0

@klemens100
Że co??? :) Jak ja nigdy w życiu sie nie interesowałem polityką, a już napewno nie pisałem nic nt. w internetach. Pomyliłeś osoby.

0

@clyde
To zapraszam do mnie :) Jak covid pozwoli, to bedziemy sie wystawiac na wystawie lego :) Mamy naprawde juz pokazna kolekcje. Nie nudzilabys sie u nas :D

2

@svensonFCB
To co w wiekszosci domów w Polsce, rosól i schabowy :) Niedziela jest panie!

1

@clyde
Ja prawie 40 i tez bym chcial haha

Dla moich chlopaków bomba.

1

@barpol11
Chlopie z nieba mi spadles! Dzieki za tego linka :)

1

@Rothan1
Nie sluchalem. Poslucham. Dzieki :)

3

Oddajcie mi moje 102 zł wy pierony siarczyste łogniste!!!

3

Lata mi dzisiaj po sluchawkach Intruz i odrazu sie przenosze myslami do rapu z konca lat 90. Chłopak żywcem wyjęty z tamtych lat. Cos pieknego w tym gąszczu tych wszystkich nowożytnych pseudoraperów. Teraz sobie wyobrazcie jego razem z zipami, molestą, wwo, hemp gru itd w tamtych latach. Miazga.

1

@kewin
taktyczny

0

@Kajtek77
Podziekował.

0

@Kajtek77
Co to za kawałek ? Poprosze o wykonawce.

0

@Szreko
Dzieki za info. To, że wzmacniacz sie nagrzewa do dosc wysokich temp nie ma znaczenia ?

0

@Szreko
Ale nie jesteś pewny? :)

0

Półka ze szkła hartowanego o grubości 5mm wytrzyma sprzęt który sie nagrzewa (wzmacniacz) i waży 7 kg ?

2

@PaulFCB
Dzieki :))

0

@Rewolucja123
Biden?

0

Co szanowana La Rambla sądzi o serialu Banshee ?

0

@MesQueUnClub_87
Tylko tak jak kolega pisał powyzej, przebrnij przez 1 sezon, pozniej jest juz tylko lepiej, a ost. sezon, to absolutna topka.

0

@Ghotti
Ja mialem kryzys na 1 sezonie, do 6 odcinka ogladalem na siłe :)

2

Ależ 4 sezon Mr Robota, to jest majstersztyk! Jestem zachwycony tym serialem. Zaryzykuje stwierdzenie, że 4 sezon tej produkcji, to jest jeden z najlepszych sezonów wsród wszystkich seriali, jezeli chodzi o atrakcyjnosc/oglądalność. Ciezko sie oderwać. Wczoraj ogladalem do 3 w nocy - zostaly mi 2 odcinki do konca serialu.

5

@Kz1234
Jak nikt nie wspomnial? Od wczoraj bylo kilkanaście jak nie kilkadziesiat postów nt. temat.

7

@DaPi
DiCaprio. Zdecydowanie.

0

@Colon
Nie skonczyl sie jeszcze :) Musze do tego wrocic.

0

Pany, gdzie zobacze Mr Robot 4 sezon z pl lektorem ? Na HBO są tylko 3, ktore wlasnie skonczylem.

1

@kamiVeB
Też mam takie wrażenie. Wiecej swoich programow poświęca Barcelonie. Tak mi sie wydaje.

1

@Dior
Po czym wnosisz? Juz sie spotkalem wlasnie z taką opinią. Tylko nie wiem, czy ma to swoje uzasadnienie. Ciekawi mnie to szczerze mówiąc.

0

@Dior
Ja napewno.

0

Ćwiąkała Waszym zdaniem kogo woli ? Kiedyś pamiętam były glosy, ze Real, teraz czytam, że jednak Barce.

0

@RosjaninBut
Byla afera koperkowa z Messim w roli glownej i bym sie nie przebil z tematem :) Pozniej bylem zajety czyms innym.

0

@RosjaninBut
Nie ominął :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?