Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak chcę to niech siedzi, lepiej dla nas.
0
Eriksen? Marzenia.
1
Nie, dzięki
0
Będzie mógł przypisać sobie również LM przecież, grał z nimi.
0
A gdzie miałem go wcisnąć? Przecież wiadomo, że to wolny elektron. Widocznie oglądasz Barce od kiedy prowadzi ją Valverce bo wcześniej po przyjściu Suareza przy 4-3-3 był podawany na skrzydle. A to, że biega gdzie chcę to już inna sprawa,. Tak, więc nie cwaniakuj.
3
Coutinho Suarez Messi
Iniesta Rakitic
Busquets
Alba Umtiti Pique Roberto
MATS
Tak powinniśmy wyjść
5
Ja tam nic do tego nie mam, że chce odejść do Chin, co nie zrobi to i tak dożywotni szacunek i wielkie podziękowania za wszystko co zrobił dla klubu jak i ogólnie dla futbolu.
0
Chyba sobie jaja robią jak chcą z nim przedłużyć kontrakt. Jak jest zdrowy to owszem gra bardzo dobrze, ale bez przesady on ma już 33 lata w tym roku. Później znowu Mina będzie przez niego pomijany.
0
Panie macie oglądać film w tej chwili.
0
Jakie macie alternatywy dla meczyki czy meczosy? I gdzie znajde tego steama sportlive bo pamiętam, że najlepsze transmisje tam były?
5
'Podejrzani' świetny thriller, właśnie zaczął się na TVN7. Klasyka
0
To nie ma dużo do rzeczy, patrz przykład Neymara choć wiadomo to dwa różne światy.
0
Chłopaki jakie macie alternatywy dla meczyki czy meczosy? I gdzie znajde tego steama sportlive bo pamiętam, że najlepsze były?
4
Przesadzasz. Taka umowa ze sponsorem.
2
Liga mistrzów powinna być priorytetem w każdym sezonie no, ale dobra...
1
Jeśli odejdzie to mam nadzieję, że dostanie ładne pożegnanie ala Xavi.
2
Przecież z tego co widzimy Valverde w każdym meczu chcę tylko 'przetrwać'.
0
Zidanek też taki nie jest, a dobry wujcio zmierza po 3 LM z rzędu.
0
Messi gra w piłkę jakbyś nie zauważył. Potem może zostać trenerem bramkarzy.
0
Bo Zidane to 'beton', zobacz co teraz robi James w Bayernie
39
To co robi Valverde to się nazywa sabotaż.
7
A ten dalej z tym 4-4-2 z śp na skrzydłach? Co za koleś
11
Bardzo dobrze powiedział, nie wiem skąd takie oburzenie. Trzeba być chociaż w miarę obiektywnym. W tamtym meczu dali nam lekcje futbolu, amen. Kompromitacja na skale światową przy wyniku z pierwszego meczu 4:1.
0
Nic.
0
Już go nawet kupił w zeszle wakacje
1
Brawo! Dobrze powiedział
0
A czemu by nie?
2
Marcelo po meczu w strefie mieszanej:
Szkoda gadać co my gramy. Kibice są wkur* my jesteśmy wkur* ogólnie jedno wielkie wkur* a trener jest zadowolony i bije brawo
3
Liczę na tego typu wypowiedź Ramosa po meczu:
Gramy jakbyśmy mieli dwa wozy wegla na plecach. Szkoda gadac co my trenujemy. To jest skadal. My jesteśmy obroncami, my mamy rozgrywać? Od tego jest Wieczorek. Jak ktoś mi powie, że się ulozylismy to mu łeb urwe.
0
Juve nie spierniczcie tego!