0

@FanBarcy22
Mecz, to wiadomo, że Canal+ :) Jeszcze puszczaja w 4k, to juz w ogole wiadomo ;)

0

Jutro studio na Canal+ czy Eleven bedziecie ogladac ?

9

@Mysliwy
Kolega powyżej wyjaśnił, Ty widocznie jesteś za młody żeby to zrozumieć. Wstyd mi za takich.

32

@Mysliwy
Aż mi cisnienie podniosłes, a mnie czyms zdenerwować, to jest nie lada wyczyn. Skąd sie tacy ludzie biorą, to ja tego nigdy nie skumam. Jak można sie wstydzić kraju w którym sie urodziło, w którym sie dorastało? Ja żyję na obczyźnie już niedługo będzie 16 lat, posługuje sie innym paszportem, ale na miłość boską, byłem, jestem i będę dumnym Polakiem. Nie oceniam narodu i jego historii poprzez polityków, religie, czy nakazy i zakazy obowiazujace w tym kraju. Ojczyzna to cos wiecej, cos duzo ponad to. Ja zawsze będę z tego dumny skąd pochodze.

2

@nwchades @Brusu
O żesz Ty w morde, nie wiedzialem!

2

@mr_robot

Oglądam właśnie Mr. Robota. Zaczynam 3 ost sezon i jestem zachwycony! Choć początek był dla mnie nieco niezrozumiały, ze względu na wszelakiego rodzaju pojęcia komputerowe, których poprostu nie znam, ale im dalej w las, tym co raz bardziej sie rozkręcał i na chwile obecną zdaje sie, a nawet jestem tego pewien, że trafi do mojej listy TOP 10 seriali. Kapitalna produkcja.

0

@zulugula
Dzieki

0

@zulugula
Tez jakies oplaty ma adverts?

0

@Jersi
Co znaczy duze oplaty? Jak duze? Jakas prowizja od sprzedawanego przedmiotu?

0

Jak nie mam doświadczenia ze sprzedażą internetową i chciałbym sobie założyć konto na jakims portalu, to najlepiej od czego zacząć? Ebay, Adverts, Donedeal ? Mieszkam za granicą. Mam duzo elektroniki, biżuterii itd. Duzo rzeczy mi poprostu zalega, a w dużej mierze sa to rzeczy praktycznie nieużywane.

0

@Prezes_sycylijczyk
To Pani :)

0

Ktoś sie podzieli swoją playlistą z Tidala? Gatunek Rap/Hip Hop. Z góry dzięki.

0

@JimMorrisonFCB
Robie u mlodzieży przemeblowanie, stare kallaxy ida do garazu i chce sobie z nich zrobic kącik na narzędzia. Tak, chce przymocowac haki na narzedzia.

0

Próbował ktos montować jakies haki i klamoty do powiedzmy 2kg na meblech z Ikei, seria Kallax? Potrzebuje sobie w garażu uporządkować narzędzia i mam pod ręką takie meble. Wytrzymie na tym np mlotek ? :)

0

@MesQueUnClub_87
A kto go nie zna :)

0

@MesQueUnClub_87
A tego zdaje sie nie znam.

0

@mr_robot
Ja zaczalem wlasnie mr robot kolego :) Drugi odcinek bede ogladal, tylko sobie herbatke zrobie.

1

@don'T.R.I.P.e
Nie no, pewnie, że tak :) Napisalem to z przymrozeniem oka.

2

@don'T.R.I.P.e
Po 13 letnim zwiazku z jedna kobieta stwierdzam, że wypisz wymaluj jest to poprostu kobiece myslenie i ichniejsze rozumowanie swiata ;)

1

@Edoss
Nie bylem w stanie dokonczyc. Skad taka wysoka ocena na filmwebie, to pojęcia nie mam.

2

@Rewolucja123
No nie gadaj, ze za mój dobrobyt jeszcze ludzie w Polsce będą podatki płacić :)

2

@BarcaInfo
A przypomnij jeszcze do tego ile razy Roberto odzyskał piłke :)

2

@Dzemix111
Ja czasami po przy nastym sezonie juz z nudów zaczynam takie glupoty robić ;)

2

@Bobo25
Może wydaje im sie, że grają w FMa :) Choc jezeli tak, to też bardzo slabi gracze :)

8

Barcelona to fenomen. Oddają pilkarzy za darmo bądź pół darmo, wartych duzo wiecej, albo przepłacają i kupują za niebotyczne kwoty, gdzie transfery są oglaszane jako jedne z najwiekszych w historii pilki noznej :) Biznesmeni pełną gębą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Edoss
Ehh, miales racje.

0

@matirix20
czas zrobić przerwe i zobaczyc jakis film ;)

0

Diabeł wcielony, czy Tenet ?

1

@clyde
W niektorych kregach, jest to wiedza powszechnia znana, uwierz mi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?