0

@kacperek2005letsgo
Real, Legia, Cracovia.

0

@Blanco16
Poszedlbym na swoje.

0

Jak sie Rakitic spisuje w Sevilli ? Jutro bedzie gral w podstawie ?

0

@LeoMessi1994
Dlugo sie rozkreca, ale warto.

0

@LeoMessi1994
The Killing i Most nad Sundem. Te dwa polecam.

4

Ależ ja jestem dumny teraz! Brawo druzyna, brawo Kuman! Wrocila moja ukochana Barca! :)))

1

@PaulFCB
jak zwykle petarda! Przozdabiasz moj komputer :)

4

@robsesh
Ci co grali w FM doskonale wiedzieli kto to jest i jaki ma potencjal ;)

0

@Hushovt
A jaka byla cieszynka Leo, bo przegapilem ?

1

https://tidal.com/browse/track/1632625

Reunited - Wu Tang Clan

Co to byl za kawelek...

Klasyka przez duze K !

1

Ale mi ten bicik siadł :

https://tidal.com/browse/track/147522019

ReTo - Billy Kid

1

Co ja wlasnie znalazlem! Kto tego sluchal 100 lat temu ? :)



Ale to byl hit kiedys!

0

@DaPi
Haha. Niee, to nie ja. Tyle sezonów, to pewnie też zrobiłem, ale wieloma klubami :)

2

@Ghotti
Aarons moj ulubieniec w FMie :)

0

@Rudi35
Taa, z tym siknikiem polo, to byla rakieta. Odrzutowy kartonik :)

0

@Rudi35
Ja jezdzilem. Kolega miał, a co?

5

@clyde
Była tak rozżalona, miała wręcz łzy w oczach, bo nie wie czy jej dziecko rozwija się prawidłowo i żal jej wydac 150 zł na prywatną wizyte? Jako ojciec dzieci czegos tu nie rozumiem. Absolutnie sie nie czepiam, tylko bardzo dziwnie to zabrzmialo, albo zle sie wyraziłaś. Nadmienie, że nie wiem jak to w Polsce wyglada.

1

@matirix20
Za duzo masz AT. Messiemu daj wsparcie. Obroncy wysoko, z zabezpieczeniem grającym piłką. Linia ataku cofnij o jeden stopien. No i nigdy nie dawalem swobody :) Wszystko mialo byc pod moje wytyczne.

1

@matirix20
Nie dawalbym podania na wolne pole (choc rzeczywiscie Dembele sie do tego nadaje, bo jest szybki). Wylącz to. Ty grasz pilką, technicznie. Tempo o jeden stopien nizej.

1

@matirix20
Bo masz zespól, ktory gra piłką. Masz zespoł dobry technicznie, a co wiecej ofensywnie ustawiony. To sie mija z celem. Ty atakujesz, a nie sie bronisz. Ta opcja jest dobra do gry, kiedy nie jestes faworytem i grasz przeciwko lepszemu zospolowi. Kiedy przeciwko Tobie gra kilku technicznych, bramkostrzelnych pilkarzy z dobrym dryblingiem. Masz na tyle dobrych pilkarzy, że wiedza jak sie ustawiac. Jak masz pilkarza, ktory ma wyski atrybut krycia (a masz), to mozesz jemu idywidualnie ustawic krycie, ale to tez tylko w przypadku, kiedy grasz przeciwko bramkostrzelnemu napadziorowi.

2

@PaulFCB
Mega tapeta, dzieki !

0

@matirix20
Absolutnie nie. Takim klubem jak Barcelona nie dawaj krótkiego krycia.

0

@matirix20
Mam przerwe od grania, cos innego mnie pochłonęło. Ale wroce chyba wkrotce znow do FMa. Ciezko mi życ bez tej gry :) Ostatnio gralem zdaje sie przez 8 sezonów Millwall.

0

@matirix20
Coś sie tam gra ;)

1

@matirix20
Fati 180
Trincao 175
Araujo 165
Pedri 170
Puig 170

0

@escarabajo
jakos ost tutaj malo co przebywam :)

0

@escarabajo
Musze sie z tym ruszyc :)

7

@Bartas10LM
Adidas.com, Nike.com, Puma.com.

0

@shinthps
Kolorowych.

1

@clyde
Wspolczuje kolezanko :( Zdrowia życze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?