0

@palindrom1
A Wikingów widziałes? Ta sama półka?

0

@deszczyk89
Zainspirowałes mnie tym co napisałeś :)

0

@palindrom1
Duzo osob pisze, ze genialne sezony sa przeplatane beznadziejnymi. Zwlaszcza im dalej w las tym gorzej. Przyznam,że kiedyś bardzo chciałem ogladnac,ale ostatecznie mi kolega obrzydził - wielki fan tej serii.

0

@Hubert98 @deszczyk89 @damianex10 @blue_shark

Dużo osób mi poleca właśnie Dark. Możliwe, że mi sie spodoba. Lubię czasami taka odskocznie od rzeczywistości, cos w stylu Stranger Things, na ktorym notabene sie doskonale bawiłem.

0

@kolo123
Kompania Braci dobra produkcja, nawet bardzo dobra, ale czegos mi ostatecznie brakowalo. Czasami mi sie odcinki dłużyły. Wlasnie o Synach Anarchii też myslalem...

0

@FC1899Barca
Narcos widziałem. Pisalem powyżej.

1

Koncze Gomorre i zastanawiam sie co nastepne. Myśle o Sherloku, The Wire, Dark, albo Most nad Sudanem... Co mi polecicie? A może Fargo albo Dexter? Tyle tylko,że zdaje się,że to tasiemce ponad 8 sezonowe, a ja preferuje tak do 5-6 sozonów max. Jestem otwarty na kategorie.

Ogladalem :
Moje top 5 seriali, ktore podobaly mi sie najbardziej :
1. Peaky Blinders
2. Breaking Bad
3. Soprano
4. Stranger Things
5. Gomorra

Widzialem też :

Detektywa, Miasteczko Twin Peaks, Kompania Braci, Narcos, Dr House, Przyjaciele i Dom z papieru. Ostatnia pozycja czyli Dom z papieru mi w ogóle nie przypadl do gustu - skończyłem na 2 sezonie.


7

A co to sie we Francji dzieje, Amiens prowadzi z PSG 2:0

Edit : juz nawet 3 :)))

7

Ale bym sobie poczytał Janiame teraz.

0

@BarcaInfo
To jest jego brat co sie zaręczył.

27

Dzieki Bogu ten mecz sie juz skonczyl. Słabiutko, bardzo słabiutko. 2 połowa to juz w ogole koszmar,kryminał itd.

0

Bedzie bardzo ciężko we Włoszech z Napoli. Aż sie boje.

2

Antyfutbol. Masakra.

3

Straaaasznie jestem ciekawy meczu w Neapolu. Najbardziej mnie ciekawi jak zostaną przygotowani mentalnie.

0

Zamiast napastnika i skrzydlowego my potrzebujemy nowych obroncow. To jest dramat jak my gramy w obronie.

0

Helena mam zawał

0

Co tu sie matko bosko dzieje.

0

No nie obedzie sie bez straty gola :/

5

Griezmann narazie man of the match

4

Ale szkoda ze tego nie strzelil :(

0

Przydałoby sie zwyciestwo takie ze 4-0

4

Dawaj Messi brama na odblokowanie!

0

Obrona FC Barcelony to stan umysłu.

0

Alba kontuzja. La rambla sie cieszy.

0

Vamos Barca!!!!

0

@kolo123
Wyczytałem, że jeszcze w tym roku...

0

Kiedy kolejny sezon Stranger Things?

0

Ale Wy tu fajnie macie, dzieci z moralizatorami sie kłócą o porno baby :) I jak tu nie lubić tego forum ? Dobrze jest tak czasami po wyczerpującym dniu poczytac "trudne sprawy" na la rambli :)

1

Ooo, jaka mila niespodzianka - sprawdzam czy jakis ciekawy meczyk jest dzis wieczorem, patrze, a tu hicior Valencia - Atletico. Nic tylko sie cieszyć :)

0

@zmiter912576
Ja po kilku przywykłem. Teraz juz leci 16nasty i w koncu się czuje jak w domu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?