0

@Szreko
Właśnie nie wiem czy pamietasz, ale kiedyś zdaje sie tez o tym pisałem, tzw. o poziomie trudności w FMie, ze to bylaby kapitalna rzecz jakby cos takiego wprowadzili. Trudny dla weteranów gry, normalny dla mniej zaawansowanych i łatwy dla nowych graczy. Nawet chyba z Tobą o tym rozmawiałem ?Przedewszystkim chodzi mi o łatwosc w zarządzaniu klubem. Łatwość w kupowaniu mlodych talentów, albo latwosc w wypożyczaniu graczy, którzy bez wiekszych problemów przedłużają wypożyczenie aż do konca ich kontraktu w macierzystym klubie, po czym juz w zasadzie są Twoi :) Nie wspomne o tym, ze jak chcesz kogos kupić, to jak sie uprzesz, to i tak go kupisz, bo negecjując kontrakt i starajac sie nawet medialnie kupic zawodnika wywierasz na nim presje, przez co predzej czy pozniej zawodnik wymusza wystawienie na liste transferową. Takich rzeczy jest jeszcze dużo wiecej, a nie powinno byc tak łatwo.

0

@MesQueUnClub_87
Ja wole 19 od 20. Ale ja mialem dluga przerwe (kilka lat, po prostu nie mialem czasu na granie) miedzy ost FMem w jakiego gralem a wersją 19. 19 mnie zauroczyla, wciagnela na maxa ale tez pozniej znudzila, bo stała sie za łatwa. Monotonna. Siegnalem po 20 z ciekawości i to samo (w 19 gralem o wiele wiele wiecej niz w 20). Teraz mam przerwe od FMa - czekam na 21 po atualizacjach. Ogolnie rzecz biorąc polecam Ci zaczynac od najnowszych wersji.

0

@Szreko
No wlasnie to mnie boli najbardziej. Gra, która nie należała nigdy do najłatwiejszych co rok czytam, że ma jakieś wprowadzane uproszczenia. Szkoda. No ale z drugiej strony rozumiem, że jest to ukłon w strone nowych graczy, żeby ich zachęcić do gry. Osobiście wolałbym jeszcze wiecej opcji, tabelek, cyferek itd. Ja pewno kupię FM21, ale poczekam do aktualizacji, bo pierwsze rozgrywki zazwyczaj mają dużo błedów w rozgrywce.

3

Macie juz FM21, czy czekacie na te większe aktualizacje/poprawki? Jak wrażenia? Jakich licencji brakuje ? Juve, ManU, a co z tymi slabszymi klubami ? W sieci wyczytałem, ze nowy FM jest bardziej przyjazny dla nowych graczy, w sensie łatwiejszy, co mi osobiście nie pasuje. Wolałbym nieco trudniejszą rozgrywke niż poprzednie 2 części, dla bardziej obytych z grą graczy. Fajnie jest grać zespołami z niższych dużo lig, taką rozgrywke preferuje, ale chciałbym też czasami odpalić sobie kariere klubem z topu albo chociaz sredniaka z pierwszej ligi i nie być pewien, że wszystkich będę objeżdżal prędzej czy później jak chce, kolekcjonując przy tym puchar za pucharem. Mam nadzieje, że rozumiecie co mam na myśli. Wystarczy pościagac młode talenty wskazane przez scautów i masz niemalże 100% pewność, ze każdy przy dobrym treningu, odpowiednim doborze trenerow, się rozwinie na miare gracza światowej klasy. Nie wspomne już o samograjach, którzy już są w klubie z topu.

0

@Kapitan_SW
Absolutnie masz prawo sie z tym nie zgodzić :) Ja jednak uważam, że Depp na przestrzeni calej kariery byl bardziej wszechstronnym aktorem, natomiast DiCaprio lepszym. Oczywiście bardziej cenie tego drugiego.

0

@Sztywno
Panowie, musimy tu odzielic dwie bardzo istotne rzeczy. Wybieramy najbardziej wszechstronnego aktora (tak jest zaznaczone w wątku na górze), czy wybieramy najlepszego i zarazem najbardziej wszechstronnego aktora? Bo to różnica.

