1

To, ze Ty nie masz wgl gustu i chodzisz w hawajkach nie znaczy, ze inni rowniez.

0

Co Ty chrzanisz Klopp nigdzie nie odchodzi.

0

Wow mleko w koktajlu co Ty nie powiesz. Gratuluje naprawde

0

Nie interesuja mnie twoje fantazje, liczy sie rzeczywistość.

9

Dobra skoncz pieprzyc bzdury bo to na razie Real Madryt wygral 3 LM z rzedu mimo jakby sie wydawalo kiepskiego ataku.

2

Karimek wielce zdziwiony i obrażony czemu Deschamps go nie powołuje mimo rzekowego wyjaśnienia sprawy z tym szantazem. Nie pomyslal, ze przez (wiecej niz) sezon kopie sie po czole i to tylko jego fart, ze mogl znowu wygrac z Realem LM. No, ale o czym tu gadac, inteligencja to on nie grzeszy.

24

Zatrzymajcie ta karuzele smiechu

0

Hehe.

11

Z Keita nie bylo ciszy i zadnego pyk. A poza tym to FC Barcelona. Zawsze beda plotki transferowe w okol tak wielkiego klubu.

0

O po cholere lewy obronca o profilu Alaby skoro mamy Albe?

0

Pamietam Iversona. Mialem jego koszulke 10 lat wstecz

1

Oczywiście, Mohamed Salah ;D

0

A przy okazjj... Rozumiem, ze jedziesz na electronic family w Zielonej Gorze skoro fan ATB ; )?

3

No niestety nie byl i nie zaklamujmy rzeczywistosci. Wystarczy porownac sobie statystyki.

0

Tak a kto.

0

Gdzie Ty robisz? Super masz ambicje, jak dajesz sie tak wykorzystywac.

89

Tak, weź się za robotę to czas szybciej zleci.

0

No baa

0

Hmmm akurat do pryszczatych nie naleze, wiec slabo ziom :D

0

Synku.

0

Chłopaki nie wiem jak wy, ale ja byłem wczoraj tak wk.... po meczu, że jestem poskładany jak łóżko polowe do dzisiaj. Nie pamiętam jak wróciłem od sąsiadów

0

A to, że żadnemu normalnemu kibicowi FC Barcelony ten mecz nie jest obojętny. Nie mówię tu o żadnej nienawiści do Realu, ale zwykłej niechęci, żeby ten klub po raz kolejny zdobył lige mistrzów. Normalna sprawa, ale wy sie puszycie tutaj widzę.

0

Jestem straznikiem tej wirtualnej spolecznosci synku

0

Jak Ci wisi to świetny z Ciebie kibic Barcelony. Chyba, że nim nie jesteś to wybacz. No i to chyba jasne, że mundial jest najważniejszy.

0

Nie pół roku temu tylko już na początku sezonu to raz, a dwa wiem o kontuzji, ale nie znałem szczegółów.

0

Ej co jest z tym Neuerem w koncu? Co on dokladnie zrobil, ze tyle pauzuje i kiedy spodziewany powrot? Pojedzie na te mistrzostwa czy nie?

0

Znowu jakieś wynalazki z Brazylii. To nie Ajax Amsterdam, żeby można było próbować samymi talentami. Tu potrzeba ukształtowanych piłkarzy.

0

To tylko gdybanie i MOZE. Marne na to szanse.

0

Rozwija tak jak w (prawie) każdym serialu. Mi się podoba, drugi sezon jest słabszy. No, ale mimo wszystko bardzo dobry.

2

Jedynie styl gry i pozycja na boisku, a umiejętności to... Bez jaj. Zresztą lepiej w szpitalu siedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?