Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciebie sie nie pyta wiec co sie odzywasz
1
A co to za kretynski pomysl, zeby doladowac za kwote 67 gr?
1
Wydaje mi sie, ze dobry wybor w Japonii lepiej niz w Chinach. Zycie, gra, technologia itd. Trzeba zyczyc powodzenia :)
0
Dobra dobra ciul z nim, a na poważnie gdzie jest Karim?
8
Trzeba było tak zachęcić piłkarzy do wygranej z Levante
https://t.co/dkniDpKhe2
Mes Que Un Club :D
0
No, ale przyznacie, że bardzo motywujące hasło na mecz https://t.co/dkniDpKhe2
hahaha
2
Bardziej mnie zastanawia nieobecność Karima Benzemy
3
A to widzieliście :D?
Nerwowo przed niedzielnym meczem Lecha z Legią. Pseudokibice grożą piłkarzom "Kolejorza", a w mediach pojawiają się informację, że chuligani będą próbowali przerwać spotkanie.
Stawką niedzielnego meczu jest mistrzostwo Polski dla Legii. Jeśli goście zdobędą w Poznaniu punkt, to zagwarantują sobie kolejny tytuł. Jeśli wygra Lech, szanse na pierwszy tytuł w historii będzie miała Jagiellonia.
Przed meczem atmosfera jest bardzo napięta. We wtorek Ekstraklasa na wniosek szefów Lecha postanowiła, że ewentualna dekoracja piłkarzy Legii nie odbędzie się w Poznaniu, lecz dopiero w Warszawie. Wszystko przez obawy o bezpieczeństwo na stadionie Lecha.
Kontrowersyjna decyzja nie wpłynęła jednak na uspokojenie nastrojów. Kibice Lecha na różne sposoby manifestują swoje niezadowolenie z gry drużyny oraz działań zarządu klubu. W okolicach stadionu został nawet rozwieszony transparent z wulgarną wiadomością dla zawodników. "Jak w niedzielę przejeb..my, to was zajeb..emy" - brzmi hasło.
Źródło: Głos Wielkopolski
3
Nie bierz wszystkiego na powaznie :p
1
Mały oszust podatkowy co obzera sie leysami
0
Yhym.
2
Dokładnie. Przeginają pałę.
0
No i co z tego, ale jeden z nich prawdopodobnie trafi do Barcy w tym okienku, wiec nie pisz bredni.
0
To masz slaby gust widocznie i zadowalasz sie takim chlamem :)
0
Dla mnie też. 4 bramkarzy i Gomez...
18
Sandro Wagner obraził się na Joachima Loewa. Napastnik Bayernu zrezygnował z gry w reprezentacji Niemiec.
Wagner w styczniu tego roku przeniósł się z Hoffenheim do Monachium, gdzie został zmiennikiem Roberta Lewandowskiego. Choć w Bayernie grał sporo - zaliczył siedemnaście meczów i strzelił dziewięć goli - to Loew pominął go przy konstruowaniu kadry na mundial. Wolał innych napastników: Thomasa Muellera, Mario Gomeza, Nilsa Petersena i Timo Wernera.
30-latek mocno przeżył brak powołania. Gdy tuż po decyzji Loewa wychodził na trening, było widać, że płacze i jest pocieszany przez kolegów z Bayernu. Niedługo później uniósł się honorem i zakończył reprezentacyjną karierę. Napastnik uznał, że "swoją otwartością, szczerością i bezpośredniością nie pasuje sztabowi szkoleniowemu kadry".
Wagner zadebiutował w reprezentacji Niemiec podczas zeszłorocznego Pucharu Konfederacji. Rozegrał w niej osiem meczów, w których strzelił pięć goli.
Źródło: Bild
0
Od bodajze 5-7 sezonu juz ciezko sie to oglada. Daleko mu do najlepszych.
6
Tym czym Messi dla nas? Bez przesady.
0
Przecież to zwykły błąd; nie czuje potrzeby mialo być.
0
No to teraz daj coś o Sugar Ray Robinsonie :)
0
Chyba logiczne, że nikt z kibiców Barçy tego nie chcę ; )
0
Nie, ale też ktoś z dyrekcji.
1
O to fajnie masz :D. Ja tam uwielbiam nasze morze.
0
Oczywiście, przecież Perez chciał, żeby przyszedł po Zidanie.
0
On jest niepowazny. Zamiast sobie poprowadzic np Real to siedzi ciagle w tej kadrze. Dziwne ma ambicje. Z kadra juz zdobyl co mial zdobyc.
0
Powinien jechac. Macie linka kogo powolal?
0
Co wywinales za numer?
1
Normalnie miód na moje serce. Nic dodać nic ująć. Pozdro
0
Prosze przyjechać na La Ramble
1
Tak. Ja mam nagie foczki.