0

@Lionel_Messi10
Zamierzam od jakiegoś czasu, ale jakos początkiem roku odpaliłem nową kariere i tak jakoś leci do tej pory ;)

0

@udarpawarotam
Wbrew pozorom każdy kolejny FM jest łatwiejszy, pomimo, ze bardziej rozbudowany. Jak znasz gre, to ogarniesz w miare szybko. Jest masa samouczków w grze. Podobno 21 jest pod tym względem bardzo przyjazny dla nowych graczy.

1

@Lionel_Messi10
Ja cały czas 19 cisne :) Ale chyba czas sie przesiąść na 21.

0

Koeman out :)))

0

@Kz1234
W FMie wymiata :)

0

@Colon
Ja nie jestem fanem SOA. Serial ocenilem na 7. Niezły, ale bez fajerwerków. Bardzo mi przeszkadzał wszechobecny brak licencji - zaklejone znaczki aut, czy zmienione nazwy oryginalnych rzeczy, typu motorów, alkoholu i ubrań. To mnie w jakims stopniu zniechecilo. Serial przez to stracil na wiarygodnosci i kojarzyl mi sie z tanią produkcją tzw. produkcyjniakiem dla mas. Ale oczywiscie jak najbardziej rozumiem, że serial ma wielu fanów. Ja jednak spodziewałem sie po nim wiecej.

25

Głupio będzie tym wszystkim tutaj, którzy nie wierzyli w awans Barcelony, a ta awansuje, ale nie będzie głupio tym, którzy wierzyli w awans, a Barca odpadnie.

Vamos Barca!

0

Jakie 2 filmy polecacie z poniższych tytułów?

- The Call (ten z 2020 roku produkcji koreanskiej)
- The Silencing
- Possessor
- Misja Greyhound
- Run (tez z 2020r)

Dzięki.

0

@lucas/catalan
Schemat był bardzo dobry, tylko chęci i czasu zabrakło :)

0

@MesQueUnClub_87
Aż taki dobry? Dzieki za oznaczenie, juz sobie zapisuje. Szczerze mówiac pierwsze o nim słysze :)

1

@CatalanVeBFCB
Może zawodnik 1 zespolu został zesłany do 2 drużyny (u23) i z nimi trenuje.

5

La rambla narzeka na skład, czyli pewne zwyciestwo po ładnej grze sie szykuje :)

2

@BarcaInfo
Jasne, że nie trzeba, ale prawdziwy kibic Barcelony to to nie jest :) To taki facet co sie mu zona juz przejadla, bo sie pare zmarszczek pojawilo i zainteresowal sie ladniejsza sąsiadkom z wiekszymi cyckami, ale po robocie jakby nigdy nic wroci oczywiscie do zony ;)

Powyższe porównanie z przymrużeniem oka.

Oczywiście rozumiem argument, że niech każdy ogląda to co chce, z którym jak najbardziej sie zgadzam :)

1

@Barca1992
Mam takie samo podejście :)

0

Ciekawe ilu "kibiców" Barcelony przełączy jutro na derby Mediolanu ;)

0

Do fanów FMa. Była już ta duża aktualizacja co wychodzi koło lutego? Działa już 21 bez niespodzianek i typowych błędów w rozgrywce dla tej gry kiedy wychodzi nowa wersja?

0

Który mecz teoretycznie powinien być ciekawszy, ten w Sevilli, czy ten w Porto?

1

@DarekFCBnaZawsze
Moze nie gładko, ale przejdziemy PSG :)
Grunt, to w to wierzyć.

0

Jaki był/jest wg. Was najlepszy piłkarz, który nigdy nie otrzymał powołania do swojej ojczystej reprezentacji? Mam na myśli oczywiście dorosłą reprezentacje.

0

@WisniaKala
Jak najbardziej, ja tak lubie :) Wieczorem jak wszyscy spią.

2

@mat32
Z niczym. Bez niczego. Temperatura pokojowa. Oczywiście mówie o prawdziwej whisky.

0

@Hosh
Marek Koniarek

3

@Rust_Cohle
Bo jak sie obudzi bedzie zly :))

3

@kamilop
Czytam o tym na LR przynajmniej kilka razy do roku ;) Jak nie wiecej. Ale dobrze, bo może nie każdy jeszcze o tym przeczytał :)

0

@sebasek99
W porządku, Ty nie widzisz, ja widze, inni tez widzą, inni też nie. Nie będziemy sie spierać. Ja tez TP ogladalem dawno, bo w latach 90, ale zaczynajac Broadchurch odrazu mi sie skojarzyl z tamtą produkcją. Zresztą jak wpiszesz w google Broadchurch vs. Twin Peaks to znajdziesz wiele porównań tych seriali, wiec zdaje sie nie tylko ja tak uwazam ;) Nawet na samym filmwebie mozna sie doczytac takich porownan.

Np :

https://www.filmweb.pl/reviews/recenzja-serialu-Broadchurch-18097

1

@TheNekro94
Właśnie niedawno pisałem, czy pojawily sie ost jakies ciekawe stand upy :)

0

@TheNekro94
Wielkie dzieki za info!

1

@kolo123
Ray Donovan zaczynam :) Przekonuje mnie bardzo obsada. Ale to tak za pare dni, na spokojnie. Musze najpierw zlapac oddech i sie zajać innymi rzeczami. Wiezienie Oz to podobno kapitalna produkcja, ale jakosc obrazu i ścieżka dźwiękowa mnie nie przekonuje. Kiedys napewno zobacze.

0

@matirix20
Dla mnie The Killing to topka wśród kryminałów, jedna z moich ulubionych produkcji. Ocenilem 9/10. Nie sposób niedocenic aktorstwa i sie nie zżyć w głównymi bohaterami ;)

0

@BorzyKrzys
Twin Peaks, to półka wyżej, ale Broadchurch sie inspiruje poniekad tą produkcją. Mowie o 1 sezonie Broadchurch. Wg. mnie mozna dostrzec podobienstwa, dlatego napisalem, ze to podobny styl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?