Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego tamten komentarz usunalem
40
Co do Dembele Boze widzisz i nie grzmisz. Chlopak ledwo co przyszedl i grajac na pol gwizdka po kontuzji juz asystuje i strzela waznego gola w LM, a co dopiero jak sie rozkreci. Mimo tego jakies Janusze futbolu juz chca go sprzedawac. Cytujac Grzeska Skware 'to sie nie miesci w pale' co niektorzy tutaj wypisuja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
'Czas Dembele w Barcelonie juz minal' hahaha no nie wierze
15
Trzeba było mnie wpuścić
1
Jak Messi śmiał zmarnować taką setkę
0
Po raz trzeci z rzedu.
0
Poważny jesteś? Już od tygodnia powinieneś być u lekarza.
8
Oczywiście ze Pique powinien być a nie Messi
0
Dajxicie stream ptysie
2
Pozamiatane? Haha nie kompromituj sie i wypad.
1
Co Cię boli?
0
Stream proszę.
0
A jednak marzenia sie spelniaja < 3
0
U mnie deszcz pada idź sie umyj jeszcze raz pod rynne. Dziekujemy Ci za ta jakze wazna informacje tak wgl. Super!
1
Griezmann rasowym napastnikiem? Dobre sobie.
0
Ziemniaczki duszone z sosem koperkowym
0
Komentarz usunięty
0
Ten schizofrenik skoczyl z 10
4
Tak jak piszesz len i bajkopisarz, na dodatek zenujace zarty tu wstawia i zasmieca la ramble.
4
Chyba upadles na glowe.
0
Przeciez juz jest. Rafinha zreszta za slaby na Barce.
4
Bez przesady mowimy o finale Ligi Mistrzow. Chyba prosty wybór.
3
Ty nie zdajesz, ale za to Real przegrywa final LM. Tak może być.
0
Jest ochroniarzem w Lidlu.
1
Bardzo sie cieszycie, ze Real Madryt po raz trzeci z rzedu uczciwie doszedl do finalu Ligi Mistrzow?
0
No i co takiego? Nie kompromituj sie tylko przeczytaj artykul, a nie wstawiasz te dziecinne 'xD' z gimnazjum.
0
No bo jest szklanka 3 pelne sezony prawie opuscil.
2
Ta siedmiu.
0
A tam jest za cienki. Od rozgrywania jest Wieczorek.