0

@VamosGirl
Będę w tych godzinach podróżwał do barku, wracał ze szklaneczką i sie przemieszczał po kanapie :)

0

@Kapitan_SW
Zgadzam sie, niemniej mimo wszystko na przestrzeni całej kariery jest (był) to bardziej wszechstronny aktor niż DiCaprio, który to z kolei jest moim ulubionym aktorem i oczywiście sam warsztat aktorski ma na wyższym poziomie niż Depp.

0

@svensonFCB
Z żoną przed telewizorem :)

0

@Kapitan_SW
Nie chodzi o poziom, tylko wszechstronność, tutaj zjada wszystkich :) Wystarczy sobie przypomnieć wszystkie jego role.

https://www.empik.com/empikultura/wszystkie-twarze-johnny-ego-deppa,17041,a

https://www.irishmirror.ie/showbiz/celebrity-news/many-faces-johnny-depp-fear-8005861

3

@Sztywno
Bezapelacyjnie Johnny Depp. Tyle postaci/roli co odegrał, to historia.

2

@Bobo25
jestem aktualnie na 5 sezonie 15 odcinku :)

14

To siii to tak na serio, czy jakis żart? :)

1

Mozna gdzies ogladac ten wywiad Leo ?

3

@NaFazieHitman
Uwielbiam takich ludzi :)

2

@Teletubis
Nie tęsknie, absolutnie :))

2

@MesQueUnClub_87
Naprawde mimo wszystko polecam Ci ogarnac sobie The Killing. Z tego co pamietam mamy bardzo podobny gust, wiec jestem pewien, że ci sie spodoba. Dla mnie rewelacja. Kapitalny kryminał. Mowie o wersji USA, bo jest tez skandynawska.

0

@JORD10
Ruszymy, musimy :))

1

@MesQueUnClub_87
The Killing i Most nad Sundem, tylko nie pamietam czy to na Netflix bylo. Aa, jeszcze Mindhunter. Wszystkie 3 pozycje gorąco polecam.

0

@JORD10
Nie bylo.
@laikike1
Że ja ? :)

3

Omyłkowo nominowalem na LR, wiec jeszcze raz - nominuje @Danny Gaucho

0

@escarabajo
Przydaloby sie :)

4

Nominuje moją kochaną pijacką mordeczke @Danny Gaucho :)

0

@Xwowrak
Jak najbardziej obchodze katolicke święta, choć jestem ateistą jak i moja żona. Niemniej jednak mamy małe dzieci, które chowamy w wierze w Boga. Wydaje mi sie, że dobrze jest w coś wierzyć. Pózniej sami zadecydują, którą droge wybrać.

2

Jak tam FM21 w porównaniu do 19 ? Duży skok jakościowy? Warto?

0

@kazbychu
Wiekszosc bardzo fajne tu proponujecie kawałki, wpadają w ucho, pare nawet znam, ale przy paru mi łeb pada :) Takie melodyjne ballady prosze tylko :) Z wokalem oczywiscie.

2

@Sztywno
Takie "delikatniemocniejsze" najchetniej wlasnie :) Na początek dla kogos kto nie slucha metalu byloby wskazane ;)

2

@Asthylath
Przepięknie wszystkim dziękuję.

Widze, że nic z tych tytułów nie znam, będę mial co sluchac dzisiejszego wieczora :)

Jeżeli kto jeszcze sobie cos przypomni, to bardzo prosze.

1

@Coutinho007
Dzieki! A cos oprócz Metallici ?

3

Do fanów mocniejszego brzmienia. Nie słucham takiej muzyki, ale bardzo lubię The Unforgiven i Nothing Else Matters Metallici, ktore nigdy mi sie nie nudza i zawsze z wielką przyjemnością wracam do tych kawałków. Ktoś mi może jeszcze polecić tego typu nagrania ? Wolne, ballady, ale mocno instrumentalne. Takie najwieksze klasyki.

Z góry bardzo dziękuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?