1

Ciebie sie nie pyta wiec co sie odzywasz

1

A co to za kretynski pomysl, zeby doladowac za kwote 67 gr?

1

Wydaje mi sie, ze dobry wybor w Japonii lepiej niz w Chinach. Zycie, gra, technologia itd. Trzeba zyczyc powodzenia :)

0

Dobra dobra ciul z nim, a na poważnie gdzie jest Karim?

8

Trzeba było tak zachęcić piłkarzy do wygranej z Levante
https://t.co/dkniDpKhe2
Mes Que Un Club :D

0

No, ale przyznacie, że bardzo motywujące hasło na mecz https://t.co/dkniDpKhe2
hahaha

2

Bardziej mnie zastanawia nieobecność Karima Benzemy

3

A to widzieliście :D?

Nerwowo przed niedzielnym meczem Lecha z Legią. Pseudokibice grożą piłkarzom "Kolejorza", a w mediach pojawiają się informację, że chuligani będą próbowali przerwać spotkanie.

Stawką niedzielnego meczu jest mistrzostwo Polski dla Legii. Jeśli goście zdobędą w Poznaniu punkt, to zagwarantują sobie kolejny tytuł. Jeśli wygra Lech, szanse na pierwszy tytuł w historii będzie miała Jagiellonia.

Przed meczem atmosfera jest bardzo napięta. We wtorek Ekstraklasa na wniosek szefów Lecha postanowiła, że ewentualna dekoracja piłkarzy Legii nie odbędzie się w Poznaniu, lecz dopiero w Warszawie. Wszystko przez obawy o bezpieczeństwo na stadionie Lecha.

Kontrowersyjna decyzja nie wpłynęła jednak na uspokojenie nastrojów. Kibice Lecha na różne sposoby manifestują swoje niezadowolenie z gry drużyny oraz działań zarządu klubu. W okolicach stadionu został nawet rozwieszony transparent z wulgarną wiadomością dla zawodników. "Jak w niedzielę przejeb..my, to was zajeb..emy" - brzmi hasło.

Źródło: Głos Wielkopolski

3

Nie bierz wszystkiego na powaznie :p

1

Mały oszust podatkowy co obzera sie leysami

0

Yhym.

2

Dokładnie. Przeginają pałę.

0

No i co z tego, ale jeden z nich prawdopodobnie trafi do Barcy w tym okienku, wiec nie pisz bredni.

0

To masz slaby gust widocznie i zadowalasz sie takim chlamem :)

0

Dla mnie też. 4 bramkarzy i Gomez...

18

Sandro Wagner obraził się na Joachima Loewa. Napastnik Bayernu zrezygnował z gry w reprezentacji Niemiec.

Wagner w styczniu tego roku przeniósł się z Hoffenheim do Monachium, gdzie został zmiennikiem Roberta Lewandowskiego. Choć w Bayernie grał sporo - zaliczył siedemnaście meczów i strzelił dziewięć goli - to Loew pominął go przy konstruowaniu kadry na mundial. Wolał innych napastników: Thomasa Muellera, Mario Gomeza, Nilsa Petersena i Timo Wernera.

30-latek mocno przeżył brak powołania. Gdy tuż po decyzji Loewa wychodził na trening, było widać, że płacze i jest pocieszany przez kolegów z Bayernu. Niedługo później uniósł się honorem i zakończył reprezentacyjną karierę. Napastnik uznał, że "swoją otwartością, szczerością i bezpośredniością nie pasuje sztabowi szkoleniowemu kadry".

Wagner zadebiutował w reprezentacji Niemiec podczas zeszłorocznego Pucharu Konfederacji. Rozegrał w niej osiem meczów, w których strzelił pięć goli.

Źródło: Bild

0

Od bodajze 5-7 sezonu juz ciezko sie to oglada. Daleko mu do najlepszych.

6

Tym czym Messi dla nas? Bez przesady.

0

Przecież to zwykły błąd; nie czuje potrzeby mialo być.

0

No to teraz daj coś o Sugar Ray Robinsonie :)

0

Chyba logiczne, że nikt z kibiców Barçy tego nie chcę ; )

0

Nie, ale też ktoś z dyrekcji.

1

O to fajnie masz :D. Ja tam uwielbiam nasze morze.

0

Oczywiście, przecież Perez chciał, żeby przyszedł po Zidanie.

0

On jest niepowazny. Zamiast sobie poprowadzic np Real to siedzi ciagle w tej kadrze. Dziwne ma ambicje. Z kadra juz zdobyl co mial zdobyc.

0

Powinien jechac. Macie linka kogo powolal?

0

Co wywinales za numer?

1

Normalnie miód na moje serce. Nic dodać nic ująć. Pozdro

0

Prosze przyjechać na La Ramble

1

Tak. Ja mam nagie foczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?