Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę pomóc mi ulepszyć skład :D. Jak zarobić? I nie śmiać się z Karimka :D
https://www.futhead.com/18/squads/3313100/
4
Naprawde glupie to pierwsze pytanie
0
A ile jest prawdy w tym ustawieniu predkosci gry? Podobno na szybkiej inaczej sie gra nawet online. Dotyczy sie to wszystkich platform? Jakies rady na budowe lepszego skladu :D? Predkosc zmienila sie os FIFA 16. 15 byla najlepsza. A teraz byle kto z 60 tempem dogoni no Dembele.
1
Wiecie może czy ten dodatek do FIFA 18 będzie na wszystkich platformach?
0
Oczywiście, że tak.
0
Tekst został przetłumaczony, oczywiście to prawdziwy wywiad.
0
Kawałek rozmowy z Pique w strefie mieszanej po meczu:
Można się po nas wszystkiego spodziewać, ale nie kur że przegramy kur z ogórkami kur z kur nie, nie obrażając ich kur, bo zagrali dzisiaj kur tak, że z nami wygrali. Tak jak mówię każdy z nas kur teraz powinien być przygotowany kur nie wiem na sankcje, kur jakieś za to co my gramy, bo to jest kur jeden wielki wstyd.
- To presja wam wiążę nogi?
Nie wiem czy presja kur, yyy czy presja czy co, przecież zarabiamy kur nie wiem najlepsze pieniądze w tej lidze, czego mamy się bać?
Mówię no, jeden kur wielki wstyd i nie wiem następnym razem to chyba powinniśmy kibicom nie wiem postawić kur całą podróż i bilety na mecz.
1
Nikogo to nie interesuje teraz, zly moment sobie wybrales
22
Komentarz usunięty
0
'Wstyd wielki i kompromitacja. Bezradnosc, niemoc, zlosc.. takie slowa mi sie cisna na usta. Blamaz i katastrofa.'
0
No żenada trochę.
0
Jednak jest was więcej
0
Ja nie oglądam Klanu i tym podobnych, więc wybacz.
1
Wow bystry jesteś. Przecież piszą o tym w artykule.
0
Masz czarno na bialym, ze Suarez jest lepszy, wiec bardzo mi przykro, ale twoj pupilek jest pod jego noga :)
0
Tak pokaż mi te najlepsze szkoły. Setki tysięcy ludzi. Ta
0
Masz być sobą, a nie. Jak duże dziecko się zachowujesz, a 28 lat na karku. Wstyd.
1
I Avengers i polskie komedie romantyczne to slabe kino dla ambitnych kinomaniakow :). No i super masz koleżankę, bardzo mądra. Pozdrów ją :)
0
Chwale : *
0
Dokładnie. Chłop ma 28 lat, a takie głupoty wypisuje.
0
No bo ja jestem zwykły cham i prostak.
0
Aha............
0
Jestem niedobry czasem, wiem. Masz rację z tym szacunkiem.
0
No pewnie, już to widzę :)
1
A to nie wyczułem. Niektórym fajnie pasują brody, ale ogólnie jestem zdecydowanie na NIE. A ten to już wgl psychofan jakiś.
0
No i maja racje.
1
To idiotyzm, a nie szacun.
0
Widac, ze dziewczyna nie zbyt inteligentna, ale Ty od niej nie odstajesz.
0
Oczywiscie, ze nie kazda.
0
Mysle drogi Szczepanie, ze jest to wysmienity pomysl. Czekam! :D