0

Pewnie, ze tak

1

Patrzac na ta liste chyba juz wiem jakie masz plany na wakacje haha

0

Haha a zes polecial. Phx, Brandi, Aj, Dani, Aniston, Mia tez dobre larwy :D. Cory Chase bym dorzucil cos mi sie obilo o uszy oczywiscie aby

0

Haha, nie mam nic na kompie, ale znam jedna czy tam dwie :D

1

Christy Mack, Jessa Rhodes, Stevie Shae, Julia Ann, Aletta Ocean, Ś.P August Ames. Nie wiem, sporo tego

0

Edit: wszystko wiem

0

Dobrze Geri!

0

Klauzula Umtitiego ponoc będzie wynosic 600 mln € i zwiaze sie umowa do 2023

0

Liczę na info jakie dostanie zarobki i ile bedzie wynosic klauzula

0

No widzicie zalatwilem, ze Umtiti podpisze nowy kontrakt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Maldini to LO? Nie. Może i tam grywał, ale to ŚO.

1

Haha nie :). Alba w formie jest lepszy od Marcelo w formie przeciez. A Roberto Carlos go zjada.

0

Tak to no name i ogórek. Czym teraz jest Inter Mediolan? Nie żartuj

0

Jestem na tak, Ja, Irena i Ja, Głupi i Głupszy, ale to na pewno widziałeś. Ogólnie większość komedii w których grał Jim Carrey :). Wymieniłem te ulubione z nim. No jest jeszcze Bruce Wszechmogący w sumie.

0

Interesuje sie najlepsza europejska pilka, wiec takich no name i innych ogorkow nie znam.

7

Ty tak powaznie? Inteligentem to Ty nie jestes. Schowaj sie i nie kompromituj.

0

Oczywiście.

0

Przepraszam kto?

1

Za dużo gwiezdnych wojen widzę :d

1

Juventus, Batys, Ramos9248, Badej60, Gomola reszty nie pamietam

0

33.

0

Ja nic takiego nie widze

0

Chodzi o podstawowa karte, a nie w formie

1

Co wy chcecie od tego Thiago? Przeciez ma 88 w FIFA :d

https://www.futhead.com/18/players/6338/thiago/

6

Patyczkami do uszu i wodą :d

0

Macie jakieś streamy do French Open?

0

Zawodnik za 130 mln bedzie sobie siedzial na lawce albo na trybunach. No taaa

3

Walczylem jak lew hahaha, gdzie? Przed komputerem czy mobilnie na la rambli?

0

Jestem na tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?