MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM
Rzecz gustu :)
1
@Lionel_Messi10
A dziekuje :)
0
@Ojciec5tkidzieci
No to żeś mi zaspoilerował :(
2
@Lionel_Messi10
Raczej nie. Dopiero odpalilem serial i pewnie zasne na kolejnym odcinku :)
3
Kruca fix, zakochałem się! Pani sie pojawiła w drugim sezonie Gry o Tron i nazywa sie Talisa :)
1
@Nazio87
Bałagan Bodega :) Jak jesteś bez drugiej połówki na wypadzie ;)
1
@barcanawieki
O, jak miło :)
1
Dobry mecz Francji z Niemcami ? Warto włączyć ?
1
Wczoraj skonczylem pierwszy sezon Gry o Tron. Czterech liter nie urwało. Mam nadzieje, że dalej już tylko lepiej, bo końcowka pierwszego sezonu napawa optymizmem. Pierwszy sezon oceniam 7 na 10. Dobry, ale bez fajerwerków. Ide po coś do picia i lecim dalej.
0
@Colon
Dzięki za oznaczenie. Osobiscie nie jestem fanem jej urody.
0
Czy jezeli zamówilem cos przez internet przez sklep, który ten towar mi zamawiał, ale zaznaczył, że niepodlega on zwrotowy w razie jakby mi sie nie spodobal, bądź nie podpasował, to mimo wszystko mam prawo do zwrotu, czy nie jest to takie proste? Chodzi o to, że zamowilem cos kilka miesiecy temu co bylo niedostepne, sklep mi to zamówił u producenta, w miedzy czasie moj system audio ewoluował i nie potrzebuje juz tej rzeczy. Rzecz ta juz doszla do sklepu, ale sklep mi jej jeszcze nie wyslal. Czy musze ją przyjąć, czy mam prawo odstapic od umowy ? Oczywiscie zapłaciłem za to wtedy kiedy to zamawialem. Dodam, ze jestem zniesmaczony, ze musialem tak dlugo czekac. Sprzet miał być maksymalnie dostarczony do mnie w kwietniu.
0
@clyde
Jak w wieku 38 lat do tej pory mi się nie odmieniło, to już mi sie raczej nigdy nie odmieni :)
2
@clyde
A podobno z tego co mi mama mówi, to jak byłem mały to lubiłem. Pozniej mi sie cos przestawilo i koniec. Teraz, kiedy małżonka albo dzieciaki jedzą jajka, to nie jestem w stanie siedzieć z nimi przy stole :) Jajka powodują u mnie efekt wymiotny, dosłownie mnie szarpie jak kotem na sam widok :) A smród jest nie do zniesienia. Żona musi za kazdym razem kiedy zje jajka (a uwielbia) myć dokladnie zęby. Dziaciaki podobnie. Ich ulubiona zabawa do gonienie mnie probujac dac buziaka po zjedzeniu jajka :D
2
@clyde
Jajka. Nie zjem pod żadną postacią (na twardo, na miękko, jajecznicy) za nic na świecie. Miałem nawet oferowane spore pieniądze za spróbowanie :) Nie ma szans.
Oprócz jajek, to jeszcze śledzie bym dodał do listy rzeczy, które omijam szerokim łukiem.
1
@Lionel_Messi10
Ja bardziej w szosówkach siedze :)
0
Serial. Uwięzione czy Więzienie dla kobiet ?
0
@msmsms
Od mundialu w USA w 94 roku, kiedy moimi ulubionymi tam pilkarzami byli Romario, Hagi i Stoichkov.
6
@Katalonbar
Wyj też przez cały dzień przy ścianie,moze sasiadka zrozumie, ze nie jest to przyjemne i sie jakos dogadacie ;)
1
@pt9
Juz wiem o czym mówiłes, że gra aktorska głownego bohatera w ŚOŚ nie powala. Oglądam.
0
@pt9
Rozumiem, dzięki za info. A Watahe albo Belfer widziałeś?
0
@pt9
No właśnie tego się obawiam przy polskich produkcjach. Nie jestem fanem.
0
@PatrychoO
Tak, ten z 2005r.
2
Chyba się przemoge i odpale jakiś polski serial... W gre wchodzi PitBull i Ślepnąc od świateł. Który bardziej polecacie?
0
Skonczyłem wczoraj w nocy tasiemca Ray Donovan. Polecam wszystkim serialowiczom, którzy jeszcze nie widzieli tej produkcji. Nie jest to wybitne dzieło, ba, koło takiego nawet nie stało, ale ogląda sie przyjemnie i warto mieć go odhaczonego. Osobiscie sie wahałem miedzy oceną 7 a 8, ostatecznie dałem 8, ale piąty sezon, to była porażka na ktorych to odcinkach non stop usypiałem ;) Produkcja jednak jako całość jest bardzo fajna i ze świetną obsadą. Warto.
5
Ehh, właśnie przeczytałem, że nie żyje DMX :( Wychowałem sie na jego kawałkach :(
0
@escarabajo
Pełna zgoda :)
1
@Wossi61FCB
Jasna sprawa, kwestia gustu :) Gość jest tak pozytwyny (osobiscie go uwielbiam), że zawsze można sie posmiac z tego jak opowiada :) Mimo wszystko uważam, że nie był tym razem w najlepszej formie.
0
@matirix20
Ja właśnie skonczyłem Soche. Nie był to dobry wystep moim zdaniem. Bywał juz w zdecydowanie lepszej formie :)
2
Nie wiem jak Wy, ale ja po Mateuszu Sosze (tak to sie odmenia?:)), spodziewałem sie dużo więcej. Chodzi mi oczywiście o stand up pt. Masochista :) Natomiast nowy Pacześ pozamiatał :)
0
@Lionel_Messi10
Polecam, świetna zabawa. Właściwie jest to jedyna gra w którą gram :)