0

Wygrają the reds. I wiem, że nie kupisz bo juz przerznales ze mna w FIFIE :d. Gralem z takim nickiem. Dawno, ale pamietam.

0

Kindżał nie kracz bo Cię odholujemy za bramę

0

Na sankcji? A może na banicji? :D

0

To, że masz Al Capone na av nic nie znaczy, wiec jak ja napisałem, że Umtiti zostaje to tak będzie. Nie wywine takiego numeru co Pique z Neymarem :D

1

To mnie codziennie powinniscie calowac po stopach w takim razie :D

6

Kto to, że go tak witacie? Przeszedł całą FIFE kobietami na poziomie legendarnym, czy ma zapewniona loże obok Ragnara z Vikingow w Valhalli? :D

0

1 - 6/10
2 - 7/10
3 - 6/10

2

Atletico Madryt

0

Mam wszystkich trzech, zostałem przy Koke :D

1

Zostaje. A ja jednak mam wiecej do powiedzenia w szatni niz Pique, wiec nie bedzie powtorki tweeta z Neymarem.

0

Nada sie Casemiro na ŚP mając obok Ivana i na ŚPO Isco? Czy jednak Case tylko na ŚPD?

1

Apropo lubisz pulp fiction? Ta mi wpadła w oko https://rockmetalshop.pl/product-pol-176430-koszulka-PULP-FICTION-POSTER-COLOR.html
Nie sugeruj się nazwą strony :D

0

Jeśli chodzi o koszulki to pewnie tak, nie wiem nigdy tam nie kupiłem, ale za to spodnie mają fajne, zwłaszcza joggery, albo krótkie. Ostatnio byłem to nic ciekawego, ale zeszły sezon spoko.

0

Nie woła tylko mu ją obiecali, umiesz czytać?

0

Dzięki.

0

Wypożyczyć Mine i zostawić Verme jako 4 stopera. Lenglet byłby trzeci.

0

Na jakich kanałach będzie transmisja finału LE?

0

Stamtąd jak już kindżał. Do szkoły.

0

Hmmm kupiliśmy już Griezmanna i Lengleta? Pierwsze słyszę :)

3

Po trzech występach go oceniasz? Śmieszny jesteś. W ogóle nie grał, brak regularności. Valverde wrzucił go na głęboką wodę można powiedzieć. Tak naprawdę to jego wina, że przerżneli.

0

Na fcbarca.com wyobraź sobie

0

Ok, dzieki za info. Pozdro :)

0

Tak. Za 150 jest skurczybyk teraz patrze

0

No dobra spróbuję. A czemu Gameiro? Jakiś sposób na dobry zarobek?

0

0

A czemu tak mi powiedz? Mialem Matsa i recznik jak nie wiem to go sprzedalem, kupilem Navasa, dolozylem i wzialem tez Godina zaa Umtiti wlasnie.

0

Panie nie mam tyle coinsow na Griezmanna myslalem, ze to jasne :D

0

Znudził mi się angielski. Jak mam długo ten sam skład to gra mnie już nie cieszy :P

0

7k, PS3 obecnie

0

Akurat od przegrywania finałów jest Klopp niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?