MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Vamos Roberto, Vamos Lenglet, Vamos Barca!!!
ps. do zupy ta godzina meczu :)
1
@Gwyn
Tylko 3 seriale sposrod prawie 50 obejrzanych ocenilem 10/10, jednym z nich jest Peaky Blinders :)
3
@BarcaInfo
Nogi nastolatka vs nogi mężczyzny :) Kolosalna różnica.
2
@Szreko @Kgorecki2500
Dziękuję chłopaki za opinie.
Pozdrowionka!
0
@Kgorecki2500 @Szreko
A The Boys ? Który lepszy ?
2
Serial THE MANDALORIAN faktycznie taki dobry ?
Który lepszy The Boys czy The Mandalorian ?
0
Williams Jr. syn Inakiego Williamsa :)
1
@Fenyx
Nie bez przyczyny małżonka mnie nazywa dużym dzieckiem ;)
0
@Wojcio
Mysle, że jakby grali o miejsca w środku tabeli, albo i nawet o utrzymanie, to dalej by mi nie przeszlo zainteresowanie tymi meczami. Co ciekawe ogladanie innych meczy w ktorych Barcelona nie gra, jakis klasykow z innych lig, mi juz przeszlo dawno temu :) W zasadzie tylko Barce ogladam.
1
@Fenyx
Tez robie swoje, ale moj mózg jest juz tak zaprogramowany, ze caly czas myslami jestem juz przy meczu :)
27
Zawsze tak jest, że kazdy dzień mam zaplanowany od a do z, często gęsto jest w tych planach (oprócz obowiązków rzecz jasna) dużo ciekawych rzeczy związanych z czymś co lubie robić, czyli poprostu z wieloma przyjemnościami, ale jak jest mecz Barcy wieczorem, to nie mogę się na niczym w pełni skupić i odliczam każdą godzine do meczu. Chyba mi sie to już nigdy nie zmieni. 40 lat na karku, a radość z gry ulubionej drużyny wciąż taka sama.
Pozdrawiam wszystkich przy kawusi :)
1
@Rust_Cohle
Od czasów kiedy grali tam Giggs, Stam, bracia Neville, Beckham, Cole, Yorke, Solskjear, Keane itd. lubie najbardziej MU z ligi ang.
2
Moim skromnym zdaniem dzisiaj będzie dopiero pierwszy poważny test "nowej" Barcelony. Mecz z Juve grającym na pół gwizdka pomijam, ostatnio z Sociedad jako pierwszy mecz w sezonie i bądź co bądź z ekipą z którą lubimy grać też pomijam, choć sprawdzian uważam za bardzo udany, a dzisiaj to juz zupełnie inna historia, dziś tak naprawde zobaczymy co ta drużyna potrafi i czego mozemy sie spodziewac po dalszej części sezonu. Bilbao jak gra każdy wie, mecze z nimi sa bardzo wyczerpujące. Potrzebna będzie gra zespołowa, duża ruchliwość i wymienność pozycji. Dzisiaj musimy pokazać zgranie i zrozumienie na boisku. Bardzo jestem ciekaw tego meczu, ale jestem przekonany, że wygramy. Po trzy punkty! Vamos Barca!
1
@Colon
Klasyka.
0
@tbas @klopx
Dzięki za info.
0
Jeżeli Roberto, Alba i Busi obniżą swoje wynagrodzenie, to myślicie, że możemy jeszcze kogoś sprowadzić do końca miesiąca, czy nie liczyc na taki obrót sprawy?
4
Kibicem się jest, a nie bywa... VAMOS BARCA!!!
0
@Lola120
Ja od jakiegoś czasu też skupiam się bardziej na serialach niż filmach :)
1
@Lola120
Cześć Justyś, ja na domiar dziwnego napisze, że lubie filmy fantasy :D Nie jestem jakimś fanem tego gatunku, ale czasami lubię sobie zobaczyć coś innego.
2
@MesQueUnClub_87
Nie no, absolutnie nie uważam, że są to produkcje dla nastolatków, proszę mnie źle nie zrozumieć. Widzę jak wielką publikę mają te produkcje, niezależnie od grupy wiekowej. Tak jakoś po prostu wyszło, że nigdy tego nie oglądałem, a uważam się z kinomana :)
2
Tam gdzieś dzisiaj poniżej przeczytałem tekst jakiegoś użytkownika, że nigdy nie oglądał Gwiezdnych Wojen, a ja napisze więcej - nigdy nie oglądałem Harry'ego Pottera, czy tam innych Władców Pierścieni :) Pewnie niedługo się to zmieni, bo dzieciaki mi dorastają.
1
@batoon
Mam to samo. Jestem pewien, że kiedys by mi się duzo bardziej podobał :)
1
Nikt/Nobody z Saulem Goodmanem. Chyba się starzeje, bo mnie film rozczarował. Spodziewałem się czegoś lepszego po opiniach paru ludzi. Choć jak ktoś lubi takie kino akcji, to może się podobać. Zwłaszcza młodszej publiczności zapewne przypadnie do gustu. Ja mimo wszystko wole jakąś bogatszą fabułe. Niemniej jednak nie uważam tego filmu jako strate czasu, takie o zabawne kino bez wytężania umysłu. Można śmiało przy nim pisać prace magisterską i być na bieżąco z filmem jak i pracą ;)
0
@TheNekro94
Dokładnie tak.
1
@TheNekro94
Wygrałby ten, kto ma większe poparcie u dziennikarzy, czyli ten kogo bardziej lubią czy tam szanują/podziwiają dziennikarze :) Tutaj na starcie uważam, że Leo ma przewage. Zapewne znaczenie miały by też mecze reprezentacji.
0
@PolskiBarcelonista10
Popieram. Będą grać tak jak z Interem swego czasu zagrali bez Leo Messiego :)
4
@TheNekro94
Mysle, że dalej będzie top.
0
@amanter
A to w realnym życiu kolega kolegi, przyjaciel przyjaciela, mąż żony, żona męża nie oszukują? A co dopiero, kiedy w rachubę wchodzą ogromne pieniądze :)
5
Jak na moje, to obaj Panowie na stronie doszli do porozumienia, że nie chcą dalej współpracować. W sensie, że Leo się dogadał już wcześniej z PSG, skusiły go pieniądze i rozwój klubu tzw. projekt sportowy + gra z Neymarem, a Laporta miał ułożyć historyjkę, żeby nie wyszło źle przed kibicami i samym przyjacielem Messiego jakim jest Aguero. Laporta moim zdaniem również chciał i chce pokazać światu, że istnieje życie bez Leo, że wyciągnie klub z dołka i przystał na prośbe samego zawodnika, który mu zakomunikował, że po zastanowieniu się chce jednak zmienić klub.
1
@matirix20
Jest nas dwóch.