Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo w ogóle xD
0
Serial sobie włącz. Szybko Ci zleci jak wciągnie. Ja oglądam 'El Chapo' teraz.
12
Wielu piłkarzy zrobiłoby wszystko, by wygrać Ligę Mistrzów. Do nich nie należy Mohamed Salah, który będzie kontynuować ramadan, choć w sobotę rozegra najważniejszy dotychczas mecz w swoim życiu. Egipski atakujący jest muzułmaninem, dlatego zgodnie z tradycją islamu od świtu do zmierzchu nie wolno mu spożywać żadnych pokarmów, pić żadnych napojów ani palić tytoniu.
Ramadan rozpoczął się 16 maja i zakończy się w dniu rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Rosji, 14 czerwca. Według egipskiego Al-Masry Al-Youm 25-latek nie zamierza zawieszać swojego religijnego obowiązku. Zapewnia jednocześnie, że nie będzie to miało wpływu na jego dyspozycję. Co więcej, otoczenie zawodnika dodaje, że Salah złoży w ofierze trzy cielęta, by otrzymać błogosławieństwo przed meczem.
Temat ramadanu w Hiszpanii rozpalił ostatnio Nabil El Zhar, skrzydłowy Leganés. Przyznał, że ten okres pomaga mu w grze, ponieważ „czuje się czystszy w środku”. Dietetyk Jesús Muñoz nie zgadza się z graczem: „Nawet jeśli piłkarze czują się czystsi, są gorzej przygotowani do wysiłku fizycznego. Jeśli Salah będzie dokładnie przestrzegał postu, wpłynie to na jego występ”.
Źródło:marca.com
Śmiech na sali. Muzułmanie to naprawdę mają coś z garem.
0
Oczywiście.
0
Czemu musiało?
0
Ta pomylka, ciagle wygrywaja, wiec się pogubilem
0
No i co z tego, nic tego nie zmienia
1
Ta. Na razie to Real broni LM po raz trzeci z rzedu
0
Może w drużynie tygodni chociaż. Kurde chciałbym mieć taką czarną kartę
0
Będzie Torresa specjalna karta w FUT? Wiadomo cos?
2
Dobra skończ bo znowu się przez Cb zacznie. Popieram Szymona. A Ty wyszedles na jeszcze 'mniej inteligentnego' w tym momencie.
0
No nie wiem dwa mecze z 'nic' bardzo mi sie to nie podoba
0
Przeciez to zwykle antyramy zazwyczaj. Ja mam tak pod pleksa duzy plakat Barcelony z eplakaty czy cos takiego
0
Dobranoc
30
....Polozcie sie juz spac wszyscy trzej
3
Jak donosi serwis BBC, Unai Emery zostanie nowym menedżerem Arsenalu Londyn. Oficjalna decyzja ma zostać ogłoszona jeszcze w tym tygodniu.
David Ornstein, wiarygodny dziennikarz BBC, poinformował na swoim koncie na Twitterze, że nowy szkoleniowcem Arsenalu Londyn został Unai Emery.
46-letni Hiszpan po dwóch latach pracy w PSG został zwolniony, choć z francuskim klubem zdobył mistrzostwo kraju, dwa Puchary Francji, dwa Superpuchary i jeden Puchar Ligi.
Emery w przeszłości prowadził między innymi Sevillę, Valencię oraz Spartak Moskwa.
Źródło: BBC
25
W odroznieniu od Cb nie siedzę cały czas na necie i nie robie sobie dobrze przy Griezmannie. Mam inne rzeczy do roboty :)
1
Nie wzial Icardiego xD. Co za gosc...
6
A co w tym dziwnego? Zdziwilbym sie jakby przeniosl rzeczy do szafki 'nr 8'
0
Od czego masz google? Mi to zajelo 10 sekund i mam
0
Taktyczny.
0
Pokazcie porownanie
0
No nie tak troche tylko sporo. Macie cos innego jakiez tapety? Nic dawno nie mialem z Barcy.
0
A po cholerę nam kolejny skrzydlowy jak mamy Dembele? Napastnik to jeszcze powiedzmy rozumiem.
1
Mi on do szczescia potrzebny tu nie jest szczerze mowiac jak mamy Dembele. Sam nie wiem. No, ale niby fajnie jak przyjdzie. Bedzie co ma byc, zobaczymy.
15
Trzeba było lobowac, nie rozumiem mi to w FIFIE latwo idzie w czym problem
1
Coutinho to jest przechuj, Neymarek nam niepotrzebny. Zobaczycie co bedzie robil w przyszlym sezonie panie
0
A ile ma okazji do strzału z wolnego? Można policzyć na palcach, więc nic dziwnego.
0
Podali już kadrę Hiszpanii?
0
Internet z Sosnowca