Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To, ze Ty nie masz wgl gustu i chodzisz w hawajkach nie znaczy, ze inni rowniez.
0
Co Ty chrzanisz Klopp nigdzie nie odchodzi.
0
Wow mleko w koktajlu co Ty nie powiesz. Gratuluje naprawde
0
Nie interesuja mnie twoje fantazje, liczy sie rzeczywistość.
9
Dobra skoncz pieprzyc bzdury bo to na razie Real Madryt wygral 3 LM z rzedu mimo jakby sie wydawalo kiepskiego ataku.
2
Karimek wielce zdziwiony i obrażony czemu Deschamps go nie powołuje mimo rzekowego wyjaśnienia sprawy z tym szantazem. Nie pomyslal, ze przez (wiecej niz) sezon kopie sie po czole i to tylko jego fart, ze mogl znowu wygrac z Realem LM. No, ale o czym tu gadac, inteligencja to on nie grzeszy.
24
Zatrzymajcie ta karuzele smiechu
0
Hehe.
11
Z Keita nie bylo ciszy i zadnego pyk. A poza tym to FC Barcelona. Zawsze beda plotki transferowe w okol tak wielkiego klubu.
0
O po cholere lewy obronca o profilu Alaby skoro mamy Albe?
0
Pamietam Iversona. Mialem jego koszulke 10 lat wstecz
1
Oczywiście, Mohamed Salah ;D
0
A przy okazjj... Rozumiem, ze jedziesz na electronic family w Zielonej Gorze skoro fan ATB ; )?
3
No niestety nie byl i nie zaklamujmy rzeczywistosci. Wystarczy porownac sobie statystyki.
0
Tak a kto.
0
Gdzie Ty robisz? Super masz ambicje, jak dajesz sie tak wykorzystywac.
89
Tak, weź się za robotę to czas szybciej zleci.
0
No baa
0
Hmmm akurat do pryszczatych nie naleze, wiec slabo ziom :D
0
Synku.
0
Chłopaki nie wiem jak wy, ale ja byłem wczoraj tak wk.... po meczu, że jestem poskładany jak łóżko polowe do dzisiaj. Nie pamiętam jak wróciłem od sąsiadów
0
A to, że żadnemu normalnemu kibicowi FC Barcelony ten mecz nie jest obojętny. Nie mówię tu o żadnej nienawiści do Realu, ale zwykłej niechęci, żeby ten klub po raz kolejny zdobył lige mistrzów. Normalna sprawa, ale wy sie puszycie tutaj widzę.
0
Jestem straznikiem tej wirtualnej spolecznosci synku
0
Jak Ci wisi to świetny z Ciebie kibic Barcelony. Chyba, że nim nie jesteś to wybacz. No i to chyba jasne, że mundial jest najważniejszy.
0
Nie pół roku temu tylko już na początku sezonu to raz, a dwa wiem o kontuzji, ale nie znałem szczegółów.
0
Ej co jest z tym Neuerem w koncu? Co on dokladnie zrobil, ze tyle pauzuje i kiedy spodziewany powrot? Pojedzie na te mistrzostwa czy nie?
0
Znowu jakieś wynalazki z Brazylii. To nie Ajax Amsterdam, żeby można było próbować samymi talentami. Tu potrzeba ukształtowanych piłkarzy.
0
To tylko gdybanie i MOZE. Marne na to szanse.
0
Rozwija tak jak w (prawie) każdym serialu. Mi się podoba, drugi sezon jest słabszy. No, ale mimo wszystko bardzo dobry.
2
Jedynie styl gry i pozycja na boisku, a umiejętności to... Bez jaj. Zresztą lepiej w szpitalu siedzieć.