Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umiesz czytać? Widze, że słabo.
1
Zadnego wypozyczenia. Ma zostac nawet kosztem Griezmanna.
0
Zdobywca złotej piłki warto zaznaczyć
0
Jak sie gra w jakiejs smiesznej okregowce z dziecmi to tak jest
0
Taktyczny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przecież karuzela transferowa jest zajebista :). Ja tam lubię.
0
- Johnny mówi się, że twoje hobby to kobiety, dziewczyny, panienki
- I małolaty, nie zapominaj!
0
Nie. Jedynie pensja.
0
Ale Zidana to Ty szanuj.
2
Taaak to jest Iniesta, taaak to jest Barca!
2
Tak jak piszesz. Amen!
2
Ja tam go nie chce jesli Dembele ma siedziec na lawce. Dembus to nasza przyszlosc i jestem przekonany, ze wejdzie na wyzszy poziom niz Griezmann.
0
Czyli finał Liverpool - Real
0
Przy takim wyniku Bayernek przejdzie dalej przy 2-0 w rewanżu czy dogrywka? Sory już jestem ap
0
Bayernek znowu dostanie wpierdol standardzik ja pierdole
0
Stream poprosze chlopaki nie mam mozliwosci ogladania w tv teraz
12
Wczoraj był najlepszym piłkarzem na świecie, zresztą w całym sezonie myślę. Jak wygrają LM to ZP dla niego.
1
Chyba Roma-Barca
0
XD.
3
Trenera również. To jakiś troll.
0
Dokładnie, Griezmann może mu podawać piłkę.
0
No i co z tego, ale nie gra.
0
To ce ha z Ciebie a nie kibic Barcy jak wolisz zwycięstwo Realu, a poza tym co masz do Liverpoolu? Won.
2
Życzę mu z całego serca, żeby zdobył złotą piłkę i wygrał LM z the reds
0
Co ten człowiek robi w tym sezonie to się w pale nie mieści. Mohamed Salah!
0
Prosze o link na pv
0
W telewizji
0
A jak to obecnie wyglada?
0
Chyba oszalałeś, że MATS na to pójdzie. Głupi pomysł zresztą.