MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@palindrom1
A Wikingów widziałes? Ta sama półka?
0
@deszczyk89
Zainspirowałes mnie tym co napisałeś :)
0
@palindrom1
Duzo osob pisze, ze genialne sezony sa przeplatane beznadziejnymi. Zwlaszcza im dalej w las tym gorzej. Przyznam,że kiedyś bardzo chciałem ogladnac,ale ostatecznie mi kolega obrzydził - wielki fan tej serii.
0
@Hubert98 @deszczyk89 @damianex10 @blue_shark
Dużo osób mi poleca właśnie Dark. Możliwe, że mi sie spodoba. Lubię czasami taka odskocznie od rzeczywistości, cos w stylu Stranger Things, na ktorym notabene sie doskonale bawiłem.
0
@kolo123
Kompania Braci dobra produkcja, nawet bardzo dobra, ale czegos mi ostatecznie brakowalo. Czasami mi sie odcinki dłużyły. Wlasnie o Synach Anarchii też myslalem...
0
@FC1899Barca
Narcos widziałem. Pisalem powyżej.
1
Koncze Gomorre i zastanawiam sie co nastepne. Myśle o Sherloku, The Wire, Dark, albo Most nad Sudanem... Co mi polecicie? A może Fargo albo Dexter? Tyle tylko,że zdaje się,że to tasiemce ponad 8 sezonowe, a ja preferuje tak do 5-6 sozonów max. Jestem otwarty na kategorie.
Ogladalem :
Moje top 5 seriali, ktore podobaly mi sie najbardziej :
1. Peaky Blinders
2. Breaking Bad
3. Soprano
4. Stranger Things
5. Gomorra
Widzialem też :
Detektywa, Miasteczko Twin Peaks, Kompania Braci, Narcos, Dr House, Przyjaciele i Dom z papieru. Ostatnia pozycja czyli Dom z papieru mi w ogóle nie przypadl do gustu - skończyłem na 2 sezonie.
7
A co to sie we Francji dzieje, Amiens prowadzi z PSG 2:0
Edit : juz nawet 3 :)))
7
Ale bym sobie poczytał Janiame teraz.
0
@BarcaInfo
To jest jego brat co sie zaręczył.
27
Dzieki Bogu ten mecz sie juz skonczyl. Słabiutko, bardzo słabiutko. 2 połowa to juz w ogole koszmar,kryminał itd.
0
Bedzie bardzo ciężko we Włoszech z Napoli. Aż sie boje.
2
Antyfutbol. Masakra.
3
Straaaasznie jestem ciekawy meczu w Neapolu. Najbardziej mnie ciekawi jak zostaną przygotowani mentalnie.
0
Zamiast napastnika i skrzydlowego my potrzebujemy nowych obroncow. To jest dramat jak my gramy w obronie.
0
Helena mam zawał
0
Co tu sie matko bosko dzieje.
0
No nie obedzie sie bez straty gola :/
5
Griezmann narazie man of the match
4
Ale szkoda ze tego nie strzelil :(
0
Przydałoby sie zwyciestwo takie ze 4-0
4
Dawaj Messi brama na odblokowanie!
0
Obrona FC Barcelony to stan umysłu.
0
Alba kontuzja. La rambla sie cieszy.
0
Vamos Barca!!!!
0
@kolo123
Wyczytałem, że jeszcze w tym roku...
0
Kiedy kolejny sezon Stranger Things?
0
Ale Wy tu fajnie macie, dzieci z moralizatorami sie kłócą o porno baby :) I jak tu nie lubić tego forum ? Dobrze jest tak czasami po wyczerpującym dniu poczytac "trudne sprawy" na la rambli :)
1
Ooo, jaka mila niespodzianka - sprawdzam czy jakis ciekawy meczyk jest dzis wieczorem, patrze, a tu hicior Valencia - Atletico. Nic tylko sie cieszyć :)
0
@zmiter912576
Ja po kilku przywykłem. Teraz juz leci 16nasty i w koncu się czuje jak w domu ;)