Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No o to mi chodzi właśnie
1
A to nie wiedziałem, dzięki za info :D
5
Zaczynam od zwolnienia Bartomeu, a następnie Valverde masz rację.
0
Co Ci jest?
4
Myślę, że zrobiłby z nich takich
1
Dostaniesz bana edytuj komentarz lepiej :D
10
Nie ośmieszaj się
1
Z AS Romą klubem piłkarskim który nas ograł 3-0 w rewanżu w lidze mistrzów i wyeliminowal z tych rozgrywek mimo zaliczki 4-1 w pierwszym meczu.
0
Jaca Wiśnia swój chłop
1
Trener jest wkur piłkarze są wkur kibice są wkur ogólnie jedno wielkie wkur
0
Jest w tym trochę prawdy Kaziu albo i więcej niż trochu
2
Valverde out.
5
Od rozgrywania jest Wieczorek
18
Gerard Pique po meczu: gramy jakbyśmy mieli dwa wozy wegla na plecach. Szkoda gadac co my trenujemy. To jest skadal. My jesteśmy obroncami, my mamy rozgrywać? Od tego jest Wieczorek. Jak ktoś mi powie, że się ulozylismy to mu łeb urwe.
1
Chłopaki i dziewczyny możecie mi napisać co się wczoraj stało? Nie oglądałem meczu i całe szczęście eh. Dopiero dzisiaj to do mnie dotarło...
0
Dokładnie tak. Ostatnio jeden numer musiałem zablokować bo już przeginali.
0
Już było?
2
Dokładnie. Jest po prostu bezczelny :D
4
Suarez strzela na pustą? Sprawdź sobie statystyki i porównaj obu to będziesz miał czarno na białym, że Suarez jest lepszy. Zjada Eto. Musisz trollować bo inaczej ciężko takie pierdoły wytłumaczyć.
0
Możliwe
0
Dobra cwaniaczki a teraz powiedzcie mi jaki jest rekord asyst w BPL? :D Lampard miał najwięcej z tego co pamiętam i tak myślę patrząc na De Bruyne czy mu dorówna w jednym sezonie.
5
Joanna Jędrzejczyk przegrała dziś z Rose Namajunas w walce o tytuł mistrzowski. O wyniku walki zadecydowali sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali na Amerykankę.
- Jestem z siebie dumna - powiedziała po walce Polka. - Przez dziesięć tygodni bardzo ciężko pracowałam, przewartościowałam swoją karierę, swoje życie po przedostatniej walce. Liczby nie kłamią, nie muszę się tłumaczyć. Osiągnąłem bardzo dużo dla polskiego sportu, dla światowego MMA, dla UFC, dałam jedną z najlepszych walk w karierze.
- Liczby nie kłamią - powtórzyła. - Z decyzjami sędziów czasami się nie dyskutuje i nie szukam niczego do swojej obrony. Myślę, że wygrałam tę walkę. Tak, jak mówię. Ponad 140 ciosów z mojej strony, 84 od Rose, z czego 132, które wylądowały ode mnie, i 83, które wylądowały od Rose. Jak tutaj można powiedzieć, że ja przegrałam tę walkę?
- Kiedy usłyszałam, jak Bruce Buffer czytał punktację to myślałam, że wygram niejednogłośną decyzją sędziów. Kiedy usłyszałam różnicę w punktacji, to była dla mnie ogromna niespodzianka - podsumowała.
Źródło: polsatsport.pl
5
Kurła kiedyś to się wstawało nie to co teraz
0
O patrz zapomniałem o tym, świetny film.
0
Właśnie widziałem nową reklamę pepsi i od razu przypomniały mi się te najlepsze ;)
0
O tym demonie w sensie, Valaku? Dobra wiadomość, zapisze na filmwebie.
0
Kasyno, Donnie Brasco, obecność, helikopter w ogniu, złap mnie jeśli potrafisz. Wszystkie są świetne, ale kasyno i złap mnie jeśli potrafisz moje ulubione.
0
Apropo 'Naznaczonego' wiecie może coś na temat trzeciej części obecności?
1
Czyli rozumiem, że kanał topowe teorie spiskowe nie jest Ci obcy :P. Też lubię
0
No już słyszałem podobną opinię, sam nie próbowałem i chyba sobie daruję :D