0

Proszę pomóc mi ulepszyć skład :D. Jak zarobić? I nie śmiać się z Karimka :D
https://www.futhead.com/18/squads/3313100/

4

Naprawde glupie to pierwsze pytanie

0

A ile jest prawdy w tym ustawieniu predkosci gry? Podobno na szybkiej inaczej sie gra nawet online. Dotyczy sie to wszystkich platform? Jakies rady na budowe lepszego skladu :D? Predkosc zmienila sie os FIFA 16. 15 byla najlepsza. A teraz byle kto z 60 tempem dogoni no Dembele.

1

Wiecie może czy ten dodatek do FIFA 18 będzie na wszystkich platformach?

0

Oczywiście, że tak.

0

Tekst został przetłumaczony, oczywiście to prawdziwy wywiad.

0

Kawałek rozmowy z Pique w strefie mieszanej po meczu:
Można się po nas wszystkiego spodziewać, ale nie kur że przegramy kur z ogórkami kur z kur nie, nie obrażając ich kur, bo zagrali dzisiaj kur tak, że z nami wygrali. Tak jak mówię każdy z nas kur teraz powinien być przygotowany kur nie wiem na sankcje, kur jakieś za to co my gramy, bo to jest kur jeden wielki wstyd.
- To presja wam wiążę nogi?
Nie wiem czy presja kur, yyy czy presja czy co, przecież zarabiamy kur nie wiem najlepsze pieniądze w tej lidze, czego mamy się bać?
Mówię no, jeden kur wielki wstyd i nie wiem następnym razem to chyba powinniśmy kibicom nie wiem postawić kur całą podróż i bilety na mecz.

1

Nikogo to nie interesuje teraz, zly moment sobie wybrales

22

Komentarz usunięty

0

'Wstyd wielki i kompromitacja. Bezradnosc, niemoc, zlosc.. takie slowa mi sie cisna na usta. Blamaz i katastrofa.'

0

No żenada trochę.

0

Jednak jest was więcej

0

Ja nie oglądam Klanu i tym podobnych, więc wybacz.

1

Wow bystry jesteś. Przecież piszą o tym w artykule.

0

Masz czarno na bialym, ze Suarez jest lepszy, wiec bardzo mi przykro, ale twoj pupilek jest pod jego noga :)

0

Tak pokaż mi te najlepsze szkoły. Setki tysięcy ludzi. Ta

0

Masz być sobą, a nie. Jak duże dziecko się zachowujesz, a 28 lat na karku. Wstyd.

1

I Avengers i polskie komedie romantyczne to slabe kino dla ambitnych kinomaniakow :). No i super masz koleżankę, bardzo mądra. Pozdrów ją :)

0

Chwale : *

0

Dokładnie. Chłop ma 28 lat, a takie głupoty wypisuje.

0

No bo ja jestem zwykły cham i prostak.

0

Aha............

0

Jestem niedobry czasem, wiem. Masz rację z tym szacunkiem.

0

No pewnie, już to widzę :)

1

A to nie wyczułem. Niektórym fajnie pasują brody, ale ogólnie jestem zdecydowanie na NIE. A ten to już wgl psychofan jakiś.

0

No i maja racje.

1

To idiotyzm, a nie szacun.

0

Widac, ze dziewczyna nie zbyt inteligentna, ale Ty od niej nie odstajesz.

0

Oczywiscie, ze nie kazda.

0

Mysle drogi Szczepanie, ze jest to wysmienity pomysl. Czekam! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?