MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ksobi
2 sredni, zeby nie powiedziec slaby, to fakt. Bardziej dramat obyczajowy niz kryminał. Ogladaj dalej, bo 3 sezon jest moim zdaniem najciekawszy.
0
Wczoraj skonczylem Broadchurch. Ostatni 3 sezon wg. mnie najciekawszy. 1 dobry, 2 średni. Ogolnie 7/10. Polecam. Jest to kryminał produkcji angielskiej coś na wzór miasteczka Twin Peaks, zwłaszcza pierwszy sezon Broadchurch. Choć do slynnej produkcji z lat 90 mu troche brakuje moim zdaniem. Niemniej jednak serial zwlaszcza dla fanów gatunku, to pozycja obowiązkowa.
0
@jeyx77x
O 21 to juz dawno chrapią. Zawsze max 7:30 ida do lóżek, czytane są im bajki, o 8 jest gaszone swiatlo i dobranoc. Rutyna. Budzą się zazwyczaj kolo 7 rano, czasami wczesniej, to i wczesniej chodza spac. Tak sobie na początku zaplanowalismy, taki system i działa doskonale :) Wieczory są dla nas, dla rodziców. Oczywiscie dzieciaki trzeba tez solidnie wymeczyc za dnia. To nic trudnego.
4
@VenoM
Idealna godzina, wrecz wymarzona. Dzieciaki śpią, żona książkę czyta i dużo nie gada, a ja w swietym spokoju moge sobie mecz ogladac :)
1
@Dawid66
Pan Piłkarz.
1
Skonczylem wczoraj 2 sezon Broadchurch. Taki bym powiedział lekki kryminał, a w zasadzie, to bardziej obyczajowy dramat z nutką kryminału ;) Niezły, ale bez fajerwerków. Takie 7/10. Dzisiaj poznym wieczorem zaczynam 3 sezon.
0
@Colon
Mnie nie zachwycil. Wkurzaly mnie detale, czyli pozaklejane oryginalne znaczki motorow, aut, alkoholu, ubrań itd. Pozaklejane badz zmienione z oryginalnych nazw na podobnie brzmiące. Nie lubie czegos takiego.
2
@MesQueUnClub96
W FMie jeden z najlepszych obrońców grających piłką z opcją zabezpieczenie ;)
1
@pride1899
Ciekawy temat. Ja ost przez przypadek natrafilem na artykuł gdzie 13 pietrowy wieżowiec mieszkalny (jeszcze na cale szczescie niezamieszkaly) sie przewrócił jak domek z kart.
https://wyborcza.pl/1,75399,8687622,Chinski_absurd_budowlany_zlozyl_budynek_w_kilka_sekund.html
1
@TheNekro94
Moja lista :
Wikingowie 8/10
Peaky Blinders 10/10
Breaking Bad 10/10
Dexter 10/10
Dark 9/10
Stranger Things 8/10
Rodzina Soprano 9/10
Gomorra 9/10
Detektyw 7/10 (pierwszy sezon mega dobry 9/10)
Kompania Braci 8/10
Punisher 7/10
Sherlock 6/10
Narcos 7/10
Mr Robot 9/10
The Killing 9/10
Most na Sundem 8/10
BCS 8/10
Mindhunter 8/10
Czarnobyl 8/10
Dom z papieru 5/10
Miasteczko Twin Peaks 8/10
Ozark 8/10
House Of Cards 7/10
Dr House 7/10
Fargo 8/10
Synowie Anarchii 7/10
Prison Break 7/10
Luther 6/10
The Wire 7/10
3
@TheNekro94
Brakuje Ci takich hitów jak Dextera (u mnie top 3), Detektywa (1 sezon), The Killing, Most nad Sundem, Kompanii Braci, Mindhuntera, Ozark, Mr Robota, Soprano i Gomorry. Wszystkie bardzo dobre, polecam.
0
@clyde
Zdecydowanie nie jestem nieśmiały :)
0
@Adi.Corp.Cule
Jak najbardziej :)
@AV0CAD0 @Ghotti
Dzieki za info o AOE
2
@Ghotti
Ja to najlepiej wspominam Age Of Empires i Star Crafta :)
0
@Ghotti
A nowa Civka warta swieczki i nieprzespanej nocy ?
0
Zdaje sie juz kiedys pytalem, ale nie moge znalezc wątku. Jaka jest/była wg. Was najlepsza gra strategiczna na PC ostatnich dajmy na to 5 lat?
1
Skonczylem 1 sezon Broadchurch. Serial z tych zdaje sie ciut mniej znanych kryminałów, ale póki co fajny. Bez fajrwerków, ale fajny, takie 7/10. Nie znajdziesz tu dużo pościgów, strzelanin, mordobicia, czy tuzina trupów co odcinek, ale klimat krymianałow jest zachowany, wiec naprawde przyjemnie sie to oglada. Cos w stylu miasteczka Twin Peaks z początku lat 90. Mysle nawet, ze jest nim mocno inspirowany. Co mi sie podoba, to gra aktorska i brytyjski klimat. Historia sama w sobie tez jest wciagająca, choć troche przewidywalna.
2
@tomek8756
@Chakalaka choś tu, bo sprawa jest :))
0
@Ramos9248
Football Manager. Zapominasz o jedzeniu caly dzien i całą noc ;)
1
@Bartek22
A tego nie wiem jaka byla historia. Chodzi mi o to, ze ja moge pogadac o np zegarkach jak pojawi sie taki temat, ale jak zniknie, to nie będe kontynuowal tematu, bo wiem, ze malo kogo to obchodzi. Wole dyskutowac na forach do tego przeznaczonych.
0
@ronni37
Nie używałem, ale wiem, ze ludzie uzywają. Ja jestem fanem czystej whisky, bez lodu, bez niczego. Temperatura pokojowa.
0
@Bartek22
Ja sie interesuje wieloma rzeczami ale wole o tym pisac na tematycznych forach. Moze Ci o ktorych wspominasz tez sie tam nt. udzielają. Nie każdy będzie pisał o swoich zainteresowaniach na LR jak nie ma takiej potrzeby.
0
@Dzemix111
Tez mialem nadzieje na dłuższe rozwinięcie końcówki.
20
Skończyłem Gambit Królowej, bardzo fajny, prosty (nawet dla takich ameb szachowych jak ja) i przyjemny miniserial. Polecam.
1
@AV0CAD0
No to mozemy miec kolejny temat do rozmów, bo moje najnowsze hobby, to "budowanie" calego systemu audio - Ty lubisz grać, a ja słuchać ;)
0
@barteq
Jakoś przeżyje :)
0
@barteq
Chyba mnie z kimś pomyliles :) Ja z polityką nie mam nic wspólnego.
0
@ksobi
Haha dobre :)
0
@4drian0
Ja niedawno dostalem w koncu paczki, ktore mialy przyjść przed wigilią :)
0
@obcy
Haha, aktualnie nie za bardzo mam czas, ale bardzo dziękuję za zaproszenie :)