0

@Czaro1
Odezwe sie sie na pw.

5

@Zoker
Nie zgodze sie. Faktycznie kilka odcinkow po tej sytuacji jest slabo, ale pozniej sie znow rozkreca.

0

@Czaro1
Genialny. Polecam.

0

@FC1899Barca
Mnie nie interesuje kupno tego auta. Jedynie zostalo mi zaoferowane pod opieke na okres 2 lat :)

0

@FC1899Barca
Masz absolutną racje, że nie jestem na kupnie :)

0

Do fanów motoryzacji. Lexus produkuje dobre auta? Konkretnie chodzi mi o hybryde Is300h. 2.5l silnik. 2016rok.

1

@pazio23
Polecam Tidal HiFi.

0

@Bobo25
Nie rozwijam, bo jestem na ostatnim sezonie, ale bardzo jestem ciekaw co tam napisales, wiec zobacze sobie jak skoncze :)

0

@senri
Nic dodać, nic ująć. W pełni sie zgadzam z powyższym. Ja np grając sezon strasznie mi to dlugo zajmuje, gdyż mocno sie wczuwam w gre i nie lubie przeskakiwac z dnia na dzien byle szybciej do meczu. Dla mie kazdy wirtualny dzien w FMie ma swoj smaczek, żeby cos pozmieniać, coś ustawić, coś dodać, coś odjąć. Za kazdym razem chce strzelać jak najwiecej bramek i jak najmniej tracić, a do tego jest potrzebny spokoj w FMie, dokladne analizowanie gry. Osobiscie kocham te wszystkie statystyki, tabele i ustawienia i nie obraziłbym sie, a wrecz przeciwnie, gdyby bylo tego jeszcze wiecej. Znacznie wiecej. Niestety tak jak mówisz będzie to wszystko raczej uproszczane niż utrudniane. Co też jestem w stanie zrozumieć, bo gra ma przedewszystkim przyciągac nowych graczy. Ci bardziej doswiadczeni, obyci z grą i tak zostaną i będą w to grać.

0

@senri
A wiesz, że o tym nie pomyślałem? Nie zwracałem na tą opcję wiekszej uwagi, nawet nie pamiętam jak zawsze ustawiałem. Teraz przeczytawszy Twoj post zagłębiłem sie w temat i rzeczywiście ma to jakiś wplyw na poziom trudnosci. Aczkolwiek nie sądze, że zrobiłoby mi to jakąś różnicę, bo predzej czy później grając po swojemu, czyli jak mniemam dobrze, bo czesto wchodze w interakcję z piłkarzami, nie omijam roznych opcji, nie gram po łebkach, byle szybciej, tylko skupiam sie krok po kroku na dokładnej rozgrywce (to też jest kluczem do sukcesu w FMie). Wydaje mi sie, że może to być przydatne dla mniej obytych z grą graczy. Ale dzięki za informacje. Z ciekawosci jak znajde chwile, to sobie odpale FMa i zobacze co i jak.

2

@Image
Moja rada, nie bierz zawsze wszystkiego na serio :)

2

Narzekacie na gre Barcelony, a teraz sie postawcie w roli kibica Schalke albo Sheffield Utd :)

9

@Kluivert_P
Zawsze u kobiety mnie krecił tyłek, piersi dużo mniej.

1

@IronSanHybrid
Genialne :)

0

@Szreko
Mnie tez zależy bardzo na ścieżce dźwiękowej, bo testuje dużo sprzętu audio, a podobno pod tym wzgledem GOT jest wybitny.

0

@Szreko
Nie widzialem Last Kingdom, aż taki dobry serial? Wspominany tutaj Rzym tez zbiera bardzo dobre recenzje. Po Wikingach chyba sie zabiore w końcu za Gre o Tron.

0

@MesQueUnClub_87
No to na pewno Ci podejdzie :)

0

@MesQueUnClub_87
Wikingowie to serial, którego tematyke trzeba lubić, żeby go docenic. Dla mnie genialny serial, tylko długi jak cholera. 4 i 5 sezon mają po 20 odcinkow. Ja wlasnie koncze 5 i został mi jeden krótki 6 sezon. Serial ma momenty, że jest przewidywalny i nudny, ale to są tylko momenty, bo reszta jest kapitalna :)

0

@MesQueUnClub_87
Ktoś gdzies kiedys mowił/pisał, że będą. W takim razie zostałem zle poinformowany. Narazie sie na tym nie skupiam, bo i tak jestem na etapie Wikingów.

0

@MesQueUnClub_87
Ja przerwalem swego czasu Sherlocka gdzies w połowie. Nie do końca mi podeszła taka wersja Sherlocka :) Gambit zobacze jak będzie więcej sezonów nakręconych. A The Killing (wersja USA), to jeden z lepszych serialowych kryminałow jakie oglądałem. Bardzo fajny mroczny klimat i świetna gra aktorska. Gorąco polecam!

0

@MesQueUnClub_87
A zmienając temat, zacząłeś ten kryminalny serial ? Który w koncu wybrałeś ?

1

@MesQueUnClub_87
Daj znać jak kupisz i koniecznie sie podziel wrażeniami. Nie zapomnij przy tym mnie oznaczyć ;) Też może sie szarpnę na jakaś krótką recenzje najnowszej odsłony FMa.

0

@MesQueUnClub_87
Już kupujesz czy poczekasz na aktualizacje? Radziłbym Ci poczekac do lutego tak jak kolega powyżej wspomniał.

0

@MesQueUnClub_87
Musisz sam ocenic poziom trudności w grze. Niemniej zapewniam, że po tylu latach przerwy kiedy wrócisz do FMa, to wcale tak łatwo nie będzie :) Później oczywiscie jak przywykniesz, to będzie coraz łatwiej.

0

@MesQueUnClub_87
Też próbowałem przenieśc FMa na duży ekran telewizora, ale ostatecznie jakoś mi nie podeszlo takie granie. Nie ma jak poznymi wieczorami w łóżku na lapku z sluchawkami na głowie słuchając ulubionej muzyki :)))

0

@Szreko
W pełni się zgadzam. Najgorzej, ze to co jest najwiekszą frajdą w grze, czyli rozwijanie młodych nie ma prawa nie wypalić. Oczywiście musisz mieć przy tym odpowiednio dobrany sztab szkoleniowy i umiejetnie zarządzac treningami, tymi ogólnymi jak idywidualnymi, ale jezeli to wszystko opanujesz, to rozwiniesz kazdego pilkarza. Pod warunkiem oczywiscie, że jego potencjał mu na to pozwoli.

0

@MesQueUnClub_87
Z tym, że im nowsza wersja tym bardziej realni pilkarze, w sensie wielu nowych itd. Różnice w potencjale piłkarzy, atrybutach, też są znaczne. Tutaj nowe wersje zawsze mają przewage. Ja napewno polecam 19. To co przesiedzialem przez cale noce przez tą gre, to już historia :) Nawet mialem kalendarz w formie pisemnej gdzie prowadzilem od groma notatek :)) Na Twoim miejscu zacząłbym jednak mimo wszystko od 21.

0

@takisobiektos
Z ciekawości, bo sie na zagłębiałem w temat Cyberpunka - jak oceniasz/oceniacie tą gre ? Jeżeli chciałbym w coś zagrać, to Cyberpunk czy RDR2 ? Nie gram w nic oprócz samochodówek (sporadycznie) i FMa, jeszcze do niedawna nałogowo. W FMa nie gralem chyba już ze 2 miesiące. Zresztą w nic nie gralem ostatnio :)

0

@Szreko
Edytowalem poprzednią wiadomosc. Rzuć okiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?