Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrają the reds. I wiem, że nie kupisz bo juz przerznales ze mna w FIFIE :d. Gralem z takim nickiem. Dawno, ale pamietam.
0
Kindżał nie kracz bo Cię odholujemy za bramę
0
Na sankcji? A może na banicji? :D
0
To, że masz Al Capone na av nic nie znaczy, wiec jak ja napisałem, że Umtiti zostaje to tak będzie. Nie wywine takiego numeru co Pique z Neymarem :D
1
To mnie codziennie powinniscie calowac po stopach w takim razie :D
6
Kto to, że go tak witacie? Przeszedł całą FIFE kobietami na poziomie legendarnym, czy ma zapewniona loże obok Ragnara z Vikingow w Valhalli? :D
0
1 - 6/10
2 - 7/10
3 - 6/10
2
Atletico Madryt
0
Mam wszystkich trzech, zostałem przy Koke :D
1
Zostaje. A ja jednak mam wiecej do powiedzenia w szatni niz Pique, wiec nie bedzie powtorki tweeta z Neymarem.
0
Nada sie Casemiro na ŚP mając obok Ivana i na ŚPO Isco? Czy jednak Case tylko na ŚPD?
1
Apropo lubisz pulp fiction? Ta mi wpadła w oko https://rockmetalshop.pl/product-pol-176430-koszulka-PULP-FICTION-POSTER-COLOR.html
Nie sugeruj się nazwą strony :D
0
Jeśli chodzi o koszulki to pewnie tak, nie wiem nigdy tam nie kupiłem, ale za to spodnie mają fajne, zwłaszcza joggery, albo krótkie. Ostatnio byłem to nic ciekawego, ale zeszły sezon spoko.
0
Nie woła tylko mu ją obiecali, umiesz czytać?
0
Dzięki.
0
Wypożyczyć Mine i zostawić Verme jako 4 stopera. Lenglet byłby trzeci.
0
Na jakich kanałach będzie transmisja finału LE?
0
Stamtąd jak już kindżał. Do szkoły.
0
Hmmm kupiliśmy już Griezmanna i Lengleta? Pierwsze słyszę :)
3
Po trzech występach go oceniasz? Śmieszny jesteś. W ogóle nie grał, brak regularności. Valverde wrzucił go na głęboką wodę można powiedzieć. Tak naprawdę to jego wina, że przerżneli.
0
Na fcbarca.com wyobraź sobie
0
Ok, dzieki za info. Pozdro :)
0
Tak. Za 150 jest skurczybyk teraz patrze
0
No dobra spróbuję. A czemu Gameiro? Jakiś sposób na dobry zarobek?
0
Wcześniej miałem taki
https://www.futhead.com/18/squads/3313190/
0
A czemu tak mi powiedz? Mialem Matsa i recznik jak nie wiem to go sprzedalem, kupilem Navasa, dolozylem i wzialem tez Godina zaa Umtiti wlasnie.
0
Panie nie mam tyle coinsow na Griezmanna myslalem, ze to jasne :D
0
Znudził mi się angielski. Jak mam długo ten sam skład to gra mnie już nie cieszy :P
0
7k, PS3 obecnie
0
Akurat od przegrywania finałów jest Klopp niestety.