jak donosi "Daily Mail", skład na najbliższy mecz z Nigerią mają wybrać sami piłkarze. Z racji swojego doświadczenia decydujący głos mają dwaj zawodnicy - Lionel Messi i Javier Mascherano.

Źródło: Daily Mail

0

Nie, remis.

0

Nie nie trwał by 90 minut tylko o wiele dluzej. Nie osmieszaj sie. Zreszta juz za pozno.

0

No i co Januszu teraz powiesz? Czym sie sugereuje? A no wlasnie tym.

0

WOJCIECH SZCZESNY PO MECZU


Takie slowa mu sie cisna na usta

0

Kawalek wypowiedzi Szczesnego po meczu

"...Nic na to nie poradzimy, przegraliśmy we frajerski sposób sami sobie strzeliliśmy bramkę i każdy sobie powinien z nas zadać pytanie czy, czy kur*a chce grać dla reprezentacji czy nie, jak nie to kur*a wypier*alać i tyle kur*a, taka jest prawda. Co to to, co to my odpier*alamy, kur*a można się po nas wszystkiego spodziewać, ale nie kur*a że przegramy kur*a z ogórkami kur*a z kur*a nie, nie obrażając ich kur*a, bo zagrali dzisiaj kur*a tak, że z nami wygrali...'

2

A znajomego od czego masz? Co za ludzie

51

Nie kompromituj sie.

1

Zadna niespodzianka. Islandia potrafi napsuc krwi. Kilka jest takich drużyn zreszta co w fazie grupowej potrafi to zrobic.

0

Dokładnie to co o Karimku powiedzieć

0

Skonczcie pieprzyc o tej szkolce bo bedziemy sie bili o lige europy. Tu potrzeba klasowych pilkarzy.

1

No i bardzo dobrze, mozna sie skupic na pomocy

2

Mysle, ze sie rozklei na tym filmiku o 21:15 jak to zobaczy

8

Za kare, ze Griezmann robi taka szopke i pajacuje usune go z obserwacji na instagramie. Mysle, ze niezle sie zdziwi i bedzie zly i rozczarowany z tego powodu.

0

Niestety musze sie sie zgodzic. Az go usune z obserwacji na instagramie :d

1

Komentarz usunięty

0

Gowno prawda, zostanie w Atletico, albo pojdzie do Realu Madryt

0

Wpierw trzeba z grupy wyjsc

4

Chyba grupy śmiechu :D

0

Sory, ale Ameryki nie odkryles

1

No wlasnie tez chciałem zobaczyć

0

Albo gdzie obstawic odejscie Griezmanna do Barcy lub zostania w Atletico, albo jeszcze lepiej transfer do Realu Madryt. Cos mi sie wydaje, ze beda jaja.

0

No i bardzo dobrze jak tak

0

Tylko pierwsza i druga opcja jest mozliwa. To pewne.

0

Hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?