Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak, ale nastukal, a wczesniej strzelil gola na wage 3 punktow, więc dobrze powiedzial.
0
Bedzie remis, a my przerzniemy, albo tez zremisujemy dzisiaj i nie wyjdziemy z grupy.
0
Niby dlaczego najgorsza? Nie pieprz glupot.
0
Masz rację misiu, mój błąd
0
Ja tak mówię i tak będzie
1
Na pewno już było, ale chciałbym wiedzieć co wy na to :D? Ja śmiechłem
Po blamażu z Chorwacją argentyńscy piłkarze domagali się zwolnienia Sampaoliego. Szkoleniowiec ostatecznie pozostanie na stanowisku, ale jego rola zostanie bardzo ograniczona.
Sampaoli całkowicie stracił posłuch wśród swoich piłkarzy. - Jorge Sampaoli nie ma już panowania nad grupą – poinformował Claudio Tapia, prezes argentyńskiej federacji.
Jednakże nie dojdzie do jego zwolnienia. Na spotkaniu z piłkarzami działacze ustalili, że Sampaoli pozostanie na ławce, ale będzie w zasadzie marionetką. Jak donosi "Daily Mail", skład na najbliższy mecz z Nigerią mają wybrać sami piłkarze. Z racji swojego doświadczenia decydujący głos mają dwaj zawodnicy - Lionel Messi i Javier Mascherano.
Źródło: Daily Mail
0
Nie, remis.
0
Nie nie trwał by 90 minut tylko o wiele dluzej. Nie osmieszaj sie. Zreszta juz za pozno.
0
No i co Januszu teraz powiesz? Czym sie sugereuje? A no wlasnie tym.
0
WOJCIECH SZCZESNY PO MECZU
Takie slowa mu sie cisna na usta
0
Kawalek wypowiedzi Szczesnego po meczu
"...Nic na to nie poradzimy, przegraliśmy we frajerski sposób sami sobie strzeliliśmy bramkę i każdy sobie powinien z nas zadać pytanie czy, czy kur*a chce grać dla reprezentacji czy nie, jak nie to kur*a wypier*alać i tyle kur*a, taka jest prawda. Co to to, co to my odpier*alamy, kur*a można się po nas wszystkiego spodziewać, ale nie kur*a że przegramy kur*a z ogórkami kur*a z kur*a nie, nie obrażając ich kur*a, bo zagrali dzisiaj kur*a tak, że z nami wygrali...'
2
A znajomego od czego masz? Co za ludzie
51
Nie kompromituj sie.
1
Zadna niespodzianka. Islandia potrafi napsuc krwi. Kilka jest takich drużyn zreszta co w fazie grupowej potrafi to zrobic.
0
Dokładnie to co o Karimku powiedzieć
0
Skonczcie pieprzyc o tej szkolce bo bedziemy sie bili o lige europy. Tu potrzeba klasowych pilkarzy.
1
No i bardzo dobrze, mozna sie skupic na pomocy
2
Mysle, ze sie rozklei na tym filmiku o 21:15 jak to zobaczy
8
Za kare, ze Griezmann robi taka szopke i pajacuje usune go z obserwacji na instagramie. Mysle, ze niezle sie zdziwi i bedzie zly i rozczarowany z tego powodu.
0
Niestety musze sie sie zgodzic. Az go usune z obserwacji na instagramie :d
1
Komentarz usunięty
0
Gowno prawda, zostanie w Atletico, albo pojdzie do Realu Madryt
0
Wpierw trzeba z grupy wyjsc
4
Chyba grupy śmiechu :D
0
Sory, ale Ameryki nie odkryles
1
No wlasnie tez chciałem zobaczyć
0
Albo gdzie obstawic odejscie Griezmanna do Barcy lub zostania w Atletico, albo jeszcze lepiej transfer do Realu Madryt. Cos mi sie wydaje, ze beda jaja.
0
No i bardzo dobrze jak tak
0
Tylko pierwsza i druga opcja jest mozliwa. To pewne.
0
Hahaha