0

Umiesz czytać? Widze, że słabo.

1

Zadnego wypozyczenia. Ma zostac nawet kosztem Griezmanna.

0

Zdobywca złotej piłki warto zaznaczyć

0

Jak sie gra w jakiejs smiesznej okregowce z dziecmi to tak jest

0

Taktyczny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przecież karuzela transferowa jest zajebista :). Ja tam lubię.

0

- Johnny mówi się, że twoje hobby to kobiety, dziewczyny, panienki
- I małolaty, nie zapominaj!

0

Nie. Jedynie pensja.

0

Ale Zidana to Ty szanuj.

2

Taaak to jest Iniesta, taaak to jest Barca!

2

Tak jak piszesz. Amen!

2

Ja tam go nie chce jesli Dembele ma siedziec na lawce. Dembus to nasza przyszlosc i jestem przekonany, ze wejdzie na wyzszy poziom niz Griezmann.

0

Czyli finał Liverpool - Real

0

Przy takim wyniku Bayernek przejdzie dalej przy 2-0 w rewanżu czy dogrywka? Sory już jestem ap

0

Bayernek znowu dostanie wpierdol standardzik ja pierdole

0

Stream poprosze chlopaki nie mam mozliwosci ogladania w tv teraz

12

Wczoraj był najlepszym piłkarzem na świecie, zresztą w całym sezonie myślę. Jak wygrają LM to ZP dla niego.

1

Chyba Roma-Barca

0

XD.

3

Trenera również. To jakiś troll.

0

Dokładnie, Griezmann może mu podawać piłkę.

0

No i co z tego, ale nie gra.

0

To ce ha z Ciebie a nie kibic Barcy jak wolisz zwycięstwo Realu, a poza tym co masz do Liverpoolu? Won.

2

Życzę mu z całego serca, żeby zdobył złotą piłkę i wygrał LM z the reds

0

Co ten człowiek robi w tym sezonie to się w pale nie mieści. Mohamed Salah!

0

Prosze o link na pv

0

W telewizji

0

A jak to obecnie wyglada?

0

Chyba oszalałeś, że MATS na to pójdzie. Głupi pomysł zresztą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?