MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klemens100
Że co??? :) Jak ja nigdy w życiu sie nie interesowałem polityką, a już napewno nie pisałem nic nt. w internetach. Pomyliłeś osoby.
0
@clyde
To zapraszam do mnie :) Jak covid pozwoli, to bedziemy sie wystawiac na wystawie lego :) Mamy naprawde juz pokazna kolekcje. Nie nudzilabys sie u nas :D
2
@svensonFCB
To co w wiekszosci domów w Polsce, rosól i schabowy :) Niedziela jest panie!
1
@clyde
Ja prawie 40 i tez bym chcial haha
Dla moich chlopaków bomba.
1
@barpol11
Chlopie z nieba mi spadles! Dzieki za tego linka :)
1
@Rothan1
Nie sluchalem. Poslucham. Dzieki :)
3
Oddajcie mi moje 102 zł wy pierony siarczyste łogniste!!!
3
Lata mi dzisiaj po sluchawkach Intruz i odrazu sie przenosze myslami do rapu z konca lat 90. Chłopak żywcem wyjęty z tamtych lat. Cos pieknego w tym gąszczu tych wszystkich nowożytnych pseudoraperów. Teraz sobie wyobrazcie jego razem z zipami, molestą, wwo, hemp gru itd w tamtych latach. Miazga.
1
@kewin
taktyczny
0
@Kajtek77
Podziekował.
0
@Kajtek77
Co to za kawałek ? Poprosze o wykonawce.
0
@Szreko
Dzieki za info. To, że wzmacniacz sie nagrzewa do dosc wysokich temp nie ma znaczenia ?
0
@Szreko
Ale nie jesteś pewny? :)
0
Półka ze szkła hartowanego o grubości 5mm wytrzyma sprzęt który sie nagrzewa (wzmacniacz) i waży 7 kg ?
2
@PaulFCB
Dzieki :))
0
@Rewolucja123
Biden?
0
Co szanowana La Rambla sądzi o serialu Banshee ?
0
@MesQueUnClub_87
Tylko tak jak kolega pisał powyzej, przebrnij przez 1 sezon, pozniej jest juz tylko lepiej, a ost. sezon, to absolutna topka.
0
@Ghotti
Ja mialem kryzys na 1 sezonie, do 6 odcinka ogladalem na siłe :)
2
Ależ 4 sezon Mr Robota, to jest majstersztyk! Jestem zachwycony tym serialem. Zaryzykuje stwierdzenie, że 4 sezon tej produkcji, to jest jeden z najlepszych sezonów wsród wszystkich seriali, jezeli chodzi o atrakcyjnosc/oglądalność. Ciezko sie oderwać. Wczoraj ogladalem do 3 w nocy - zostaly mi 2 odcinki do konca serialu.
5
@Kz1234
Jak nikt nie wspomnial? Od wczoraj bylo kilkanaście jak nie kilkadziesiat postów nt. temat.
7
@DaPi
DiCaprio. Zdecydowanie.
0
@Colon
Nie skonczyl sie jeszcze :) Musze do tego wrocic.
0
Pany, gdzie zobacze Mr Robot 4 sezon z pl lektorem ? Na HBO są tylko 3, ktore wlasnie skonczylem.
1
@kamiVeB
Też mam takie wrażenie. Wiecej swoich programow poświęca Barcelonie. Tak mi sie wydaje.
1
@Dior
Po czym wnosisz? Juz sie spotkalem wlasnie z taką opinią. Tylko nie wiem, czy ma to swoje uzasadnienie. Ciekawi mnie to szczerze mówiąc.
0
@Dior
Ja napewno.
0
Ćwiąkała Waszym zdaniem kogo woli ? Kiedyś pamiętam były glosy, ze Real, teraz czytam, że jednak Barce.
0
@RosjaninBut
Byla afera koperkowa z Messim w roli glownej i bym sie nie przebil z tematem :) Pozniej bylem zajety czyms innym.
0
@RosjaninBut
Nie ominął :)