18

@ToWinaSedziego
Hej, Michal lat 38, zamieszkały na obczyźnie od 16 lat. Żonaty, dzieciaty, bardzo szczęśliwy i spełniony człowiek, który nie lubi narzekania i polityki :) Mam od groma pasji i zainteresowań, ale taką największą moją pasją jak juz dobrze wiesz są zegarki, którymi sie pasjonuje od wielu, wielu lat. Nie mniejszą pasją było kolarstwo (czynne uprawianie), ale od czasu wypadku moje kolano mi nie pozwola kontynuować tejże pasji. Aktualnie mam też nowe hobby w którym sie spełniam i które mnie bardzo cieszy :) Pozatym wiele innych zainteresowań jak np tez wspomniane Whisky.

Również serdecznie Cię pozdrawiam!

Nominuje kolejnego użytkownika, który rowniez jest fanem zegarków i którego z tego miejsca pozdrawiam - @AV0CAD0

0

Kupując elektronike ze sklepu w UK musze sie teraz juz liczyć z tym, ze zaplace VAT ?

0

@messi564
Poczekaj na aktualizacje. W lutym wychodzi. Początkowe wersje FMa bez aktualizacji mają dużo błędów w rozgrywce. Zawsze tak jest.

0

Homeland dobry serial ? W miare ambitny ? Czy moze lepiej Line of Duty ?

1

@patry295
Albo transformers ;)

0

@Fabik87
Mój top 3 wiec i ja sie nie moge doczekac :) Podobnie nie moge sie doczekac nowego Dextera :)

0

@SantiSant
W żabce sprzedają. Widziałem.

1

@Fabik87
Aż mnie ciary przeszły :)

0

@Khajio
Psia mać, to ja nie żaden Polak, bo omijam tematy polityczne najszerszym możliwym łukiem ;)

1

@tristan87
A Ernest na głównego kucającego kadry.

1

Skąd wiadomo, że Lewy z Błaszczykowskim za sobą nie przepadają? Wiem, że info lata od czasów, kiedy grali razem w BVB , ale czy cos konkretnego pismaki wyłapali po czym ów plota zaczela żyć swoim tępem? Chyba, że ta niechęć sięga jeszcze czasów kiedy obaj panowie grali odpowiednio w Lechu i Wiśle? Jakaś konkretna historia za tym stoi ?

2

Jak wypada Assetto Corsa Competizione w porownaniu z poprzednią wersją? Warto?

0

@michal26
Jak sie nie umie grać w szachy to serial będzie zrozumiały ? W sensie podstawy znam, ale grac nie gralem nigdy.

1

Ciekawe kiedy wymyślą takie na tyle mocne zdalnie sterowane drony co ściągają z gór wspinaczy, ktorzy sa w ciezkim stanie i nie mają jak zejść. Podlatuje dron, podpinasz sie pasami i heja ;)

1

Jestem po pierwszym odcinku Banshee i juz wiem, ze z niczym ambitnym tutaj nie mam doczynienia :) Serial zdaje sie typowo na tzw. odmóżdżenie, w stylu nie myśl, nie rozkladaj na czynniki pierwsze, nie analizuj, tylko ogladaj :) Zobaczymy co bedzie dalej. Lecim dalej z tematem.

0

Zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii - zależy mi na dobrej i bogatej scieżce dzwiękowej. Jak pod tym względem wypada Upadek Królestwa?

@Maciasek @dorszyk22 @pride1899

0

@mcsarna
Znam ze słyszenia. Dużo osób poleca. Ciekawa propozycja.

0

@Maciasek
Zainteresowaliście mnie tym Upadkiem Królestwa. Tylko nie wiem czy to dobry pomysł odrazu po Wikingach...


0

Panowie, a Wiezienie Oz albo Six feet under ? Odkad pamietam sie zabiearm za te 2 seriale i sie zabrac nie moge :)

0

@AlexDark00
Ogladalem Stranger Things, bardzo mi sie podobal.

1

@Encore
Ogladalem lata temu i z tego co pamietam, to nie za bardzo mi podszedł.

0

@Encore
1 sezon sztos, drugi dobry, a reszta bardzo przecietna.

2

Cześć, szukam powoli inspiracji do nowego serialu. Właśnie koncze Wikingów. Na kilka odc. przed koncem moge z czystym sumieniem polecać. Nie zgodze sie z tezą, że "po tym momencie" serial pikuje w dół równią pochyłą. Oprócz paru nastepnych odcinków, które faktycznie były nudne, to później znów jest ciekawie. Oczywiście nie jest to serial wybitny, ale bardzo dobry i każdy fan gatunku powinien go obejrzeć. Wręcz jest to pozycja obowiązkowa. Serial ma lepsze i gorsze chwile, niemniej tych lepszych jest napewno dużo więcej. Co nie znaczy, ze nie usypialem na paru momentach ;) Serial zrobił na mnie duże wrazenie, jezeli chodzi o grane postacie. Pod tym wzgledem jest wybitny. No i kto nie oglądał, a zamierza, to prosze sie przygotować na 6 sezonów przy czym 3 ost. mają po 20 odcinków, wiec jest to swego rodzaju tasiemiec. W kazdym razie osobiscie bardzo polecam! Świetna produkcja.


Co nastepne? Myśle o GOT, choc nie wiem czy nie wolałbym teraz wrócić do bardziej współczesnych czasów :) Jakies propozycje? Zawsze chętnie oglądam kryminały, ale sie nie upieram przy tym gatunku. Chyba, ze jest cos naprawde mega dobrego, ambitnego, co ktoś poleca, to prosze o info.

Poniżej lista seriali, które oglądałem wraz z oceną gdzie maksymalna nota to 10 na 10. Chodzi o to, żeby podpowiedzieć co mi sie podobalo, a co mniej.

Wikingowie 8/10
Peaky Blinders 10/10
Breaking Bad 10/10
Dexter 10/10
Dark 9/10
Stranger Things 8/10
Rodzina Soprano 9/10
Gomorra 9/10
Detektyw 7/10 (pierwszy sezon mega dobry 9/10)
Kompania Braci 8/10
Punisher 7/10
Sherlock 6/10
Narcos 7/10
Mr Robot 9/10
The Killing 9/10
Most na Sundem 8/10
BCS 8/10
Mindhunter 8/10
Czarnobyl 8/10
Dom z papieru 5/10
Miasteczko Twin Peaks 8/10
Ozark 8/10
House Of Cards 7/10
Dr House 7/10
Fargo 8/10
Synowie Anarchii 7/10
Prison Break 6/10 (pierwszy sezon 9/10)
Luther 6/10
The Wire 7/10

0

@Kamiloza91
Bardzo polecam. Niedlugo opisze moje wrażenia :)

Edit : w sumie zrobie to teraz bo mam chwile czasu do kaweczki. Zaraz wleci post na głównej.

0

@Kamiloza91
Koncze Wikingów.

0

@Khajio
Przepięknie dziękuję za pomoc w temacie.

1

@Khajio
Młody jest fanem Mario, zamawiam Nintendo i chce dobrać do tego gre - Mario Bros. Ogólnie.

0

Którą wersje Mario polecacie na Nintendo Switch? Dla dzieciaka 6 latka.

0

@Varkond
No wlasnie to :)

0

Jakies nowe stand upy ost. wyszły oprócz Paczesia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?