0

Dlatego tamten komentarz usunalem

40

Co do Dembele Boze widzisz i nie grzmisz. Chlopak ledwo co przyszedl i grajac na pol gwizdka po kontuzji juz asystuje i strzela waznego gola w LM, a co dopiero jak sie rozkreci. Mimo tego jakies Janusze futbolu juz chca go sprzedawac. Cytujac Grzeska Skware 'to sie nie miesci w pale' co niektorzy tutaj wypisuja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

'Czas Dembele w Barcelonie juz minal' hahaha no nie wierze

15

Trzeba było mnie wpuścić

1

Jak Messi śmiał zmarnować taką setkę

0

Po raz trzeci z rzedu.

0

Poważny jesteś? Już od tygodnia powinieneś być u lekarza.

8

Oczywiście ze Pique powinien być a nie Messi

0

Dajxicie stream ptysie

2

Pozamiatane? Haha nie kompromituj sie i wypad.

1

Co Cię boli?

0

Stream proszę.

0

A jednak marzenia sie spelniaja < 3

0

U mnie deszcz pada idź sie umyj jeszcze raz pod rynne. Dziekujemy Ci za ta jakze wazna informacje tak wgl. Super!

1

Griezmann rasowym napastnikiem? Dobre sobie.

0

Ziemniaczki duszone z sosem koperkowym

0

Komentarz usunięty

0

Ten schizofrenik skoczyl z 10

4

Tak jak piszesz len i bajkopisarz, na dodatek zenujace zarty tu wstawia i zasmieca la ramble.

4

Chyba upadles na glowe.

0

Przeciez juz jest. Rafinha zreszta za slaby na Barce.

4

Bez przesady mowimy o finale Ligi Mistrzow. Chyba prosty wybór.

3

Ty nie zdajesz, ale za to Real przegrywa final LM. Tak może być.

0

Jest ochroniarzem w Lidlu.

1

Bardzo sie cieszycie, ze Real Madryt po raz trzeci z rzedu uczciwie doszedl do finalu Ligi Mistrzow?

0

No i co takiego? Nie kompromituj sie tylko przeczytaj artykul, a nie wstawiasz te dziecinne 'xD' z gimnazjum.

0

No bo jest szklanka 3 pelne sezony prawie opuscil.

2

Ta siedmiu.

0

A tam jest za cienki. Od rozgrywania jest Wieczorek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?